Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 18:22

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Bensupaagi jama
PostitusPostitatud: Laupäev 07 Nov, 2009 9:23 
Eemal
Kasutaja
2003 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 30 Aug, 2009 20:44
Postitusi: 66
Äkki aitaks bensiini paagi anduri vahetus. Ma ei tea kui kallis see on kuid eks selline katse eksitus meetodiga ehk saab korda.
Endal jebib GV bensiini näitaja samamoodi, esinduses pandi juhtmed külge ja ütlesid et arvuti ei näita midagi.
Huvitav asi on see et kui ma eestis olen tankinud autot siis peab püstoliga kogu aeg mängima et püstolit kinni ei lööks . Täis võimsusega nagu tankida ei saa vaid poole peal peab hoidma, nagu vahutaks bensiin palju. Nii oli mitmetes erinevates tanklates. Kuid soomes millegi pärast ei ole kordagi nii olnud. Ma ise olen kah mõelnud et äkki ikka õhutuse teema siis.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Bensupaagi jama
PostitusPostitatud: Laupäev 07 Nov, 2009 19:06 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 25 Dets, 2006 22:49
Postitusi: 363
Asukoht: Edikgrad
paala kirjutas:
Äkki aitaks bensiini paagi anduri vahetus. Ma ei tea kui kallis see on kuid eks selline katse eksitus meetodiga ehk saab korda.
Endal jebib GV bensiini näitaja samamoodi, esinduses pandi juhtmed külge ja ütlesid et arvuti ei näita midagi.
Huvitav asi on see et kui ma eestis olen tankinud autot siis peab püstoliga kogu aeg mängima et püstolit kinni ei lööks . Täis võimsusega nagu tankida ei saa vaid poole peal peab hoidma, nagu vahutaks bensiin palju. Nii oli mitmetes erinevates tanklates. Kuid soomes millegi pärast ei ole kordagi nii olnud. Ma ise olen kah mõelnud et äkki ikka õhutuse teema siis.

See tänu meie bensiinimüüate lollusele-laiskusele-ahnusele, et ei saa tankida nö.täisvõimsusel.Valges maailmas jah sellist viga pole.Ja bensiin pole ka eriti bensiin eestis,neid põlevaid osakesi on selle olluse sees lihtsalt vähe.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia