Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 14:13

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 22 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev 28 Juun, 2018 8:26 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 03 Juul, 2017 21:37
Postitusi: 47
Sai uued kettad ette pandud koos klotsidega, vasak poolne vilistab kergelt. Sai lahti tehtud ja klotsid ümber tõstetud siis hääl kadus mõneks päevaks. Kettad kvaliteetsed aga klotsid mingid odavad.
Ainuke lahendus uued klotsid või tasuks ennem midagi vaadata?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 28 Juun, 2018 18:29 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 17 Dets, 2017 23:01
Postitusi: 322
Asukoht: Tartu-Elva-Jõgeva
Mobiil: 55608255
Pidur peale ei jää?
Need plastmassist sadulakolvid ei ela kaua, mul enda omal ka juba otsad paistes, et tõenäoliselt panen uute ketaste ja klotsidega ka uued sisud sadulatele.. Kui pidur peale õrnalt jääb, siis hakkab ka vilistama, sest ta kurinahk kuumeneb piisavalt üle.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 28 Juun, 2018 21:02 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 03 Juul, 2017 21:37
Postitusi: 47
magnum kirjutas:
Pidur peale ei jää?
Need plastmassist sadulakolvid ei ela kaua, mul enda omal ka juba otsad paistes, et tõenäoliselt panen uute ketaste ja klotsidega ka uued sisud sadulatele.. Kui pidur peale õrnalt jääb, siis hakkab ka vilistama, sest ta kurinahk kuumeneb piisavalt üle.

Peale nagu ei jää.
Kui nüüd mõtlema hakata siis vilistama hakkab alles siis kui soojaks läheb, külmalt on hääletu. Ma nii võhik, et ei teagi mis asi sadulakolv on.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 29 Juun, 2018 13:00 
Eemal
CHR Club
CHR Club
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 16 Dets, 2009 12:33
Postitusi: 985
Asukoht: Raplamaa
300C-l ongi probleem, et odavad klotsid kipuvad vilisema. Sõber sai enda omal vahetada vist kaks komplekti ära, enne kui leidis sellised, mis ei vilise.

_________________
2011 Dodge RAM Longhorn
2020 Passat Executive


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 29 Juun, 2018 14:25 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 07 Aug, 2012 12:27
Postitusi: 42
Odavatel klotsidel tihti pole korralikke faase klotsi äärtes ja nii nad vilistama hakkavadki. Võib proovida ise sinna neid viiliga teha ja tihti on aidanud. Aga eelmine märkus kehvade kolbide kohta on õige, võimalusel vahetaks need kohe järelturu metallist omade vastu.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 30 Juun, 2018 9:25 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 10 Aug, 2013 21:46
Postitusi: 210
ivoalaska kirjutas:
Odavatel klotsidel tihti pole korralikke faase klotsi äärtes ja nii nad vilistama hakkavadki. Võib proovida ise sinna neid viiliga teha ja tihti on aidanud. Aga eelmine märkus kehvade kolbide kohta on õige, võimalusel vahetaks need kohe järelturu metallist omade vastu.

Kui sa nüüd faaside all pead silmas seda, et klotsi äär on nurga alla viilitud, mitte ei ole 90 kraadi siis see ju ajapikku pidurdamise käigus kulub ära ning siis hakkab uuesti vilisema? Või selgita natuke lähemalt, endal ka praegu sarnane probleem vaevamas.

_________________
Torutööd Tartus 56 932 898


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 30 Juun, 2018 12:56 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 07 Aug, 2012 12:27
Postitusi: 42
Jah seda mõtlengi, et ei tohiks olla 90 kraadine nurk. Kui kulumise käigus on sedasi juhtunud, siis saab ise viiliga veel normaalseks, sest tihtipeale klotsil veel jääki korralikult, pole nagu mõtet tervenisti välja vahetada.
Üldisemalt olen tähele pannud, et on küll paremad tootjad (Brembo, Hella Pagid jne) aga ka nendele viskab praaki sisse, kuigi loomulikult oluliselt harvem. Ühele Land Roverile sai paigaldatud kaks korda kõige kallimad klotsid (mälu järgi Hella Pagid) ja no esimesest meetrist vilisesid kohutavalt. Lõpetuseks viskasin miskid no name hiinakad alla ja vaikus tänase päevani majas.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 30 Juun, 2018 13:05 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 03 Juul, 2017 21:37
Postitusi: 47
No ma proovin servi siis natukese viilida, ehk aitab.
Kui ei õnnestu siis ostan originaal klotsid ja vaatan mis siis teeb.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 01 Juul, 2018 10:07 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 10 Aug, 2013 21:46
Postitusi: 210
Infected kirjutas:
No ma proovin servi siis natukese viilida, ehk aitab.
Kui ei õnnestu siis ostan originaal klotsid ja vaatan mis siis teeb.

Anna siis siin ka tulemustest aru ;)

_________________
Torutööd Tartus 56 932 898


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 24 Juul, 2018 7:18 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 03 Juul, 2017 21:37
Postitusi: 47
Sai proovitud lihvida neid ääri, läks asi paremaka aga mingiaeg tuleb ikka vilin sisse. Ostan uued klotsid, ei viitsi jamada enam nendega. Ehk keehi tahab neid endale saada ja proovida?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 24 Juul, 2018 12:03 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 17 Dets, 2017 23:01
Postitusi: 322
Asukoht: Tartu-Elva-Jõgeva
Mobiil: 55608255
Odavamate klotside häda on ka see, et ei kasutata rafineeritud materjali, vaid odav metallipuru ja sinna tihti satub ka mõni suurem metallilaast ja see panebki vilisema. Mõnikord on need näha lausa uuel klotsil,s iis ma olen niikaua viiliga lihvinud, et saaks selle laastu minema aga noh, mõni aeg hiljem on ikka kunde tagasi ja järgmises kohas laast...
Praegu oma Magnumile läksid EGT klotsid, kas tegin vale valiku, näitab aeg, hetkel on 1000km peal ja veel ei vilise.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 24 Juul, 2018 20:32 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 10 Aug, 2013 21:46
Postitusi: 210
Täna sattusin just oma naabrimehega sellel teemal kõnelema ja tema väitis, et tuleb vilistavate piduriklotside välimised küljed vasemäärdega kokku tõmmata(pahtlilabida vms kiht peale määrida) ja on vilistamine kadunud. Ise kavatsen lähemal ajal selle järele proovida, et kas toimib ka või ei.

_________________
Torutööd Tartus 56 932 898


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 24 Juul, 2018 21:56 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 03 Juul, 2017 21:37
Postitusi: 47
pikk88 kirjutas:
Täna sattusin just oma naabrimehega sellel teemal kõnelema ja tema väitis, et tuleb vilistavate piduriklotside välimised küljed vasemäärdega kokku tõmmata(pahtlilabida vms kiht peale määrida) ja on vilistamine kadunud. Ise kavatsen lähemal ajal selle järele proovida, et kas toimib ka või ei.

Ma eriti ei tahaks uskuda et see toimib.
Minu klotse endale ei taha prooviks saada?
Ma tellisin endale uued, ehk saab vilinast lahti :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 25 Juul, 2018 7:52 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 10 Aug, 2013 21:46
Postitusi: 210
Infected kirjutas:
pikk88 kirjutas:
Täna sattusin just oma naabrimehega sellel teemal kõnelema ja tema väitis, et tuleb vilistavate piduriklotside välimised küljed vasemäärdega kokku tõmmata(pahtlilabida vms kiht peale määrida) ja on vilistamine kadunud. Ise kavatsen lähemal ajal selle järele proovida, et kas toimib ka või ei.

Ma eriti ei tahaks uskuda et see toimib.
Minu klotse endale ei taha prooviks saada?
Ma tellisin endale uued, ehk saab vilinast lahti :D


Miks ei peaks toimima. Seda ma nüüd hästi ei tahaks uskuda, et naabrimees jura ajas. Temale olevat seda garaazi toonud mingi töömees/tuttav ja olevat kolmel autol vilistamisest lahti saanud. Ta ei oskanud küll öelda mis pasklööbinaga tegemist oli. Ütles, et mine küsi poest seda määret mis pidurite vilistamise ära võtab. Seda, et tegu on vasemäärdega väitis üks teine mees, kellelt uurisin kas ta teab mis see olema peaks mida poest otsima minna.
Esimene ettejuhtuv link kah https://www.automaailm.ee/et/Eshop/Product/247/s112xcg070/copper_vasemaare_70g

_________________
Torutööd Tartus 56 932 898


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 25 Juul, 2018 20:09 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 03 Juul, 2017 21:37
Postitusi: 47
pikk88 kirjutas:
Infected kirjutas:
pikk88 kirjutas:
Täna sattusin just oma naabrimehega sellel teemal kõnelema ja tema väitis, et tuleb vilistavate piduriklotside välimised küljed vasemäärdega kokku tõmmata(pahtlilabida vms kiht peale määrida) ja on vilistamine kadunud. Ise kavatsen lähemal ajal selle järele proovida, et kas toimib ka või ei.

Ma eriti ei tahaks uskuda et see toimib.
Minu klotse endale ei taha prooviks saada?
Ma tellisin endale uued, ehk saab vilinast lahti :D


Miks ei peaks toimima. Seda ma nüüd hästi ei tahaks uskuda, et naabrimees jura ajas. Temale olevat seda garaazi toonud mingi töömees/tuttav ja olevat kolmel autol vilistamisest lahti saanud. Ta ei oskanud küll öelda mis pasklööbinaga tegemist oli. Ütles, et mine küsi poest seda määret mis pidurite vilistamise ära võtab. Seda, et tegu on vasemäärdega väitis üks teine mees, kellelt uurisin kas ta teab mis see olema peaks mida poest otsima minna.
Esimene ettejuhtuv link kah https://www.automaailm.ee/et/Eshop/Product/247/s112xcg070/copper_vasemaare_70g

Loodame, et toimib. Nüüd endal hilja proovida.
Homme peaks uued klotsid saabuma siis annan teada.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 22 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia