Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 15:35

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Laupäev 23 Apr, 2016 22:40 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 09 Juul, 2014 21:54
Postitusi: 11
Asukoht: Saue
Mobiil: 5063654
Tervitus
Ostsin 2014 suvel 300C touringu ja 2 talve olen sellega sõitnud. Probleem selline, et kui temperatuur langeb alla 0-kraadi siis autos lähevad klaasid uduseks ja kui ca -10 kraadi siis klaasid seest täiesti jääs.
Mida olen ma ise siiani teinud
1. Salongifilter on vahetatud
2. Pesin kõik aknad seest puhtaks AJAX'ga, kasu polnud.
3.Sõidan koguaeg kliimaga, et viiks niiskuse salongist välja. Keegi kunagi soovitas, pidi aitama, aga minu auto puhul pole kasu olnud.
4. Kongis tagatulede ees olevate plastikkatete alt selle vildi eemaldasin ära, et ehk tagab natuke parema ventilatsiooni, aga endiselt kasu NULL.
Nüüd küll on suvi tulemas, aga seda Eesti suve ei tea ka kunagi. Fakt on see, et järgmine talv kordub sama asi.
Autost nii palju, et auto on 2007 aastal Silberist ostetud, mina olen 2. omanik, kusagil üleujutust pole see auto üle pidanud elama.

Ehk on kellelgi olnud kogemusi sama probleemiga ja oskab aidata selle probleemi likvideerimisega?

Tänud ja terv!
Joosep

_________________
Chrysler 300C CRD Touring 2007


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 24 Apr, 2016 8:42 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 22 Mai, 2015 17:27
Postitusi: 13
Asukoht: Harjumaa
Üks väike võimalus on, et soendusradikas immitseb. Aga siis oleks muidugi kerget magusat hõngu autos.

_________________
Grand voyager 2.8 limited 2007


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 24 Apr, 2016 16:35 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 29 Sept, 2012 16:10
Postitusi: 159
J.K kirjutas:
Tervitus
Ostsin 2014 suvel 300C touringu ja 2 talve olen sellega sõitnud. Probleem selline, et kui temperatuur langeb alla 0-kraadi siis autos lähevad klaasid uduseks ja kui ca -10 kraadi siis klaasid seest täiesti jääs.
Mida olen ma ise siiani teinud
1. Salongifilter on vahetatud
2. Pesin kõik aknad seest puhtaks AJAX'ga, kasu polnud.
3.Sõidan koguaeg kliimaga, et viiks niiskuse salongist välja. Keegi kunagi soovitas, pidi aitama, aga minu auto puhul pole kasu olnud.
4. Kongis tagatulede ees olevate plastikkatete alt selle vildi eemaldasin ära, et ehk tagab natuke parema ventilatsiooni, aga endiselt kasu NULL.
Nüüd küll on suvi tulemas, aga seda Eesti suve ei tea ka kunagi. Fakt on see, et järgmine talv kordub sama asi.
Autost nii palju, et auto on 2007 aastal Silberist ostetud, mina olen 2. omanik, kusagil üleujutust pole see auto üle pidanud elama.

Ehk on kellelgi olnud kogemusi sama probleemiga ja oskab aidata selle probleemi likvideerimisega?

Tänud ja terv!
Joosep


Sise-/välisõhu klapp katki.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 26 Apr, 2016 10:57 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 09 Juul, 2014 21:54
Postitusi: 11
Asukoht: Saue
Mobiil: 5063654
Tere
Tänud vastuste eest! :)

to Mukk
See kõlaks loogiliselt küll, aga sel juhul jah peaks olema see magus tosoolilõhn salongis, kunagi Buick'il oli see probleem.

to laf1247
"Sise-/välisõhu klapp katki." kus kohast võiksin ma selle leida?

_________________
Chrysler 300C CRD Touring 2007


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 26 Apr, 2016 19:11 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 29 Sept, 2012 16:10
Postitusi: 159
J.K kirjutas:
Tere
Tänud vastuste eest! :)

to Mukk
See kõlaks loogiliselt küll, aga sel juhul jah peaks olema see magus tosoolilõhn salongis, kunagi Buick'il oli see probleem.

to laf1247
"Sise-/välisõhu klapp katki." kus kohast võiksin ma selle leida?



kindalaeka tagant


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 22 Veebr, 2018 23:42 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 20 Veebr, 2018 21:42
Postitusi: 2
Lugesin just usa foorumist selle akende jäätumise kohta ja pidi kindalaeka välja võtma ja seal taga oleva klapi teibitükiga kinni panema.Väidetavalt aitab paljudel.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 23 Veebr, 2018 22:08 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 17 Dets, 2017 23:01
Postitusi: 322
Asukoht: Tartu-Elva-Jõgeva
Mobiil: 55608255
mida rohkem niiskust autosse tuuakse, seda udusemaks läheb ja seda rohkem jäätub.
1. Alati koputa jalad TÄIESTI puhtaks lumest
2. nädalas korra tee kõik jalamatid täiesti puhtaks
3. vähemalt 2x nädalas püüa kõik uksed aknad lahti teha. üleeile oli -25, tegin õues auto uksed kõik lahti, et tuulutaks selle niiskuse välja.
Mida rohkem sooja autosse teed, seda hullem on. Kliimasüsteem ei toimi nagunii alla +5, seega selle nupu vajutamine ei tee midagi, kuigi jah, ameerika autodel on pumbad koguaeg järgi, kuid muudetakse sees kolbide asendit.
Nüüd mõtlesin, et teen lastega pikema sõidu, terve tee sooja puhus.. piisas poolest tunnist parkimisest ja jälle aknad jääs. :D :D
Talvel tavaline probleem. :D Pigem vaata asja heast küljest, auto hoiab hästi sooja ja müra. :D
Aga see uste tuulutamine toimib. Kui ikka a la Tallinn-Tartu ots, siis püüa Tartus vähemalt veerand tundi uksed lahti hoida.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia