Tänane kuupäev Esmaspäev 06 Mai, 2024 9:04

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Ãœrituste kajastamine
PostitusPostitatud: Esmaspäev 08 Jaan, 2007 17:30 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Olen praegu parajal teelahkmel, kuidas võtta kokku kompaktselt filmi ja pildimaterjal

1. teha DVD plaadina nii film ja seal lõpus siis valitud piltidest slideshow, kus musika taga ja hea mugav vaadata telekast. miinuseks on see, et pildimaterjali ei saa sealt üksikute piltide näol kätte ja vaja lisada n.ö. piltidega DVD juurde (CD-st ei piisa, kuna maht on päris suur)
2. teha n.ö. Data DVD, kus on ühes kasutas kokkupakitud film (DivX, Xvid, vms codeksiga) ning teises kaustas pildid -päris paljud kodused DVD mängia suudavad mängida Divx formaadis filme ning teisest kaustast siis kuvada ka pilte, kuid piltide vaatamine jällegi läbi teleka suht nigel.

Millist varjanti teha?
minul endal ei ole vahet aega kulub enam vähem ühepalju.

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 08 Jaan, 2007 17:38 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Õige, siis teen mina musa ja miksin selle ka külge! Jääb ainult OLLIVUUDILE mahamüümise ja lõunamere saarele kolimise vaev. Jess!

Kui seda ``musta`` materjali renderdama hakkad, siis millise programmiga? Kui saladus pole? Kuipalju seda materjali arvutikeeli on, et miskit mega ja giga ühikut? Ka dvd formaati saab suht kompressida, sest pole mõtet teha DVD-d parema resolutsiooniga, kui seda on originaalsalvestis või siis hea teleka reso, sest ega seda kinos ikka näitama ei hakka. div x-i sööb iga odav pleier, kallite pillidega, õigemini tuntud firmadega võib tekkida raskusi, need pole tihti omnivoorid. Musa miksimine on lihtne, selleks kõlbab ka kõige tavalisem mõnetrackine pult.

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 08 Jaan, 2007 19:45 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Mina olen üks selline inimene kes tahaks endale ka musta materjali :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ãœrituste kajastamine
PostitusPostitatud: Esmaspäev 08 Jaan, 2007 20:25 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 26 Juun, 2006 22:38
Postitusi: 1384
Asukoht: Helsinki
Mobiil: 58333448
To Mr. HMM:

1)DivX ja Xvid pole just hea variant(minu arvamus) kaotab suht palju kvaliteedis. Eriti kui tegemist vähevalgustatud ja koduvideoga. Kui materjal liiga suur saab ju seda DVD Sringiga väiksemaks ja kvaliteel ei lange.
2)Odavamad DVDmängijad mängivad jah DivX ja muud, aga mida teevad need kellel kallid kodukino süsteemid mis ei mängi?
3)kas oled kaalund DVD kirjutamist ilma finaliseerimiseta, ja siis lisada pildi failid juurde, sama moodi nagu suurem osa musa DVDsi on tehtud, kaks või enam kausta. Ehk õnnestub.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia