Tänane kuupäev Kolmapäev 24 Apr, 2024 7:55

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: CHRYSLER 300c mure !!!
PostitusPostitatud: Neljapäev 07 Veebr, 2013 17:08 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 31 Jaan, 2013 2:17
Postitusi: 18
Tere,


Mure järgmine autoks Chrysler 300c 2007a 3liitrine CRD diisel, sillas on mingi salapärane klobin/kolin millest sotti ei saa ,ei leidnud viga ka teenindus ja mitmeid teisedki asjapulgad.

Suures hädas vahetasin ära amordid ,kondi,õõtsa,sarniiri,rooliotsa, kuid klobinast lahti ei saa.. Täiesti müstika,mis seda tekitab ,auto alt kontrollides ja läbi lokustades on kõik korras. Kolin on tunda pöörangu peal rohkem kui on auklik tee, siis jääb mulje et midagi oleks nagu lahti sillas.. aga mis see on ,seda ei tea :krt: Äkki amordi tugilaager/padi ???

Teine mure on käigukastiga ,sai teostatud õlivahetus koos filtriga sisse läks 5L õli. Nüüd pärast õlivahetust on 20-30kmh sõites kuulda kerget kahinat käigukangi juurest... mis seda võib tekitada ,vähe õli või vale mark ? Silber väitis et umbkaudu 6L läheb sisse Teisest kohast kuulsin jälle et 5 kanti..

Äkki keegi oskab aidata ,oleksin väga tänulik!!! :(


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: CHRYSLER 300c mure !!!
PostitusPostitatud: Reede 08 Veebr, 2013 15:01 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 28 Juul, 2010 17:22
Postitusi: 21
mul kolinaga sama lugu,see on vist 2 aastat kestnud juba,viga keegi ei leia.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: CHRYSLER 300c mure !!!
PostitusPostitatud: Esmaspäev 11 Veebr, 2013 23:32 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 18 Apr, 2009 23:11
Postitusi: 51
Asukoht: Eesti
Millised õõtsad Sa ära vahetasid? Kas ülemised?
Soovitan vaadata ka üle alumised esimesed õõtsad. Silmaga ei pruugi näha olla aga minul oli samasugune jama kaelas. Vaata siin foorumis Chrysler 300c müstika esisillas rubriiki:), kus ma olen täpsemalt kirjutanud.

Indrek

CHR300C kirjutas:
Tere,


Mure järgmine autoks Chrysler 300c 2007a 3liitrine CRD diisel, sillas on mingi salapärane klobin/kolin millest sotti ei saa ,ei leidnud viga ka teenindus ja mitmeid teisedki asjapulgad.

Suures hädas vahetasin ära amordid ,kondi,õõtsa,sarniiri,rooliotsa, kuid klobinast lahti ei saa.. Täiesti müstika,mis seda tekitab ,auto alt kontrollides ja läbi lokustades on kõik korras. Kolin on tunda pöörangu peal rohkem kui on auklik tee, siis jääb mulje et midagi oleks nagu lahti sillas.. aga mis see on ,seda ei tea :krt: Äkki amordi tugilaager/padi ???

Teine mure on käigukastiga ,sai teostatud õlivahetus koos filtriga sisse läks 5L õli. Nüüd pärast õlivahetust on 20-30kmh sõites kuulda kerget kahinat käigukangi juurest... mis seda võib tekitada ,vähe õli või vale mark ? Silber väitis et umbkaudu 6L läheb sisse Teisest kohast kuulsin jälle et 5 kanti..

Äkki keegi oskab aidata ,oleksin väga tänulik!!! :(


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: CHRYSLER 300c mure !!!
PostitusPostitatud: Teisipäev 12 Veebr, 2013 2:26 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 31 Jaan, 2013 2:17
Postitusi: 18
Alumised õõtsad loksutasime korduvalt läbi kõik tundub korras olevat... ei tahaks ehku peale vahetama hakata esialgu juppe! Päris kulukaks on juba läinud ,kuid viga endiselt alles.

Kahtlustan ise samuti ,et mingisugune õõts on ikka selle klobina tekitajaks.. Aga eelnevalt oleks vaja ikkagi defekteerida.. iseasi kuidas...

Äkki ma teen pildi ja sa oskad öelda kas mul on samasugune ebard Usa style õõtshoob all nagu sinu sõidukil oli, see lihtsustaks oluliselt!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: CHRYSLER 300c mure !!!
PostitusPostitatud: Teisipäev 05 Mär, 2013 19:55 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2010 Chrysler 300C

Liitunud: Esmaspäev 04 Veebr, 2013 21:03
Postitusi: 73
Minu 300 c oli samma mure, midagi koliseb vaikselt ees, sai käidud igalpool kontrollis, lõpuks ülevaatus punktis sai viga leitud esimesed suportid kolisesid käega loksutades kohe oli kuulda seda häält.

_________________
300C CRD


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia