Tänane kuupäev Pühapäev 30 Juun, 2024 13:40

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev 18 Okt, 2009 17:18 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 17 Apr, 2006 13:44
Postitusi: 935
Asukoht: Tallinn
Kunagi käisin rendikaubikuga (suht uus auto oli, läbisõit ca 14K ainult) saksamaal. Kui peale esimest päeva kiirteel sõitu, järgmisel hommikul auto enam ei taht üle 100 kiirendada, oli meie lõppdiagnoosiks vesi kütuses! Haiguse ravis välja kütusefiltrite tühjendamine ja 1L piirituse valamine paaki. Edasi lendas nagu linnuke jälle.
Piisab kui tilk vett jääb kuskile süsteemi segama ja ongi võimsuse kadu jms. Piiritus jällegi aitab veel kitsamatest piludest läbi pugeda ja lõpuks silindris ära põleda. Korralik viin ju põleb, aga vesi mitte!

PS! kehva kütust saime odavast Poola tanklast. Sama lugu on Eestis, ei tangi mina enam kunagi suvalistest tanklatest ja siiani olen ilmselt meeletu raha remondi arvelt kokku hoidnud.

_________________
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 18 Okt, 2009 20:41 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede 06 Juun, 2008 9:58
Postitusi: 77
Asukoht: võru
andrus49 kirjutas:
Kunagi käisin rendikaubikuga (suht uus auto oli, läbisõit ca 14K ainult) saksamaal. Kui peale esimest päeva kiirteel sõitu, järgmisel hommikul auto enam ei taht üle 100 kiirendada, oli meie lõppdiagnoosiks vesi kütuses! Haiguse ravis välja kütusefiltrite tühjendamine ja 1L piirituse valamine paaki. Edasi lendas nagu linnuke jälle.
Piisab kui tilk vett jääb kuskile süsteemi segama ja ongi võimsuse kadu jms. Piiritus jällegi aitab veel kitsamatest piludest läbi pugeda ja lõpuks silindris ära põleda. Korralik viin ju põleb, aga vesi mitte!

PS! kehva kütust saime odavast Poola tanklast. Sama lugu on Eestis, ei tangi mina enam kunagi suvalistest tanklatest ja siiani olen ilmselt meeletu raha remondi arvelt kokku hoidnud.

Tänud!
sain nüüd siis veelkord kinnitust ,et viga filtris.Just natuke aega tagasi sai käidud inimese juures kes on palju diislitega tegelenud ja ta ütles ka kindlalt,et viga seal ja lasime filtri tühjaks aga jah see tegi korra paremaks ja nüüd ei liigu peaaegu üldse :P
Eks ma siis homme hakkan uut filtrit otsima kuskilt.

_________________
Ennem lükkan Chryslerit kui sõidan Bmw-ga!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 20 Okt, 2009 23:18 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede 06 Juun, 2008 9:58
Postitusi: 77
Asukoht: võru
saigi nüüd siis filter vahetatud ja auto liigub paremini kui kunagi varem Mr Green

_________________
Ennem lükkan Chryslerit kui sõidan Bmw-ga!


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia