Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 13:57

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Chrysler Pacifica?
PostitusPostitatud: Neljapäev 16 Nov, 2006 12:27 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2006 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 17 Aug, 2006 13:57
Postitusi: 322
Asukoht: Tallinn-Haapsalu
On jäänud silma üks meil hetkel veel küllaltki vähe levinud sõiduk - tegemist siis Chrysler Pacifica'ga 4x4 3,5. Kuna uuena sellist meie turul müügis ei eksisteeri, siis küsiks teadjamate või nende arvamusi ja ettepanekuid, kellel on mingi kokkupuude sellise mahtuniversaaliga olnud. Eriti mida arvavad sellest Chrysler Grand Voyager'i omanikud? ;)
Link ise on siin: http://auto24.delfi.ee/webcache_kasutat ... fi_ee.html

_________________
FORTES FORTUNA ADIUVAT


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 16 Nov, 2006 18:14 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Olen kuskil ajakirjas, reklaamis näinud, muud ei tea midagist :(

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 16 Nov, 2006 22:46 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 17 Apr, 2006 13:44
Postitusi: 935
Asukoht: Tallinn
Küsisin Silberist, miks nad seda ei müü - vastati, et pole tüübikinnitust. Aga miks nad seda ei taotle? - sellepeale kehitati õlgu. iseenesest tundub väga bro asi olevat. Kahju ainult, et diiselvarianti ei toodeta, muidu oleks intensiivsemat huvi tundnud asja vastu ja kasvõi leedu numbriga selle endale soetada tahtnud. Nii palju kui netist uurides asjast aru sain , toodetakse neid nii awd kui ühesillaveolisena (nagu usas ikka tavaks)

_________________
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 17 Nov, 2006 10:03 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2006 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 17 Aug, 2006 13:57
Postitusi: 322
Asukoht: Tallinn-Haapsalu
Järgmise mudeliaasta Chrysler Pacifica sai pisut moderniseeritud välimuse, neljaliitrise V6 ja uue kuueastmelise käigukasti.
Uuenduskuuri üleelanud agregaat arendab 6 000 p/min juures 225 hobujõudu ning 4 200 p/min juures 360 Nm pöördemomenti. Uus käigukast aga tõstab mootori töö efektiivsust madalamatel pööretel tervelt 30 protsenti, võimaldades autol bravuurikamalt kohalt võtta. Tasub veel märkida, et mootori korpus valmistatakse alumiiniumsulamitest.
Lisaks paigaldati Chryslerile sõltumatu vedrustus ning tahavaatekaameraga varustatud parkimisabi, moderniseeriti ESP-d ja ABS-i. Täiustati ka turvasüsteeme, kuhu lisati täiendavaid elemente. Kõik tehtu tasus end kuhjaga ära, kuna NHTSA crash-testidel sai masin laup- ja külgkokkupõrkel maksimaalsed viis tärni.
Müügile ilmuvad masinad nii esi- kui ka nelikveolistena ning paljudes erinevates varustusastmetes. Masinale võib lasta paigaldada multifunktsionaalset rooli, kahetsoonilist klimaseadet, olemas on Bluetooth valmidus. Elektriliselt on väimalik liigutada ja kütta praktiliselt kõike, mis liigub ja on köetav.
Väliskujustuse elementides võib eksimatult ära tunda Chryslerit. Palju kasutatakse auto ilmestamiseks kroomitud detaile. Valuvelgi võib masinale aga tellida mõõtmetes 17 - 19 tolli. Erinevaid võimalike kerevärve on kogunuisti 9.
Salong on mugav ja stiilne. Istmed kaetakse YES Essentials® patenteeritud kangaga, mis ei tõmba endasse lõhnu. Käigukang võib lasta katta naha või puiduga.

_________________
FORTES FORTUNA ADIUVAT


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Tüübikinnitusest
PostitusPostitatud: Reede 17 Nov, 2006 10:10 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2006 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 17 Aug, 2006 13:57
Postitusi: 322
Asukoht: Tallinn-Haapsalu
Praegusel hetkel peaks Eestis pakkuma antud mudelile tüübikinnitust Ameerika Auto ja Premium Motors, kus on kõik ametlikud kinnitused taotletud. Seega peaksid nad Pasifica't siis ka tarnima ja edasi müüma. :roll:

_________________
FORTES FORTUNA ADIUVAT


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 17 Nov, 2006 10:23 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Ford Expedition

Liitunud: Laupäev 14 Jaan, 2006 15:14
Postitusi: 944
Asukoht: Pärnu / Tallinn
Kui vaadata Ameerika auto lehte siis seal kirjas, et nad juba koguni 2 Pacifikat kinnitanud..

Pole ise küll ühtki CHR neil müügis näinud. Need vast erategijate poolt nende kaudu lihtsalt kinnituse saanud. (ei pea ise kuskile soome ega rootsi vedama hakkama, võimalik muidugi et praegu saab eestis ka juba teha seda :roll: )

_________________
Normaalsus on ülehinnatud


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 17 Nov, 2006 11:21 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Sel aastal olen näinud seda linnas. SilberAuto logo küljes ja number oli CHR 001 kui õigesti mäletan.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 23 Nov, 2006 11:59 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
A24 täitsa müügil:

1. http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

2. http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

3. http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

4. http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Vastus
PostitusPostitatud: Neljapäev 23 Nov, 2006 13:24 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2006 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 17 Aug, 2006 13:57
Postitusi: 322
Asukoht: Tallinn-Haapsalu
Suured tänud! Olen ka ise neid seal piilumas käinud ja lähitulevikus on kindel plaan ka proovisõidule minna. Juhul, kui on veel huvilisi, kes tahaksid proovida Pacifica't, siis andke palun teada, saame koos ära proovida ja siis teistele muljeid vahendada. :P

_________________
FORTES FORTUNA ADIUVAT


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 18 Dets, 2006 16:12 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 18 Dets, 2006 16:06
Postitusi: 8
aga tüübikinnitust sellel ju ei ole...
palju selle tegemine/saamine maksma läheb?!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Vastus
PostitusPostitatud: Esmaspäev 18 Dets, 2006 16:27 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2006 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 17 Aug, 2006 13:57
Postitusi: 322
Asukoht: Tallinn-Haapsalu
Kõik seni Eestis müüdavad ja ringi sõitvad Pacifica'd on tüübikinnitusega. Ilma selleta ei saa ka registreerida. Palju nende taotlemine maksma on läinud, küll kahjuks täpsed andmed puuduvad...

_________________
FORTES FORTUNA ADIUVAT


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 18 Dets, 2006 18:40 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
12 000-30 000eeki


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 03 Jaan, 2007 6:29 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 18 Dets, 2006 16:06
Postitusi: 8
http://www.cars.ee/detail.php?ct=921c43669b1b324387l6

üks eestis arvel olev ja müügis olev Pacifica..


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Vastus
PostitusPostitatud: Neljapäev 04 Jaan, 2007 0:35 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2006 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 17 Aug, 2006 13:57
Postitusi: 322
Asukoht: Tallinn-Haapsalu
Suured tänud Fg11! Olen ka ise sellel autol silma peal hoidnud, kuid kahjuks ise vaatama ei ole veel jõudnud. Kuna hetkel olen suuteline otsustama ainult tehniliste andmete põhjal, siis väga palju rääkida veel ei oska. Kuna olen veel selle nädala puhkusel ja Tallinnast ära, siis proovin järgmisel nädalal Tallinnas asuva mingi Pacifica ka ise ära proovida ja peale seda olen ka suuteline rohkem rääkima. Võrru vist kahjuks ise kuidagi hetkel ei jõua... Kuigi pakutavatest on see variant praegu pakutavatest kõige parem... Kui asi konkreetseks läheks, ei ole muidugi mingi probleem Võrru sõitmisega... :roll:

_________________
FORTES FORTUNA ADIUVAT


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Esmamulje
PostitusPostitatud: Laupäev 27 Jaan, 2007 3:33 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2006 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 17 Aug, 2006 13:57
Postitusi: 322
Asukoht: Tallinn-Haapsalu
No nii... Nüüd on siis ka elus esimest korda üks Pacifica ära proovitud. Kuna tundus, et haldajal on küllaltki kiire, siis kahjuks ei jõudnudki foorumisse proovisõidu soovi ja pakkumist üles panna. Aga hetkel praktiliselt kolme Pacifica't müüvat Andres&Margus Maser'i poolt pakutava ühe 2005. aasta punase Pacifica sai omalkäel küll kiiresti ära proovitud. Ütlen ausalt, esmamulje oli väga hea. Loomulikult, aega oli vähe ja ma ei ole väga hea spetsialist, kuid mulje oli väga hea. Nelivedu, vana Volta küllaltki täistuisatud territooriumil andis väga hea tunde ja masin ise oli ka super. Nagu Stratus'l, kõik oli ameerikalik. Kõik hoovad ja lülitid olid omal kohal ja oli ruumi ka tagaistujatel, võrreldes näiteks uue 525 BMW'ga, oli ruumi, ma ei ole just supersõitja, kuid juhiiste on minu poolt küllaltki taha lükatud ja isegi siis, oli taga istujal jalgade ruumi piisavalt. Isegi kolmandal istmel, oli ruumi piisavalt. Loomulikult ei saanud ma mõneminutilisel ringil tegelikku tunnet omada, kuid seda võib alati korrata. Kui on keegi huviline, kes oskab minust rohkem auto siseelust tunnet hetkega omandada, siis olen nõus alati paluma kaasa ja oma spetsialisti hinnang minu amatöörliku autohinnangule kaasama. Tegelikult oli kõik väga positiivne, istmete seadmise võimalused, interjöör, salongimaterjal ja kõik muu. Ainult hind... Kuna auto vajab veel tüübikinnitust, siis lõpphind jääb 480.000 kanti. Jah... ma ei tea, mis minu liisinguhaldur küll hetkel ütleb, aga... Kardan, et mõne hetke pean veel ootama, kui keegi hakkab seda ehk kunagi ka edasi müüma... :oops:

_________________
FORTES FORTUNA ADIUVAT


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia