Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 18:22

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 37 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev 28 Juun, 2009 12:25 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 15 Juul, 2008 20:43
Postitusi: 34
Asukoht: Tartu
oi oi!
paistab,et ma polegi ainuke kes selliste muredega tartu tp kogenud on:))
vihastab see,et ei öelda mil tegelikult jubin tuleb vaid keerutatakse ja tp sisene info lonkab väga.
kui peaks teisel päeval olema teine töötaja siis tuleb kõike otsast alustada ja lubadused tulevad väga erinevad.

_________________
etsjuunior PT


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 12 Juul, 2009 17:26 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
nüüd meid jällegi aitas TP, kuid jah..öeldi kohe..käige peale ja tuletage meelde..mul läheb meelest ära..nii me siis käimegi...endal on küll imelik, kuid omal vaja....eks siis jäigi see asi selle taha ,et ei julenud 100 korda päevas helistada ja küsida ja uurida...


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 12 Juul, 2009 19:09 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1989 Jeep Wrangler

Liitunud: Kolmapäev 08 Veebr, 2006 0:03
Postitusi: 734
Asukoht: Eesti
No sellise tagaajamise peale, asju kätte saada, ei ole küll ühe endast lugupidava ettevõtte õige suhtumine!

_________________
Jeep Wrangler 2,5l 1989 Müüdud - BMW 530d


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 12 Juul, 2009 19:41 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Oli aasta miskit 1994 vms. Meie tsiklijõugu pealik Adelbert (rahu ta põrmule) sõitis mingitel ebaselgetel asjaoludel ja ilmselt mitte selge peaga, kahe tee lahknemisel otse ohutusaare otsa. Corvette- ga sõitis ja tagajärjeks olid kõik radikad purud, lisaks käigukast molekulideks. USA-sse helistades vastati, et kahjuks meie osariigis hetkel kasti kohe ja täna võtta pole, kuid küsime teistest. Peale seda tuli teine vastus, et leidsime sealt ja sealt, raha palme üle kanda arvele xxxx jne. Peale raha ülekandmist mis oli minu mäletamise järgi 48 000.- eeku meieraha oli kast 48 tunni pärast Tallinna Lennujaama tollilaos. Veerennis pandi kast peale ja hakati õli sisse valama, selgus, et õli oli juba sees ja seda tuli vardaaugust jälle välja võtma hakata. Kast oli uus ja tuli plastmassist kastikujulises "sarkofaagis". Jääb mulje, et tänapäeval on seoses N pluss X vahendajatega asi tunduvalt keerulisem, sest teekond on nii sikisakiline ja siiruviiruline kui olla saab, sest iga vahendaja tahab oma papitüki kätte saada. Küll teatan kollektiivile alandlikult ja austusega, et mul on Tallinna TOP PARTS-i kohta ainult head rääkida, mis toimub lõunaosariigi pealinnas Tartus- ei ole kogemusi.

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 12 Juul, 2009 22:34 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
1994 Dodge Caravan

Liitunud: Kolmapäev 08 Juul, 2009 22:49
Postitusi: 345
Asukoht: järvamaa
Mobiil: 56370336
Tallinna omaga pole mingeid probleeme seni veel olnud mul ja alet saab ka päris korralikult. :ok:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 18 Aug, 2009 0:41 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1996 Chrysler Voyager

Liitunud: Laupäev 14 Juun, 2008 15:39
Postitusi: 236
Asukoht: Lõuna-Eesti
Ka endal on kahjuks väga halvad kogemused Tartu Top Parts-iga. Esimene kokkupuude selle kauplusega ja kohe negatiivne..
Külastasin sellel suvel nende kauplust Tartus, otsisin nimelt oma sõidukile PCV klappi. Müüja ütles, et Tallinnas on see täitsa olemas. Hinnaks pakuti 125 EEK. Otsustasin, et ei hakka enam Morgenisse sõitma ja tellisin selle ära. Kuna ise asun põhiliselt Valgas, siis palusin neil ka varuosa kulleriga Valka saata. Hinnale lisandus siis 50 EEK (Cargo teenus). Kokku küsiti ettemaksuna siis 175 EEK. Tegemist oli 18 või 19. juuniga ja ees olid jaanipühad. Küsisin müüjalt, et kas varuosa tuleb peale või enne jaane? Vastuseks sain, et esmaspäeval s.o 22. juunil peaks see juba Valgas olema. Lubati ka enne varuosa saatmist helistada minu gsm numbrile. Makstud-tehtud aga võta näpust.. Ei olnud seda varuosa Cargo-s ei enne pühasid ega ka esimestel tööpäevadel peale pühasid. Helistasin Top Parts-i ja uurisin, et milles asi? Täpselt ei mäleta, mis mulle seekord vastati, vestlusest meenub ainult see, et pidin mingi hetke ootama (arvatavasti kontrolliti minu tellimust arvutis) ja enne kõne lõppu sain vastuseks, et kui varuosa saadetakse, siis nad kindlasti ka teavitavad mind sellest telefoni teel. Otsustasin, et enne juulikuud ei hakka neid tülitama.
9. juulil helistasin uuesti. Lubati tagasi helistada, kuid.. tagasi ei helistatud.. (??)
Kuna 18. juulil oli Tartusse asja, otsustasin ka nende kauplusest läbi astuda ja küsida, et mis jama selle tellimusega siiski on? Vaadati arvutist, otsiti riiulitelt, kuid juppi ei ole.. ühesõnaga mulle jäigi arusaamatuks, milles probleem. Et varuosa sai justkui tellitud/reserveeritud, kuid juppi ennast neil ei ole.. Lõpuks helistati kellegile. Arvatavasti teise kauplusesse ja telliti see varuosa uuesti ning öeldi, et järgmine nädal hiljemalt neljapäevaks (see pidi olema siis 23. juuli) on varuosa Gargo-ga Valgas! Kuid jälle, võta näpust.. Juulikuus mulle seda kahjuks ei saadetud.. Ei tihanud neile ka enam helistada, sest minul isiklikult hakkas juba piinlik pidevalt sedasi pärida.
Alles 4. augustil helistati mulle ja öeldi, et varuosa on Cargole üle antud. See kõne oli vist ka ainus meeldiv asi selle ostu juures.
Lõpp hea, kõik hea.. varuosa on lõpuks käes ja juba äragi vahetatud, kuid see vist jääbki minu viimaseks tellimuseks sellest kauplusest, kahjuks..
Oleksin ma teadnud, et Top Parts-is selle asjaga nii kaua läheb, oleksin ma loomulikult sama hinnaga selle tellinud otse USA-st ja see oleks maksimum 2. nädalaga juba käes.

_________________
Minu Minivan - '96 Chrysler Voyager 2,4 SE
Müüa juppe!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 18 Aug, 2009 20:22 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 29 Juul, 2008 21:10
Postitusi: 606
Asukoht: Ida-Virumaa
Võik ju kirjutada sama loo. Tellisin enne jaanipäeva neli ukselülitit. Peale jaani poolteist nädalat mõtlesin, et nüüd peaks juba asjad kohal olema. Oligi üks lüliti olemas. Paar nädalat hiljem sain teisegi lüliti. Kolm nädalat hiljem läksin ülejäänusid vaatama ja oh imet, needki kohal. Paraku valed asjad. Vaatamata sellele, et näitasin neile (nende oma kataloogist ) õigete lülitite pilti ja seal oli ka tootekood. Tänaseks päevaks mul neid kahte lülitit ei ole. Nõudsin raha tagasi ja anti kah. Huvitav on see, et tellimus vormistatakse arvutiga, aga ikkagi jääb mõni asi tellimusest välja ja mõni asi tellitakse valesti. Lõpuks väideti mulle, et ameerika laos pole neid lüliteid. Sellest ajast alates tellin kõik oma auto jupid ameerikast. Saan odavamalt, õiged asjad ja nädalaga on käes. Need lülitid on seal ka täitsa olemas. Kogu selline Eestist tellimine läheb lihtsalt liiga kulukaks. Neli lülitit 500.- ,sõiduks kulutatud kütus 80 liitrit (umbes 1300.- ). Kokku ligi 2000 krooni. Liig, mis liig.

_________________
Polegi nii rumal kui pealt paistab.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 08 Sept, 2009 10:44 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 03 Okt, 2008 18:00
Postitusi: 104
Asukoht: Tartu
Ühinen eelnevate "heade" soovidega Tartu TP aadressil. Aastate jooksul korduvalt ämbrisse astunud.

_________________
Grand Voyager 3,3 AWD '02
Lihvimise, lõikamise, poleerimise ja käiamise vahendid


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 09 Okt, 2009 12:53 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 16 Dets, 2008 1:11
Postitusi: 127
Näed siis ei õpi ma ka oma vigadest või siis olen ikka usaldav ja loodan et ehk miskit on muutunud. Saatsin üleeile hinnapäringu TopPartsi mootoririhma vahetuse kohta.....vastust ei tulnud ja ei ole siiani tulnud. Helistasin üleeile vastas keegi Heiki kes oli küll igati abivalmis ja lubas tagasi helistada (looda sa..siiani pole helistanud) Siis helistasin uuesti eile õhtul...vastas keegi mitte Heiki,kes ei teadnud mitte midagi minu murest....ja tükk aega otsimist arvutist,kuid ka see tulutult ...ei olnud ka minu meilitsi saadetud hinnapäringut (see läks mul teele 100%) no ja lubas temagi tagasi helistada... still waiting:D. Aasta tagasi oli auto paar korda nende juures hoolduses....selle kohta puudub igasugune ajalugu nende infosüsteemis(arved ma tookord ju sain) :shock:
Kas on siis tõesti nii kuradima keeruline vastata hinnapäringule???? Kas kliendi muret ei peeta millegiks???? Mis asju see firma üldse siis ajab aru ma ei saa!!! See Heiki kiitis et olla puhastus tehtud seal ja vanad olijad kõik pikale lainele saadetud. No kas nüüd siis uued mehed oma uute oskustega TopPartsile "head" reklaami tegemas???? :shock: TopParts õpetab klientidele ahvi kannatust....ma olen jäänud viisakaks võibolla see ongi põhjus miks asi venib ja kedagi ei huvita!?! Ei julgegi autot sinna viia äkki võetakse lahti mootor ja kokku pannake alles kunagi tulevikus :oops:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 13 Okt, 2009 8:31 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 11 Sept, 2009 20:27
Postitusi: 5
Probleem oli selles:

http://www.topparts.ee/index.php/537


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 16 Okt, 2009 10:12 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 16 Dets, 2008 1:11
Postitusi: 127
Ärge nüüd siis väga kindlalt ka toppartsi ära unustage...tehke uuesti proovi...ehk on muutuste teel see äri...Suurim varas ja nihverdaja olla lahti lastud (info pärineb härralt,kes eile sõitis minu taksos ja kes on Tallinnast toppartsist Tartus poodi vee peale tagasi aitamas)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 17 Okt, 2009 9:04 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1992 Chrysler LeBaron

Liitunud: Laupäev 11 Nov, 2006 3:01
Postitusi: 317
Asukoht: Tartu
Naised saunas rääkisid, et kõikse suurem probleem igasuguse kraami maailmast kokku tellimisel on kombineerida võimalikult soodne transa. See on paljudes kohtades tihti ka igasuguste tellimiste venimise põhjus. Kui võtame veel selle, et seal kogu aeg praktiliselt telefonid helisevad ja rahvas leti ääres - kui nad seal oma töökorraldust kapitaalselt ei muuda, siis jääbki personal vahetuma ja sama jama käima. Mul on nimede peale väga halb mälu aga kui nad nüüd selle vatsakama venna seal lahti lasid, siis pole vist mõtet sinna poodi enam minna, sest netist ise on mõtekam tellida. Tulid kaubad, kaua tulid aga teised teenindajad väänasid sellele veel kirve hinna ka otsa. Kuram, ükspäev lubatakse asja 450 eeki eest, teine mees järgmisel päeval aga küsib 650, lähed küsid esimese pakkumise teinult uuesti ja see annab sulle 450-ga. Kolm aastat on seal see asi nii käinud igatahes.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 01 Mär, 2010 16:34 
Eemal
Kasutaja
1996 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 28 Veebr, 2010 16:23
Postitusi: 168
ma küll chrisleri juppe pole sealt ostnud, kuid aastaid 2-3 tagasi sai sealt tellitud ford thunderbirdi tagumised piduri remont komplektid, trossid, trummlid ja klotsid ning mis te arvate kas senimaani olen ma need kätte sanud? peale 3 kuud telefoni otsas jagelemist nendega loobusin ja siis pöördusin teise usaautode juppidega tegelevasse firmasse, pole pikka aega vaja läinud, kuid see siis asub töhe tönava pikendusel seal Six klaasiservise kõrval tähe 127a oli vist aadress, sealt igatahes sain kõik vajaliku kätte lubatud 2 nädala jooksul, õigemini 1 nädal ja mõned päevad, enne kui kõne tuli.

btw raffas kui veel ei tea siis juppide ladu asub soomes ja mõlemad firmad tellivad samast kohast.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 01 Mär, 2010 18:14 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1992 Chrysler LeBaron

Liitunud: Laupäev 11 Nov, 2006 3:01
Postitusi: 317
Asukoht: Tartu
Tähe tn. asub Morgen. Võib öelda, et vist suur osa kõigi USA jupimüüjate kolast tuleb samast kohast, nii vähemalt väideti kunagi "Ameerika Autos". Hindade kohta vt. mu eelmist posti. Kui juba ühe firma piires nii erinev, siis...


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 03 Mär, 2010 10:17 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Et siis väike hinnavahe... Tahtsin 2001 CRD-le plokikaant:

Morgen (tellib soomest): 34 000,- eek
TOPPARTS (tellib kuskilt): 14 500,-eek

Muidugi pakkus Morgen, et kauba saab kahe päevaga kätte, TOPPARTS'is läks kolm-neli kuud...

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 37 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 28 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia