Tänane kuupäev Pühapäev 16 Juun, 2024 8:22

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: katalüsaator
PostitusPostitatud: Reede 24 Nov, 2006 22:07 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 23 Okt, 2006 21:54
Postitusi: 236
Asukoht: Saue
Kas kellelgi on kogemusi kat-i remontimisega. Kuna kivi on sees lahti ja koliseb, siis selle asemel et 15 tuhhi uue eest maksta mõtlesin lahti lõigata, villa vahele toppida ja uiesti kinni keevitada. Või on kellelgi parem mõte?
Voyager 97 2.4


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 24 Nov, 2006 22:59 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 27 Veebr, 2006 13:54
Postitusi: 631
1000 eeku eest saad uue universaalse kati,500 läheb alla panekuks ja jälle nägu rõõmul.Panen lingi ka kust saab.

http://www.atoy.ee/index.php?main=60&ne ... 4ae2f69e22


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: katalüsaator
PostitusPostitatud: Reede 24 Nov, 2006 23:50 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 02 Okt, 2006 21:04
Postitusi: 129
Asukoht: Tartu
kaxiq kirjutas:
Kas kellelgi on kogemusi kat-i remontimisega. Kuna kivi on sees lahti ja koliseb, siis selle asemel et 15 tuhhi uue eest maksta mõtlesin lahti lõigata, villa vahele toppida ja uiesti kinni keevitada. Või on kellelgi parem mõte?
Voyager 97 2.4


villaga täidetud kat pole enam kat.Ta nagu ei toimi enam.Minuteada nii et need kivid seal kuumaks läevad ja põletavad järelejäänud aurud ära.Aga vill nagu ei anna seda kivi efekti:P


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 24 Nov, 2006 23:52 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 23 Okt, 2006 21:54
Postitusi: 236
Asukoht: Saue
Kuna need universaalkatid on kõik sellised et lõigatakse vana välja ja keevitatakse uus toru vahele, siis ei ole see hea lahendus, kuna voyal on kat kohe kollektori külges, ühendatud sukaga. teist otsa pole siis nigust kuhugi keevitada.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 24 Nov, 2006 23:55 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 23 Okt, 2006 21:54
Postitusi: 236
Asukoht: Saue
to valvur


egas ma kivi välja ei võtaks, see jääb sisse oma jumalast antud ülesannet täitma. Ainult kuna ta oma plekktoosi sees koliseb siis lõikaks karbi lahti topiks nats villa ümber et ei koliseks, suruks kokku ja keevitaks kinni. Ma vähemalt nii arvan


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 25 Nov, 2006 0:59 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 02 Okt, 2006 21:04
Postitusi: 129
Asukoht: Tartu
njah vb õnnestub aga kui tekib misiki vale vastu surve või miskit siis ei pruugi käija.Omal nagu kogemused puuduvad olen külapäält kuulnud :D

aga kunagi fordil kolises aga jäi ise vait ja ülevaatusel oli Co kah korras.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 25 Nov, 2006 8:34 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Kas see kolin on koguaeg või teatud temperatuurini jõudmisel tekib.Ma arvan et see villa variandi võid kohe unustada. Midagi stabiilsemat oleks vaja.
Nii kui ära satsin turgatas - tulekindel makro puurid augud ja lased mõistlikuse piirides seda sealt sisse. Enne peaks muidugi seda kuidagi mõõtma ja katsetama


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 25 Nov, 2006 10:55 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 28 Jaan, 2006 12:44
Postitusi: 373
Asukoht: harjumaa
Makro kohapealt on mul muidugi oma arvamus :shock: , aga seda, et universaali ei saa panna, ma ei usu. Sumpsiga on igasuguseid trikke tehtud. Vill ja makro nüüd küll õiged lahendused ei ole :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 25 Nov, 2006 11:19 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
ega seda muidugi ei väitnudki et õiged peaks olema. muidugi keegi ei garanteeri et see kivi tükkideks pole


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 25 Nov, 2006 12:54 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 28 Jaan, 2006 12:44
Postitusi: 373
Asukoht: harjumaa
Arvan :think: , et ka voyale saab universaali panna, tuleb nats nuputada, olen paarile autole teinud :pai: (see ei ole reklaam :niks: )


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 25 Nov, 2006 13:52 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 11 Juun, 2006 12:37
Postitusi: 501
Asukoht: Harjumaa
Olen kuulnud, et läbi püti seina saab keerata paar kruvi või polti nii, et see kivi surutakse tihkelt vastu seina ja enam ei kolise.

Kui aga see "kivi" on tükkideks seal sees, siis on universaalne kat küll väga hea lahendus.

Muideks.
Sumpsidega tegelevad töökojad on võimalised universaalsetest komponentidest koostama igale liikurile mõistliku variandi alates tuletorust kuni nikeldatud otsani välja, riputavad selle originaaltrippide otsa ja see, kuidas originaalis asjad olid ette nähtud, ei olegi enam oluline (täpsemaid näiteid ja firmade nimesid leiab teistest populaarsetest eestikeelsetest foorumitest). Ameerika v6 ja v8 mootorite sumpside taastamisel leiavad isegi vene gaz 51 ja 53 pütid kasutust, hääled jäävad väga mõistlikud ja ülevaatusemehed rahule. Vene kvaliteedimärk meenutab pisut chrysleri märki pealekauba :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 25 Nov, 2006 14:57 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede 03 Veebr, 2006 19:22
Postitusi: 871
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tahtsin kah soovitada seda kruvide ja poltide varianti, kindlasti roostevabad!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 25 Nov, 2006 19:54 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Ei usu mina, et see kruvide asi ennast õigustaks. Lõhub selle sisu päris ära ja siis võivad tükid mootorisse sattuda. Teine asi, et kat toimiks peab kesta ja sisu vahe tihe olema muidu kimavad gaasid ju sisust mööda. Ilmselt on selle aja peale ka kat juba ka nii vana, et nagunii enam ei tööta. Õigem oleks vast ikka uus kat panna. Tean ühte meest kes on mõne kati nn. uuesti mähkinud st. lahti lõiganud ja klaaskiuga uuesti kokku pannud. Hiljem ta loobus sellest ärist kuna väga raske on seda asja nii tihedalt kokku suruda, et kõik täiesti tihedaks jääks. Kui aga tihe ei jää siis puhuvad gaasid kiu kiiresti jälle sumpsist välja. Mine räägi mõnes sumpsidega tegelevas firmas - kindlasti saad mõistliku raha eest abi. Ma oma neonile sain ka 3 kilo eest nn. universaalkati koos paigaldusega. Ülevaatusel olid gaasid korras.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 25 Nov, 2006 20:38 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 17 Apr, 2006 13:44
Postitusi: 935
Asukoht: Tallinn
Härrased kas olete ka korraks mõelnud selle peale kui suur osa mendelejevi tabeli, just inimesele mürgistest elementidest, leidub pikalt kasutatud katalüsaatoris?????????
Edasi mõelge ise, kas tasub seal raha kokku hoida? :angry:

_________________
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 25 Nov, 2006 20:50 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Teisipäev 03 Jaan, 2006 11:06
Postitusi: 339
Asukoht: Pärnu
Lugedes eelmisi postitusi/soovitusi ja manitsusi, siis minu soovitus oleks, osta diisel Voyager :niks: .
Poriseb kogu aeg natuke, kütust võtab mõistlikult ja kui nats aega sõidad, siis hakkad sellest diisli põrinast puudust tundma Mr Green .
Ja ei mingit katalüsaatorit, saasatab ilma täiega, samas vist normide piires :oops:
:)

_________________
Turvalist liiklemist kõigile!


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 115 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia