Tänane kuupäev Esmaspäev 13 Mai, 2024 6:47

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Esmaspäev 29 Sept, 2008 16:35 
Uus 300C test. http://tv.motors24.ee/Default.aspx?page ... le_id=3514


Tagasi üles
  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 19 Okt, 2010 21:21 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler 300M

Liitunud: Teisipäev 21 Nov, 2006 12:48
Postitusi: 2246
Asukoht: Tallinn
Mis juhtub, kui Chrysler 300 saab Dodge Viperi mootori.
Mis siis ikkagi juhtub? :think:

http://www.ohtuleht.ee/galerii/video/399071


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 19 Okt, 2010 22:25 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2002 Chrysler 300M

Liitunud: Esmaspäev 20 Okt, 2008 20:22
Postitusi: 289
Soomes peaks 300C olema oma müüginumbrite poolest premium klassi ees otsas. Võibolla sain valesti aru aga võibolla mingi aeg oli isegi esimene. Väga palju liigub neid seal küll. 300m on nagu kuuvarjutus rohkem.
Vaatasin videot. Kas kellegil eelmise põlvkonna armatuur nagiseb?

_________________
2002 Chrysler 300M Special 114k miles.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 20 Okt, 2010 16:31 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 31 Jaan, 2009 17:55
Postitusi: 150
Asukoht: Pärnu
Imestab ka see, et Eestis on viimase poole aasta jooksul järelturul nagu soojad saiad need minema hakanud. Mingiaeg seisid paljud masinad tükkaega müügis ja huvi inimestel puudus. Tänaseks on aga enamik diisleid, mis vähegi näpitava hinnaga müüki tulevad, kaovad nädalatega. Minujaoks tundub see natuke ulmeline, et kas inimesed on nüüd alles hea auto avastanud ja ostma neid hakanud? Ja universaal diisleid on üldse müügis ainult móned, vórreldes varasemaga, kus valik oli suhteliselt laialdane. Ja hind on ka neil suhtkoht peatunud.
Kuna olen suur 300C fänn ja jälgin pidevalt nende turgu, just diislite, siis poole aasta eest sai keskmiselt 300k universaali kätte ja saab ka praegu. Vórreldes Audide ja BMW'dega siis turuhind seisab neil suht hästi :).
Aga antud videost, kus Viperi mootoriga 300C siis ei saa pointile pihta, et mis siis juhtub, nagu on esitatud seal küsimus?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 20 Okt, 2010 17:42 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2002 Chrysler 300M

Liitunud: Esmaspäev 20 Okt, 2008 20:22
Postitusi: 289
300C'l on väga õnnestunud disain. Inimene kes ei jaga autodest midagi saab juba peale vaadates aru et tegu millegi väga kuningliku ja kalliga, see auto ei saa halb olla. Püstine suur esivõre ja väiksed tuled meenutavad batuke vanemaid Bentley'd või Rollsse.
Kuna mul sõitmist suht vähe siis minu valik oleks Hemi. Räägitakse et tänu MDS süsteemile pidi maantekulu sama olema mis 3.5'l. Aga praegu jääb ta siiski unistuseks.
Ma arvan, et see Viperi motoga video on lihtsalt sissejuhatus millegile. Võibolla eesti reporter on natukene valesti andnud infot edasi ka, ei maksaks niisama lolli mängida.
Näiteks autoblog.com kirjutab, et tegemist on mingi ametliku asjaga. Youtube'i on video ülesse pandud Dodge poolt. Ma arvan, et kuna SEMA tuuningu näitus Las Vegases on tulemas siis võibolla sealt midagi.
Elame näeme.

_________________
2002 Chrysler 300M Special 114k miles.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia