Tänane kuupäev Neljapäev 25 Apr, 2024 3:52

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Esmaspäev 24 Mär, 2014 23:40 
Eemal
Kasutaja
1996 Chrysler Town&Country

Liitunud: Teisipäev 05 Apr, 2011 4:24
Postitusi: 1267
Äkki oskab keegi aidata kuskohast osta siis esisilla osi? õõtsabuksid, kondid, rooliotsad , sarniirid. ja mis kogu krempel maksma läheb?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 25 Mär, 2014 9:35 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 11 Dets, 2013 9:53
Postitusi: 178
Paremat kohta, kui varuosakeskus.ee pole leidnud.
Teed päringu, ja saad vastused.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 28 Mär, 2014 16:05 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 23 Veebr, 2013 16:57
Postitusi: 50
Asukoht: Jõgevamaa
Vabandan ette ära, et kasutan seda teemat. Küsimus siis selline, et mis firma toodang oleks mõstlik valida. 6 kuud tagasi sai silla kapp remont tehtud ja nüüd selgus kurb tõde, et alumisi sarniire ei ole ollagi, rooi otsad välimised läbi. Kohe hakatakse vinguma eesti teedega, aga ütlen kohe ära, et valin palju teed ja 95% teedest kulgen mööda asfaldit. Enam kahjuks ei mäleta mis firma juppe kasutati, aga üritan lehe üles otsida kus need kirjas olid. Edaspidi tean millest eemal hoida. Ei olnud kõige odavamate juppidega tegemist mis teeninduses külge krutiti. :think:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 28 Mär, 2014 17:01 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Esmaspäev 09 Nov, 2009 20:14
Postitusi: 377
Asukoht: Tre,Fin
Originaalid s.o. Moog ( Federal-Mogul ) on ainuke lahendus pmst. Neil tatiniplid ka...
Ja vaata et õige Moog toodang on, palju müüakse ka vuffel Mooge. Ntks õige sarniir on MOOG K7257

_________________
3.8 T&C Stow'n Go
ex 3.3 LE MS Design


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 09 Mai, 2014 22:58 
Eemal
Kasutaja
1996 Chrysler Town&Country

Liitunud: Teisipäev 05 Apr, 2011 4:24
Postitusi: 1267
tõstaks teema ettepoole jälle et kes mis firmat oskab soovitada... tahaks terve silla ära uuendada... ja mis jubinad siis panna?
kas 2xesiõõtsad või 6 sillabuksi
2x kondid
2xstabikabuksid
2xrooliotsad sise ja välis
2xlaagrid


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 09 Mai, 2014 23:13 
Eemal
CHR Club
CHR Club
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 16 Dets, 2009 12:33
Postitusi: 985
Asukoht: Raplamaa
hunt112 kirjutas:
tõstaks teema ettepoole jälle et kes mis firmat oskab soovitada... tahaks terve silla ära uuendada... ja mis jubinad siis panna?
kas 2xesiõõtsad või 6 sillabuksi
2x kondid
2xstabikabuksid
2xrooliotsad sise ja välis
2xlaagrid

Pisiasi küll, aga kui sa mõtled neid kummist jubinaid esisilda, siis tegemist on PUKSIDEGA mitte buksidega.
Elementaarne grammataika siiski :)
Ise olen võimalust mööda kasutanud MOOGi toodangut. Siiani pole halba sõna öelda, hinna-kvaliteedi suhe on minu arvates paigas.

_________________
2011 Dodge RAM Longhorn
2020 Passat Executive


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 10 Mai, 2014 1:06 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1996 Chrysler Voyager

Liitunud: Laupäev 14 Juun, 2008 15:39
Postitusi: 236
Asukoht: Lõuna-Eesti
Endal MOOG-i suhtes kahjuks teistsugune arvamus. Puudutab see eelkõige šarniire.
2010a. sai Taketist ostetud MOOG-i šarniirid CH-BJ-0315. Hind 27,48 eur tk. Pidasid need suure vaevaga vastu 11 tuh. km ja selle läbisõidu juures olid need kohe väga läbi.. Järgmisteks olid määritavad RTS šarniirid 93-17185. Maksid need eelmistest 2x vähem - 11,85 euri tk (Laokaup.ee-st). 7400 km läbimisel sai lisatud määret ja vahetada otsustasin need, kui olin läbinud nendega 18 tuh. km. Kusjuures üks nendest šarniiridest oli veel täitsa okei aga kui juba vahetamiseks läks, siis kõik korraga. Nii et MOOG-i hinna ja kvaliteedi suhe on minu arust paigast ära.
Hetkel on peal ka RTS roolivarda välimised otsad (mittemääritavad). Läbitud on nendega üle 22 tuh. km ja siiamaani peavad.

Hästi on vastu pidanud ka SIDEM kondid e. stabika vardad aga võib-olla sõltub see ka mootorist. Mul kergem nina, 2.4l mootor.

_________________
Minu Minivan - '96 Chrysler Voyager 2,4 SE
Müüa juppe!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 10 Mai, 2014 3:37 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1996 Chrysler Voyager

Liitunud: Laupäev 14 Juun, 2008 15:39
Postitusi: 236
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kui MOOG šarniiride ja roolivarda otste määrdeniplite kõrvalt leiad sissepressitud teksti: "MOOG PROBLEM SOLVER", siis ära kõhkle, osta ära! Muu on madalama kvaliteediga Aasias toodetud MOOG-i varuosa.

_________________
Minu Minivan - '96 Chrysler Voyager 2,4 SE
Müüa juppe!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 10 Mai, 2014 17:14 
Eemal
CHR Club
CHR Club
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 16 Dets, 2009 12:33
Postitusi: 985
Asukoht: Raplamaa
Olen kõikidele munakliigenditele, sõltumata tootjast, külge pannud määrdeniplid (kui neid seal pole). Nii enda autodel, kui ka sõprade autodel. Pole siiani probleeme, et liiga kiirelt läbi kulub. Iga õlivahetusega määrdepritsiga üle käia ja võid unustada need probleemid.
Põhiprobleem on selles, et tehase poolt on liiga vähe määret sees ja liigend jääb kuivale ja kulutab kausid ära. Sõbra Passati alumiiniumsild sai tehtud määritavaks ja juba kolm aastat edgorodi tänavatel pole liigenditele liiga teinud. Iga õlivahetusega aga määret ja asi muretu.

_________________
2011 Dodge RAM Longhorn
2020 Passat Executive


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 30 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia