Chrysler Club Foorum
http://chryslerclub.ee/foorum/

Silberauto vs Ameerika Auto
http://chryslerclub.ee/foorum/viewtopic.php?f=56&t=2965
Leht 1 koguhulgast 1

Autor:  heinz [ Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:43 ]
Teema pealkiri:  Silberauto vs Ameerika Auto

Kui teil on liisinguvaba Chrysler, kummas käiksite korralisel hooldusel? Miks?
Mulle endale on AA logistiliselt mugavam, aga pole nende teenust enne kasutanud, kas on sama, mis Silber? Või pole vahet? Kui vaja kohe mingi puks või asi vahetada, kas neil on kohe võtta?

Eeldame, et vaatleme neid kahte, eks igal mehel on ka oma tuttav Fedja kuskil Mustaka garaazis toimetemas :D

Tänud ette!

Autor:  Kuripiiritus [ Esmaspäev 28 Jaan, 2008 18:21 ]
Teema pealkiri: 

mina valiks neist kahest hoopis AB (american beauty) neil on tunduvalt rohkem süssleri jupe kohe riiulist võtta kui AA'l. Silberis vast on kah võtta, aga sinna ma tõstan jalga ainult siis kui peale makstakse.

Autor:  hmm [ Esmaspäev 04 Veebr, 2008 19:03 ]
Teema pealkiri: 

Küsisin hinnapäringut sisemisele rooliotsale (Sebring JR) mõlemilt nii AA kui Silberist siis (sain ainukesena kätte Pärnu esinduse, kuna ülejäänud varuosamüüjad olid väga hõivatud)
Siis AA andis hinnaks 860 ja oli kohe riiulist võtta.
Silber - selge ja konkreetne vastus oli "EI SAA, kuna pole ettenähtud" :shock: põhjuseks, et A varuosana neid ei toodeta ja neil muid osi ei ole???
Lõpuks sain Tartust Peetri kätte ja oh imet, seal täitsa riiulis olemas ja 760 eeku tk!!!!!
Küsisin, et kas Silberi erinevad esindused kasutavad erinevaid vahendeid varuosade hankimiseks, siis vastus oli, et ei kasuta aga A varuosana seda tõesti saada pole. Kuid näe Tartu esinduses olid B osad olemas.
Seega vastus oleks nii, oleneb suhtumisest aga kindlasti tuleks uurida suhteliselt paljudest kohtadest hindasid ja tööde mahte.

Mine näiteks mõtlen tõsiselt Tartu Silberisse masina viimist, kuna koos töörahaga ja sillastendiga läheks mõlemi sisemise rooliotsa vahetus 2500eeku :roll:
Aga veelkord väga tõsiselt kaalun kas ikka viia :think:

Autor:  hmm [ Esmaspäev 04 Veebr, 2008 20:29 ]
Teema pealkiri: 

Nüüd tuli American Beautyst hoopis ilusam hind 420 eeku tk Mr Green
Seega Ka silber langes ära.

Autor:  Kapsu [ Esmaspäev 04 Veebr, 2008 22:24 ]
Teema pealkiri: 

Olen korduvalt,uurinud ja küsinud ameerilaste juppe,ning vaieldamatult on odavamad american beautys.Ning enamus letis olemas.

Autor:  yokoono [ Pühapäev 11 Jaan, 2009 23:22 ]
Teema pealkiri: 

Meie nagu käime nüüd siiski Ameerika Autos Mustamäel. Viimati oli hea kogemus siis, kui Tallinna jõudes eest imelikku heli kostma hakkas. Ma küll algul arvasin, et ah, jää kukub rattakoopast, aga bono arvas, et see see heli küll ei ole. Oli hoopis generaatori rihm (selline aku tuli hakkas armatuurlauas põlema ja hmm soovitas sellisel juhul teeninduse poole kimada). Helistasin siis Ameerika Autosse, ega nad meist ju vaimustuses polnud, sest oli reede õhtu ja mehed juba kojuminekul, tuleb nentida tõsiasja, et ka aotuparandajad on inimesed ja tahavad puhata :D Kuid pärast minu kurtmist võtsid nad meid siiski ilusasti jutule ja tegid veel samal õhtul auto korda, selgus et oli vaja vahetada lõpuks isegi kaks rihma. Meil siin pärast suurt lund ei viitsinud riik teid puhastada, et küll lumi ise ju ära sulab ja nii sattus rihma vahele mingit sodi (kuna auto oli teepeal kõhtupidi lumes), mis selle ruttu läbi kulutas. Meil siin külas läks selle lumesodi tõttu kolm autot parandusse. Tegelikult oli see juba eelmisel aastal, aga vahepeal pole aega olnud kirjutada, aga igatahes suured tänud Ameerika Auto meestele, ei usu, et Silber sedasi vastu oleks tulnud.

Autor:  grity [ Esmaspäev 12 Jaan, 2009 0:06 ]
Teema pealkiri: 

siin Tartus ütleks, et kõike peab tellima, ükskõik kust siis..mul pikad ja head kogemused TT-ga (TopParts) ja uus ja hea kogemus viljandi mnt-l oleva UC-iga(uscar)....TT saab juppe ja head nõu ja UC on kiire ja meeldiv teenindus ja neil on ka tarkvara vahetuseks olemas vajalik aparatuur( enne oli ainult silberis)..silberisse roniks vaid ainult häda korral..kui siis ka hästi makstaks...
Viimane kord siin üks klubikas( aitäh sulle) üritas aidata juppe saada..oleks saanud silberist kiiresti..aga siis tuli välja ,et seoses kiire ja joogise aastavahetusega oli unustatud vahetada serveris hinnad, mis loomulikult uue aasta puhul tõusid :niks:
Et siis silberis ei ole kunagi miski kindel..aga 1 asi on väga kindel..hinnad on topelt kõrgemad. Nii et , kui keegi soovib lasta siinkandis midagi vahetada, siis UC viljandi mnt..vana Nooruse Autoaia asemel :niks:

Leht 1 koguhulgast 1 Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/