Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 21:41

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Laupäev 29 Okt, 2016 6:38 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 23 Nov, 2014 1:51
Postitusi: 66
Asukoht: Lääne-Virumaa
Mobiil: 56319682
Tere
Mure selline, et mootor töötas enne ideaalselt aga järsku kukkus 3 pütaga podisema. Nuh arvasin et ehk mõni pihusti on lepingu lõpetanud. Hakkasin siis ükshaaval pihustitorusid korraks lahti keerama ja hääle muutust kuulama. Leidsin et teise silindri pihustitoru keerates hääled ei muutu. Kuna mul oli pagassis olemas üks töötav pihusti siis vahetasin pihusti ära aga tolku ei miskit ikka teine silinder ei toimi. Milles viga võib olla? Kas äkki hüdrotõukurid ja nende mitte toimimine ei või sellist asja teha? Palun andke nõu! :think:

_________________
Inimene õpib kogu elu!
yxhunt74@hot.ee


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 29 Okt, 2016 10:23 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 06 Jaan, 2011 20:39
Postitusi: 228
Arvata on jah. Sa võta klapikambrikaas maha ja lase korraks mootorit kellelgi käiata. Ettevaatust et käima ei lase, muidu pärast nägu õline :) Siis on näha, kas ja kuidas tõukurid liiguvad. Muidugi on levinud probleem, et tõukurvardad kulunud ja pesast väljas. Kaas maha ja siis ehk saab selgust.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 29 Okt, 2016 18:47 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 23 Nov, 2014 1:51
Postitusi: 66
Asukoht: Lääne-Virumaa
Mobiil: 56319682
Jep, oligi tõukurvarras nookuri pesast välja hüpanud... Nookurite mutter oli ka lahti.. Varras pessa tagasi ja sõit jätkub :) aga peab nüüd jah tõukurvardad välja vahetama. Kuigi mootor käib vaikselt ja ühtlaselt. Mul oli vahepeal see kolmanda põlvkonna diisel Voya ka, nu see tegi ikka paadimootori häält, kui vardad kulunud. See praegune tuksub ikka väga mahedalt selle teisega võrreldes. Aga nüüd küsimus teadjatele, kus kohast mul oleks kõige mõtekam neid tõukurvardaid osta või otsida?

_________________
Inimene õpib kogu elu!
yxhunt74@hot.ee


Viimati muutis yxhunt, Pühapäev 30 Okt, 2016 8:30, muudetud 1 kord kokku.

Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 30 Okt, 2016 1:04 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 06 Jaan, 2011 20:39
Postitusi: 228
:thumb:
Aga kust osta, ei oskagi soovitada. Mul Voya seisab praegu jas pole aega sellega tegeleda.
Aga see polt mis sul lahti oli, ole sellega ettevaatlik, sest mul semu keeras keerme maha plokikaanest ja siis oli seda jama ikka palju.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 30 Okt, 2016 8:26 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 23 Nov, 2014 1:51
Postitusi: 66
Asukoht: Lääne-Virumaa
Mobiil: 56319682
Ega jah, jõuga peab ettevaatlik olema... Hiljuti murdsin genekarihma pingutusrulliku kinnituspoldi puruks, siis sai ka tükk aega vaeva nähtud et see puruks läinud polt välja puurida.. Siin mingis teemas keegi soovitas 2mm seib mutrile peale panna et siis kaanepolt stoperdab selle mutri ära, peab vist ka midagi sellist leiutama... Proovisin teisi mutreid ka pingutada, siis kui kaan pealt ära oli ja kolmanda silindri oma oli ka ikka suht lõdva. Peab vist kõigile neljale mutrile seibid peale aretama, ehk jäävad siis pidama :think:

_________________
Inimene õpib kogu elu!
yxhunt74@hot.ee


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia