Tänane kuupäev Reede 24 Mai, 2024 15:44

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 55 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 15 Dets, 2008 23:46 
Eemal
Kasutaja
1998 Chrysler Voyager

Liitunud: Neljapäev 19 Apr, 2007 19:56
Postitusi: 81
Asukoht: L.-Virumaa
Tungraud kirjutas:
Huvitav oleks teada, kelle toodang see mootor on. Kas euroopa? Mootori uurimise koha pealt oleks vastus jaatav. Võiks ainult täpsustada, kuhu kanti see Pässa jääb. Nädalavahetusel leiaks ehk aega küll.

Ei pääse kah vist sellest,et peab mootori ehituse selgeks tegema,maas ja laiali oleva pealt saaks kindlasti selgema pildi ja hulga lollusi jääks hiljem tegemata. :think: Kui teeks mingi ühiskülastuse äkki nädalavahetusel? Või peaks eraldi teema tegema?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 16 Dets, 2008 11:23 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 07 Juul, 2008 9:05
Postitusi: 140
Asukoht: Rapla
wicked kirjutas:
mootor on tehtud spagettiõgijate poolt Itaalias. VM Motor.
Kas ei ole ka mitte ford Scorpiol sama mootor või siis niiöelda kasutab chrysler fordi pealt olevat mootorit.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 16 Dets, 2008 12:24 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
ford scorpiole tehti samal ajal samas kohas samale põhjale diisel mootor, kuid fordil on see pikki keret ja sellest ka väiksed erinevused, üldjuhul on sama jah.
aga mootoritest on meil eraldi teema. räägime siin tõukuri varraste väljahüppamisest

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 16 Dets, 2008 12:37 
Eemal
Kasutaja
1998 Chrysler Voyager

Liitunud: Neljapäev 19 Apr, 2007 19:56
Postitusi: 81
Asukoht: L.-Virumaa
Sisu võib neil sama või sarnane olla,kuid plokk väljapoolt täpselt sama ei ole.Juba sellepärast,et fordil on mootor pikkupidi peal ja kapotiall ruumi rohkem.Kinnitused ja kronsteinid teistmoodi.PÄRIS täpseid vahesid ei tea,kuid kord kuulsin(!) ühte imeliku häälega skorpat külavahel müristamas ja järgmine päev olid kutid sellega remonditöökojas :) Pingutusrulliku laager oli pilbasteks lennanud ja seoses sellega ka midagi seal radikataga segi oli.Pingutusrull ise mulle meeldis-vahetatava laagriga(30eeku/tk) ja anna minna :) Kätte aga seda ei saanud,pandi lupsti uued laagrid ja kutid tuiskasid minema-rohkem pole sellest autost kuulnud.
Netikataloogidest olen proovinud fordi alt mootorijuppe otsida,kuid sellist asja naljalt ei leia.Karta on,et ikka paadimootorivabrikust pärit.
Eelnenud jutt on lihsalt oma arvamus-vaidlema kellegagi ei hakka :think:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 16 Dets, 2008 12:40 
Eemal
Kasutaja
1998 Chrysler Voyager

Liitunud: Neljapäev 19 Apr, 2007 19:56
Postitusi: 81
Asukoht: L.-Virumaa
:D Sorry Hmm! Kui oma mõtteid kirjutama hakkasin,siis Sinu omasid veel üleval ei olnud :oops:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: nookurid
PostitusPostitatud: Teisipäev 16 Dets, 2008 13:04 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 11:35
Postitusi: 104
Asukoht: ida-virumaa\rakvere
minu voya mootor mölises juba terve aastakese. õhupuhastisse podin. Eile hommikul käima ja 10 sek käis ja kolin sees. Proovisin korrax veel käivitada aga ei essugi enam. Õhtul võtsin kaane maha ja ka varras välja hüpanud. Tuleb vahetada kogu mäng vardad nookurid ja siis ńeed nookuripukid, sest kulumisjäljed on sees ja nookurid lokusvad pukide peal. ise olen sõitnud 170 tuhat sellega ja kui ostsin siis oli 140 tuhat ees. Minu auto tundis kaugelt ära selle mölina järgi. Kas keegi oskab hindades rääkida. vardaid olen kuulnud 80-200.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 16 Dets, 2008 18:25 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 15 Sept, 2007 18:53
Postitusi: 174
VM originaalpakendi põhja alt vaatas vastu kiri "Detroit Motors Co", seega spaketiõgijate juures tehtud mikidemaa tahtmise järgi.

Pässa=Pääsküla Tallinnas

Dad.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 16 Dets, 2008 19:54 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 26 Mär, 2006 23:30
Postitusi: 219
Asukoht: tln, hki ja muud kaunid linnad
vardad olid Tlna Taketis 110.- tk.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: nookurid
PostitusPostitatud: Kolmapäev 17 Dets, 2008 0:52 
Eemal
Kasutaja
1998 Chrysler Voyager

Liitunud: Neljapäev 19 Apr, 2007 19:56
Postitusi: 81
Asukoht: L.-Virumaa
anrus kirjutas:
minu voya mootor mölises juba terve aastakese. õhupuhastisse podin. Eile hommikul käima ja 10 sek käis ja kolin sees. Proovisin korrax veel käivitada aga ei essugi enam. Õhtul võtsin kaane maha ja ka varras välja hüpanud. Tuleb vahetada kogu mäng vardad nookurid ja siis ńeed nookuripukid, sest kulumisjäljed on sees ja nookurid lokusvad pukide peal. ise olen sõitnud 170 tuhat sellega ja kui ostsin siis oli 140 tuhat ees. Minu auto tundis kaugelt ära selle mölina järgi. Kas keegi oskab hindades rääkida. vardaid olen kuulnud 80-200.


Mis staadiumis Sul remondiasi on?Ja kus teed(tehakse)?Kas näha,katsuda ka saab? ;)

Mul täpselt sama lugu ja sümptomid,podina sain vaiksemaks,kui panin õhupuhasti otsa mingi romulast rohu seest leitud gofreeritud ca 70 cm vooliku-mõjus kõvasti.Muide hiljuti nägin,et 2000.a. omal on juba selle podina summutaja roolivõimu õlipaagi kõrval.Tõukurivardad mul veel näpus ei ole,kuid külmalt käivitades on teravat kolinat juba kuulda,jätab vahele ja hea,kui üleüldse käivitub.1. talvel läks -17 kraadiga kah käima,20-ga enam mitte,kuid nüüd juba -5 ja aamen.Krt,kisub jutustamiseks jälle :oops:
Tahtsin öelda,et miskid asjad seal üleval kästakse ca 200 tuhande järel ära vahetada,ja midagi räägitakse ka tikkpoltidest-täpselt ei tea veel.
Igatahes olen piisavalt tigedaks aetud,et asi tõsiselt käsile võtta :evil:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 17 Dets, 2008 11:27 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 11:35
Postitusi: 104
Asukoht: ida-virumaa\rakvere
Auto on mul rakveres. Ise kiskusin lahti, pole midagi keerulist. kui tahad nähad siis helista. Hindadest niipalju et silberist öeldi et kogu pauk siis vardad nookurid ja nookuripukid 21 tuhat. Top partsist samad asjad A osad ja 11 tuhat. Krt nii väiksed jubinad ja siuke hind. Kas kuskilt odavamalt saab? Muidu lähen seda teed et ainult vardad vahetan.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 17 Dets, 2008 12:05 
Eemal
Kasutaja
1998 Chrysler Voyager

Liitunud: Neljapäev 19 Apr, 2007 19:56
Postitusi: 81
Asukoht: L.-Virumaa
Seda kardan ka,et numbrid kisuvad suureks,kuid romulast mootorit näit. 25 tuhiga ei julgeks ka otsida-oleks varsti 2 ühesugust.Kas neid pukke-nookureid äkki kellelgi üle pole jäänud,kes plokikaaned maha on müünud-vardad saaks ju 880-ga uued kätte.
Pean sel nädalal Rakveres käima küll,kuid ootan Tartust ühte saadetist,mis vaja ära tuua.Selle saan aga "esimesel võimalusel"
Helistan,kui tulen.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 17 Dets, 2008 18:53 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Kas Morgenist ölete küsinud? Seal kül B osad aga tunduvalt odavamad .

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 17 Dets, 2008 19:34 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Siin kusagil oli selline mure juhtunud sellisel kasutajal nagu - kuu aga kuidagi enam ei mäleta mida ta tegi :(


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 18 Dets, 2008 15:30 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 11:35
Postitusi: 104
Asukoht: ida-virumaa\rakvere
vardad sain silberist 800-, nookureid lähen vaatama teisipäeval mingi kasutatud auto pealt. ex siis näeb. Proovin kohe morgenist ka uurida.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 18 Dets, 2008 18:21 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 15 Sept, 2007 18:53
Postitusi: 174
Minu autol on välja visanud nii pöörete kui hommikul käima pannes 2x. Pööretel bahni peal ja käima pannes -15 kraadiga.

Olen veel täheldanud, et tõukurvarras tuleb välja, siis kui mootori õli on liiga vana ehk siis ühel korral oli 15kkm ja teisel korral 11kkm ... kolmandat korda pole veel olnud aga õlifirmat on ka vahetatud. Valvoline ja Addinol esines mõlemil sama rõõm, vahepal asutasin Neste miskit odavat õli ja nüüd on Liquid Mos2 sees.

Dad.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 55 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia