Tänane kuupäev Neljapäev 25 Apr, 2024 18:09

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 43 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev 01 Dets, 2013 17:37 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 20 Nov, 2012 15:22
Postitusi: 41
Pole just suurem asi pilt, aga see valge valgus on uuelt tulelt ja kollane vanalt. Tegelikult võib viga ka selles olla, et vb on tuled liiga kokku reguleeritud. St, et see valge ala on tulede ristumiskoht. Ehk siis parem tuli näitab vasakule metsa ja teine vastupidi. Samas külgsuunas reguleermine millegipärast ei toiminud.

Samas valguse kuju vaadates oleks nagu uus parem.

Pilt


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 01 Dets, 2013 18:00 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 20 Nov, 2012 15:22
Postitusi: 41
Need wannabe xenonid võivad valget valgust teha , aga nähtavus on kehvem kui kollakal pirnil. Talvel lumega on hea, aga no vihmaga neeldub see sinakas valgus täitsa ära. Sama teema on odavate hid pirnidega. Vedeleb mul kodus üks paar 6000k xenoneid ja kui teisel masinal läks üks lähikas läbi siis panin ajutiselt xenoni ette. Tulemus vihmaga oli hämmastav, sest halogeeni kollakas tuli valgustas teed paremini. Eest ja väljast vaadates oli xenon küll ilusam ja valgem aga jh. Ja kusjuures tegu oli veel xenon valmidusega luuptulega.

Ja kes hakkab siin vaidlema siis mõtteainet , miks olid veneaeg paljud tänavavalgustid valged , aga nüüd kollased.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 01 Dets, 2013 18:04 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar
2000 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 30 Nov, 2011 20:42
Postitusi: 956
mina ei tea, millest sa räägid. Mina kasutasin xenon KIT-e ja valgus oli kordades parem, kui originaalidel. Samuti jäid kehvemaks nii nightbrekerid kui bluevisiobid ja +50% pirnid. Sa võid ju vaielda aga iga li** kiidab ikka oma vi**u :pai: Minu seisukoht on see, et 4300K valgustab tunduvalt paremini, kui halogeen. 6000K pirnidega pole proovinud, kuid see lillakas valgus ärritab juba korrakaitsjaid ja muud kasu sellest vaevalt on.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 01 Dets, 2013 18:45 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 20 Nov, 2012 15:22
Postitusi: 41
Loe uuesti , millest ma kirjutasin.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 01 Dets, 2013 19:07 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar
2000 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 30 Nov, 2011 20:42
Postitusi: 956
kirjutasid, et xenon on sitt ja halogeen hea. Vale.

Pilt


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 01 Dets, 2013 19:16 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 20 Nov, 2012 15:22
Postitusi: 41
KRANTS kirjutas:
kirjutasid, et xenon on sitt ja halogeen hea. Vale.

Pilt


Ma kirjutasin neist xenon look halogeenidest ja 6000 k vs. halo.

Sa oled ikka eriliselt juhm.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 03 Dets, 2013 18:10 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 22 Nov, 2009 17:51
Postitusi: 65
Asukoht: 90% FIN
6000 võib tiba kangeks jääda ja hakkab sinakat tooni viskama- asjatundjad pollarid saavad kohe aru, millega tegu ja saadavad korduvale. mina sõitsin aastaksese 4300K xenonitega. See on veel valge valgus. Asendades ka gabariidi pirnid LED pirnidega, oli ka neil sarnane valge toon ja isegi ÜV tüübid ei ohkinud. Teises kohas, kus plaanisin nn "mustalt" teha pakuti varianti, et kruvin maha ja siis saab läbi küll.

Mul käivadki kõik tuled enne ülevaatust "hoolduses" Mr Green . Isegi gabariidi ledid käisid tiiru riiulil. Õnneks on see ainult 5 minuti töö.

killer666 kirjutas:
Ja kes hakkab siin vaidlema siis mõtteainet , miks olid veneaeg paljud tänavavalgustid valged , aga nüüd kollased.


No aga siis ikkagi miks, kas sa ise tead?

P.S Tegelenud kunagi mõned head aastad tänavavalgustuse ja õhuliinide hooldusega ühes rajoonikeskuses... :roll: :roll: :roll:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 03 Dets, 2013 22:58 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 28 Veebr, 2009 21:23
Postitusi: 116
Asukoht: Põlvamaa
On ka mõte voyageril tulesid paremaks saada. Kui keerukas hid kit paigaldamine on? Kas keegi sellised tulesid on proovinud? http://www.rakuten.com/prod/spyder-dodg ... 92616.html

Või lihtsam osram nightbreakerid panna?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 04 Dets, 2013 8:37 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar
2000 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 30 Nov, 2011 20:42
Postitusi: 956
Kasuteguri kohta ei oska neil tuledel öelda, aga kindel on see, et iga teise politseipatrulli huvides oled sa küll. Isegi kui seal peaks E märgis olema, võid siiski arvestada igale poole jõudmiseks lisaajaga, et politseionudega kembelda :D

HID KIT paigaldus on üsna lihtne ja mingi 15-20 minuti töö (oleneb muidugi, kui keeruliselt ja ära peidetult juhtmeid vedada tahad). Põhimõtteliselt paned kõik juhtmed ja pirnid kokku, mis karbis olemas on, ühendad lahtised pistikud auto pirnide pistikutega. + ja - klemm akule ja korras.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 04 Dets, 2013 22:39 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 28 Veebr, 2009 21:23
Postitusi: 116
Asukoht: Põlvamaa
No ma proovin selle hid kit paigalduse ära vist. Mida peaks komplekti valimisel jälgima? Kust on mõistlik osta?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Dets, 2013 1:25 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 22 Nov, 2009 17:51
Postitusi: 65
Asukoht: 90% FIN
http://www.maroli.ee
Mul komplektid enamus sealt tulnud.. slim ballastiga. Lihtsam kusagile mootoriruumi toppida...mul ballaste ju 6 tk. Pirnid olen üldiselt Philipsid pannud..mitte need ,mis komplektiga kaasas on olnud. Lihtsalt oli võimalus :roll: 35w on normaalne.No 55w komplekt on sutsu nagu särtsakam aga eraldavad tunduvalt enam soojust...aga Voya oma plasttuledega pole nende jaoks...on muidugi 100w kah aga pole neid katsetanud.
No ja nagu auto elekter ikka..kaitse niiskuse ja suure temperatuurikõikumise eest..

Ja neist tjuuningtuledest..sain kunagi selliseid proovida ...kroomitud varianthttp://alvadi.ee/kataloog/varuosa/249547/17351

nu enam -vähem..ootasin paremat tegelikult ja kulgen seniajani tavalistega :)oleks need tumedad ilma kroomita olnud..ehk oleks endale jätnud.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Dets, 2013 8:46 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar
2000 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 30 Nov, 2011 20:42
Postitusi: 956
mina ostsin javest-ist. H4 komplekt oli 55€


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Dets, 2013 23:23 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 28 Veebr, 2009 21:23
Postitusi: 116
Asukoht: Põlvamaa
Tänud info eest. Googelmoogeldamise käigus komistasin huvitavale lugemisele xenonide teemal, jutuke järgmine:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=60358


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 43 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 40 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia