Tänane kuupäev Reede 03 Mai, 2024 14:39

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 68 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 08 Aug, 2006 19:59 
kuna koopia foorumist oli mõnevõrra aegunud, siis mõningaid failisüsteemipuudujääke (nagu avatarid, pildid jms) võis esineda. avataride kataloogi ma kopeerisin uude just üle. Samuti ka albumi. Kui kellelgi on veel puudujääke, siis andke teada.


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 08 Aug, 2006 22:45 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Tegin siin täna sellise tähelepaneku et kui tulin siia uude foorumi siis nende kellukeste asemel olid ümbrikud mis mulle isiklikult väga meeltmööda olid ja siis tegin korra refresi ja nüüd need kellukesed millelt ei näe õieti värvigi et see lugematta. Või on teema hoopis mu arvutis?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 09 Aug, 2006 9:09 
värvide kohapealt - kui valgel ja oranžil vahet ei tee, siis on pigem küsimus arvuti seadistustes.

Seda kas ümbrik või kelluke, see on juba iseasi mida otsustada - mulle isiklikult meeldivad kellukesed rohkem - vähe ümaram ja soliidsem kui ümbrik.

aga kuna tegemist ei ole minu privaatlõbuga, siis tuleks sel teemal kokkuleppele jõuda.


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 09 Aug, 2006 9:14 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
hetkel on kelluke hea

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 09 Aug, 2006 12:19 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1989 Jeep Wrangler

Liitunud: Kolmapäev 08 Veebr, 2006 0:03
Postitusi: 734
Asukoht: Eesti
Mulle endale meeldib praegune kujundus. Need ümbrikud viivad selle kujunduse kuidagi proportsioonidest välja. Aga mina ka seda ei otsusta, nii et on vaja konsensusele jõudu ses osas.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 09 Aug, 2006 13:01 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
NU see kelluke võiks natuke tumedam olla kõik teised värvid on mul ok. Selle kohapealt suht suva kas kelluke või ümbrik tähtis et välja paistaks natuke tumedamalt


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 16 Aug, 2006 8:35 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
foorumi/kodulehe laius:
Praegu on see vist 800px, sõiks olla 900 - ruumi rohkem ja samas tekib ikkagi piiratus.

Hädasti oleks vaja juba lehe toimimist, kas või siis osadena - siis saab juba sealt vaikselt edasi arendada.

mul nüüd hetkel aega on - kuna olen tööl ja puhkus läbi. Saan aidata kribada.

samas teen ettepaneku sättida üks kirja koht bänneri kõrval (paremal) kus edastada infot vaid klubi ürituste kohta - infomüra hakkab siin foorumis suht suureks minema ja see, kes esimest korda lehte külastab ei jõua kogu infot läbi seedida samas kui uuesti tuleb lehele ei pruugi ta enam mäletada mida soovis.

Hea kui klubi korraldatavad üritused oleks pidevalt silme ees.

Pilt
midagi sellist muidugi islusamamini kujundatuna

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 16 Aug, 2006 17:28 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Ford Expedition

Liitunud: Laupäev 14 Jaan, 2006 15:14
Postitusi: 944
Asukoht: Pärnu / Tallinn
Vägev värk kui aega on. Siis kõige raskem jutt ongi vast see esimene tutvustav jutt, millal klubi tehti, millks tehti, mida me edasi üritame teha jne. (see jutt on esimene asi mida külajastaja nägema hakkab)

Selle lehe kohal oleva ürituse reklaami kohta tahaks jubedalt vastu vaielda. Sest tegelikult on tulemas ju lehekülg kus olemas eraldi väljatoodud üritused. Sinna saab panna ka plaanis olevad üritused. Need ära märkida siis mingi tähisega N: Tulekul. Ja nimetus toimiks lingina foorumisse vastavale teemale.

selline on minu arvamus - vabalt võib vastuvaielda

_________________
Normaalsus on ülehinnatud


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 16 Aug, 2006 21:28 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Sinna serva võib õnnitlused kirjutada


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 16 Aug, 2006 22:16 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Pigem kohas võiks tõesti vaielda, aga kiri peaks olema kogu aeg silme ees, sest ka praegu on koht kus üritus ära toodud aga näe päris mitmed ei märka seda.

Vaja tuua eraldi esile, mis n.ö. heas mõttes riivaks kogu aeg silma.

Klubi üritused on ju meie kõige tähtsamas ettevõtmised.

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 03 Sept, 2006 9:00 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Ford Expedition

Liitunud: Laupäev 14 Jaan, 2006 15:14
Postitusi: 944
Asukoht: Pärnu / Tallinn
Vaadake seda ver2 lehte, kuidas, teil need tausa kõrgused on.. Kõrgus sai paika pandud height 240px-ga , kuna min-height ei andnud nagu mingit tulemust (kuigi peaks). Sel hetkel toimis ta nii tulirebase kui IE'ga.. kus juttu rohkem oli sõitis tekst tausta pikemaks lihtsalt. Nüüd vaatasin asja ja tulirebane on otsustanud kinni pidada määratud kõrgusest ja tekst sõidab lihtsalt üle tausta..

Kuidas teised asja näevad. Või jälle mul asi pidurdab.. IE näitab ilusti (muidugi pole see mingi näitaja, kuna see üldse üks isevärki programmijupp)

_________________
Normaalsus on ülehinnatud


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 16 Sept, 2006 9:52 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 22 Dets, 2005 11:20
Postitusi: 1662
Asukoht: Harju ja Raplamaal
JEEEEEEEEEEEE!

Vägev!
Aitähh esimesele töögrupile!

Kas on midagi millega aidata saan?

Kolmandast kokkutulekust tuleb vist väga hoolega pilte valida. Materjali on tohutult.
Seal võiks välja reklaamida ka CD olemasolu ja selle saamise. Materjali peab muidugi veel pisut korrigeerima, aga pigistan Myrakaru, et ta mängimise asemel musta materjali uuesti läbi võtaks.
Ma ei tea ka, kas kõik on oma parimad fotojäädvustused meile edastanud. Kes asjaga kursis võiks täpsustada.

Sillas olles
MurakaMari

_________________
Päikest :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Klubi uuenenud koduleht
PostitusPostitatud: Laupäev 16 Sept, 2006 10:33 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2006 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 17 Aug, 2006 13:57
Postitusi: 322
Asukoht: Tallinn-Haapsalu
Siirad tänusõnad teamile, kellel on kodulehe update väga hästi õnnestunud. Meeldiv üllatus oli hommikul seda kogeda. Aitäh!

_________________
FORTES FORTUNA ADIUVAT


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 17 Sept, 2006 0:12 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Ford Expedition

Liitunud: Laupäev 14 Jaan, 2006 15:14
Postitusi: 944
Asukoht: Pärnu / Tallinn
Lätireisi kokkuvõtte (pildimaterjali näol ) võiks ära teha küll, saaks panna vastava sisulise galerii üles ja värki. Peale selle võiks keegi ürituste kokkuvõtteid ka toota. Praegu need väga lühidalt, ma pole selle kirjutamise poole pealt just eriti osav.

_________________
Normaalsus on ülehinnatud


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 03 Okt, 2006 17:15 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Ford Expedition

Liitunud: Laupäev 14 Jaan, 2006 15:14
Postitusi: 944
Asukoht: Pärnu / Tallinn
07.10.06 On plaanitud teha väikestviisi foorumi hooldustöid. Sel päeval võib olla foorumi kasutamine häiritud/võimatu. (loodame, et kõik sujub ja tööd saavad tehtud)

Vastavasisuline teade sai lisatud ka foorumi lingile - kuna kõik kasutajad ei loe kõiki teemasid - et ei esineks pärast üllatusi/segadust

_________________
Normaalsus on ülehinnatud


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 68 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia