Tänane kuupäev Pühapäev 16 Juun, 2024 7:25

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: esituled
PostitusPostitatud: Kolmapäev 20 Sept, 2006 0:32 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 21 Aug, 2006 23:02
Postitusi: 20
Asukoht: Viimsi
selline lugu siis et autol tulede reflektor vilets(läikkivat värkki vähe) ja nagu aru saan siis täistuledel liigutab ta ainult reflektorit. palju maksavad uued tuled või kas saab vahetada reflektorit või kuda siis kinnitada näiteks lisatuled ?? plastmassi auke ei tahaks teha ,tahaks et tued kinnituks tugevalt, oleks ikka stabliine mitte nagu lehma keel.või teab keegi kust saaks mingit sortti kinnitusi mida siis saaks kuhugi kinnitada? Liiga palju kysimusi tuli nyyd kokku vist .vastake palun mõnele kui viitsite! :) 99 aasta auto

_________________
Illgelt Lahe S*taks Mugav ,Änn-Änn-Änn :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 20 Sept, 2006 2:31 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Aastat ei loe välja. aga enda autol vahetasin ära tuled st üks on vahetatud koos pirniga (tuli ei ole E märgitusega ) varsti viskan pildid üles siis saab võrrelda kuidas ja mis

Aga minu auto tuld lahti kangutada siis saada lahti küll aga mis hinnaga ning siis kus leiad neid juppemida sinna vaja

E tuli on kallim kui on ameerika tuli ( vist DOT märgistus oli :oops: )
endale sain paari tulesi 3500.-eest ja pilt on selgem (praegu veel poolikult )


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 20 Sept, 2006 13:30 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 17 Apr, 2006 13:44
Postitusi: 935
Asukoht: Tallinn
üldiselt minu kogemus näitab, et tulede, eriti plastklaasidega, igasugune põlve otsas remontimine jms ei anna mingit tulemust. seda võib võrrelda kondoomi vulkaniseerimisega :-D
Uued tuled on küll kallid aga midagi ei ole teha. Liigitaksin nad ikkagi ohutust tagavate seadmete alla.
Mul eelmine auto oli VW passat 99, millel teadupärast tuled on nii kehvad, et vahest oli selline tunne, et pane kedagi taskulambiga ette kõndima. Üritasin lasta klaase lihvida ja poleerida, kasu oli ca kuuks ajaks. Poleerimisega lihvitakse maha see viimane kõva kiht plastilt ja siis kestab ainult teise pesuni. lõpuks paigaldasin lisa kaugtuled Hellad, olid vist FF2000. ilusad väikesed ja juuube hea valgusjõuga, pea sama nagu Hella Jumbol mida kasutavad rekkad.
Kinnituse kohapealt, et vältida stange augustamist, olen näinud kuidas on ehitatud erinevaid kronsasid, kas numbrimärgi aluse alt või siis ulatuvad iluvõre vahelt välja.
Mul omal küll tuled alles uued ja head aga mõte käib küll selles suunas, et paneks lisa kaugtuled külge. Lihtsalt hea mälestus on sellest kui hea oli sõita nende helladega.
edu tuunimisel! :)

_________________
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 22 Sept, 2006 15:29 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 21 Aug, 2006 23:02
Postitusi: 20
Asukoht: Viimsi
Kysiks veel kord sellist asja ,kas keegi teab äkki mingit kohta või kauplust kust selliseid erinevaid kronsteine ,kinnitusi osta võiks ??

_________________
Illgelt Lahe S*taks Mugav ,Änn-Änn-Änn :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 22 Sept, 2006 21:18 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Imps kirjutas:
Kysiks veel kord sellist asja ,kas keegi teab äkki mingit kohta või kauplust kust selliseid erinevaid kronsteine ,kinnitusi osta võiks ??


Ei saa nüüd pihta kas jutt on lisatulede kronsteinidest?

Kui sõidutulede reflektor on jama siis ei saa ülevaatuselt läbi


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 23 Sept, 2006 19:42 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 21 Aug, 2006 23:02
Postitusi: 20
Asukoht: Viimsi
jah jutt on lisatulede kronsteinidest ja sõidutulede reflektor on vilets aga et seda näha peab päris hoolikalt vaatama ei tea kas naad niivisi tule sisse kiikavad? aga se täistule systeem on niisamagi mingi väga kummaline mingi mootorike liigutab mingit osa reflektorist ja peakski nagu ok olema aga ei usu sellesse eriti .tahaks ikka lisadulesid kuna need said juba ära ostetud ka .

_________________
Illgelt Lahe S*taks Mugav ,Änn-Änn-Änn :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 23 Sept, 2006 20:51 
Pime aeg on kätte jõudnud ning teema seega aktuaalne. Mõni aeg tagasi sai ühel ameeriklasel tuleklaasid (plastik) poleerimis pastaga üle käidud ning tulemus oli supper :-D nagu uued. lisaks väljanägemisele tuli ka tulemus. Tasub proovida.


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 23 Sept, 2006 21:21 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 04 Mai, 2006 22:36
Postitusi: 86
Asukoht: Niitvälja
Mis pastat sa kasutasid ? Kuidas poleerisid ?
Mu autol alumised lisatuled vajavad tõsist töötlemist.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 23 Sept, 2006 23:33 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
:oops: mul nissani vasak tuli samuti :oops:

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 24 Sept, 2006 8:31 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Poleerimine on aijutine nähtus. Tahestahtmata on seal see "praod" kui mingi nurga alt vaadata. Ise poleerisin G3 pastat kasutades enne lasin tuled üle vesiliivapaberiga 2000 ne oli vist või oli suti jämedam


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 24 Sept, 2006 14:53 
Pasta marki ei oska hetkel öelda, (kui vaja uurin) aga tegemist oli automaalritel kasutatava pastaga. Ise ei ole ma spetsialist, aga võõbad kasutavad seda siis, kui on mingi detaili osaline värvimine, et ei jääks värvi tooni vahet, siis nad poleerivad pinna ühtlaseks.
Poleerisin lambavillast kettaga ja õhu rellakaga. Väga oluline on :!: et poleerides tuleb kasutada madalaid pöördeid, muidu kõrvetab plastiku ära.


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 25 Sept, 2006 19:20 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 17 Apr, 2006 13:44
Postitusi: 935
Asukoht: Tallinn
lasol kirjutas:
Pasta marki ei oska hetkel öelda, (kui vaja uurin) aga tegemist oli automaalritel kasutatava pastaga. Ise ei ole ma spetsialist, aga võõbad kasutavad seda siis, kui on mingi detaili osaline värvimine, et ei jääks värvi tooni vahet, siis nad poleerivad pinna ühtlaseks.
Poleerisin lambavillast kettaga ja õhu rellakaga. Väga oluline on :!: et poleerides tuleb kasutada madalaid pöördeid, muidu kõrvetab plastiku ära.


Küsiks siia juurde - kui kaua aega tagasi seda tegid? Kas kasutad käsiautopesu või käid automaatpesulas? Kas autol on küljes ka tulede pesu?
Ja kõige lõpuks kuidas plastiku pind täna on?
Uurin kõike seda selleks, et teada saada kas sellest poleerimisest on kasu või mitte.

_________________
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 25 Sept, 2006 20:25 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
nu arvan et sinu autol pole suurt kasu kuna meil ikke tegemist vanemate autodega


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 25 Sept, 2006 20:38 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 17 Apr, 2006 13:44
Postitusi: 935
Asukoht: Tallinn
Oberst kirjutas:
nu arvan et sinu autol pole suurt kasu kuna meil ikke tegemist vanemate autodega


miks ma seda küsin? vastav kogemus oli mul 1997a vw passatiga. tegin imetrikke ja kükke, mitte midagi ei aidanud, kuni panin lisatuled ja jätsin need saksa inseneride imeteod rahule :-D päevatuledena olid täitsa head!

_________________
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 27 Sept, 2006 9:40 
Tegemist oli 80-ndate lõpus välja antud autoga. Kaua selline kosmeetika kestab ei oska öelda :( , sest auto on ammu juba omaniku vahetanud. Arvan, et poleerimisest on kasu siis, kui reflektor on korralik. Ma ei tunne kedagi, kes oleks reflektorit taastand müügil oleva kroomi sprayga. Kui ikka tuled on oma aja ära elanud, siis on kasu ikka lisa tuledest või uutest laternatest.


Tagasi üles
  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 120 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia