Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 21:45

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 22 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: SilberAuto Tartus
PostitusPostitatud: Teisipäev 30 Okt, 2007 15:05 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Viimane kord seal käia oli positiivne.
Sain kogemata töömehel saali peal hõlmast kinni ja rääkisin oma mure ära. Pärast autole järgi minnes veeti mind isegi remonditöökotta kaasa ja seal remondimees näitas mulle konkreetselt, mis ta tegi ja ära vahetas. Pakkus välja, et kui ma sellega rahul ei ole, siis paneb mu vanad jupid tagasi ja võtab ainult tööraha. Siiamaani käib ilusti. Vahetati ära pihustite nn siin, millel kaks jubinat küljes - mehaaniline surveklapp ja elektrooniline survemõõtmise andur.
Tartus ei ole mul olnud probleeme ka sellega, kui mul on vaja saada mingit toote koodi, kui vaja jupp tellida mõnest teisest firmast. Ainuke asi on see, et telefonitsi asja aetud ei saa, alati peab kohale minema.

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 07 Nov, 2007 0:26 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Pole minul olnud Tartuga probleeme


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Tartu
PostitusPostitatud: Kolmapäev 07 Nov, 2007 23:25 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2008 Chrysler 300C

Liitunud: Teisipäev 14 Mär, 2006 0:55
Postitusi: 82
Asukoht: Tartu-Tallinn-Riia-Helsinki
Sama siin, olen rahul, nuriseda võiks alati aga kui näed, et püütakse teha on see suur samm edasi, nüüd neil juba ka Chrysleri pool oma sekretär, kes telefonile ikka vastab ,ennem polnud telefoniga just hea kontakt.
Kui nad veel klientidele kohvi ka oma uuest masinast tasuta annaksid, annaks see neile punkte juurde.
Asi areneb

_________________
Kes teeb naisest orja saab orjapidajaks, kes kuninganna.... saab Kuningaks.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 13 Nov, 2007 18:49 
Mul nii hästi ei läinud. Piduri klotside vahetusel lõhuti piduri pea pump. Suruti kolvid jõuga laiali. Tehnoloogiline viga. Tunnistada oma viga ei tahetud ja pakkusid kinni maksta see vahetus. Tuli pöörduda sõltumatute ekspertide poole. Samas olid eksimused tehniliste vigade otsimisel. Ameerikaautos ja isegi Korea autos mehhanikud on kompetentsemad ja teenindus kvaliteetsem ja odavam. Kõik algab pisiasjadest. Silberautos tunned pahatihti petetuna - käib "koorimine". Proovige tellida ühte ja samat teenust Silberautos ja mujal, ja kohe näete kvaliteedi ja rahalist vahet.


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 13 Nov, 2007 20:34 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Kes võttis auto vastu, millal hooldus toimus, kes andis auto üle, kellega üldse suheldi probleemidega - postitame pigem selliseid kommentaare, kui üldisi kogemusi

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: TÄITSA LÕPP
PostitusPostitatud: Esmaspäev 03 Mär, 2008 19:48 
Eemal
Kasutaja
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 05 Apr, 2006 14:25
Postitusi: 309
Asukoht: elva
Mobiil: 5092861
Lugu siis järgmine. Ennem ka mul kusagil teemas immoga juttu olnud see saaga pole veel läbi . Nimelt juba siis VIIES kord ühe ja sama veaga silberautos kuna tegu on tehase immoga siis kusagil mujal jutule ei võeta. olen selle paranduse eest juba maksnud (1) 1600:_ parandasid mingit pisikest juhtme juppi 3.2 tundi,(2) diagnost samale veale jälle mingid sottid (3) uus immoplokk vist oli taheti 3200.- said 2300.- (4) uus võti 1000.- ja uskuge või mitte ma sain koju (elvasse) sõita ja üllatus missugune proovisin siis uuesti käima ja mis e läind see ei läind. :angry: See kolmas kord oli kõigeparem kutsusid mind autole järgi ja olid siis vahetanud immoploki ära . Ma ei saanud nende hoovistki ära sõita. egas midagi viskasin võtmed elektrikule ja soovisin jõudu tööle. No homme siis ei teagi kuda ma selle auto tartu saan aga ma ajan neil harja tuliseks . Tuleb vist Riisaluga ühendust võtta . aga siia veel et kas siis kellelgi pole selliseasjaga probleeme olnud nagu ALARMSET?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 05 Mär, 2008 16:54 
Eemal
Kasutaja
2000 Hyundai Coupe

Liitunud: Esmaspäev 30 Okt, 2006 12:39
Postitusi: 244
Asukoht: Tartu
Tean et Chevydega on meil Tartus probleemne piirkond vangla juures... Siin on 1 Eesti Telefoni mast, mis segab. Tuleb auto teisaldada mingi 300 meetri kaugusele ja asi töötab. Samamoodi on nii, et 300 M'i puldid ei tööta kuni 2000 a. masinatel.
Ah jaa - telemasti juures on ka paljud oma signadega hädas...


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 17 Apr, 2008 18:11 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 03 Apr, 2008 21:49
Postitusi: 20
Mul sarnane probleem guido omaga. Auto on stratus 2,5 -99
Ostes oli autol orig. immopult. Otsustasin Cobra alarmi kah peale panna. Pandi ja kõik töötas nagu kellavärk. Siis mingi 1 a pärast viskas orig. immopult luti nurka ja autot enam käima ei saant! :think: Ikka loodad kohe ju esiduse peale, siiani 5+ olnud ka. Ok aeg pandud ja sain auto kätte koos uue puldiga (1300 eek) ja öeldi et nende testimise põhjal kõik ok, aga teises firmas pealepandud Cobra alarm ei ühildu ja sellepärast ikkagi auto käima ei lähe. :tige: Siis viisin auto slepis alarmipaigaldusse. Seal jälle et kõik kombes nende alarmiga ja et esinduse vennad lihtsalt ajavad jura!!! Aga soovitasid ühte kohta veel, kes testis kõik jupid , andurid ja kogu staffi ,ja nagu samast suust et kõik on kombes, ainult esinduse teema (vaja läheb orig. programme ja koode jnejne). :angry: Sellest asjaajamisest möödas palju aega ja hulk ajurakke kulunud ja tegemata asju.
Viisingi nüüd uuesti auto esindusse tagasi ja tai pohh kui saan jälle pooliku auto, aga annan teada sellest ;)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 17 Apr, 2008 18:39 
Eemal
Kasutaja
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 05 Apr, 2006 14:25
Postitusi: 309
Asukoht: elva
Mobiil: 5092861
minu saaga on loodetavasti lõppend selle immoga sõitsingi siis viimast korda silberisse ja oli see tuliALARM SET ees ja näitasin elektrikule ta siis pani oma kompu külge ja näitas et veel on kusagil mingi ühendus kehva ajas auto garaazi 15 min mudimist ja senimaani sõidab ptüi ptüi ptüi.lõpetuseks niipalju veel et kokku läks mul maksma see immo umbes5000.- aga kui oleks kohe ploki ja uue võtme teind oleks läind2500.- ja kui ma oleks maksnud neile selle raha mis nad oleks tahtnud algusest peale kokku ilma et ma poleks oma suud lahti teinud oleks see summa vast 8000.- nii et ... ma ei teagi mis loo moraal on.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 23 Apr, 2008 9:43 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
"Esinduse Pets" on viimasel ajal eriti abivalmis, praegu positiivsed elamused. :roll:

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 27 Apr, 2008 21:43 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 03 Apr, 2008 21:49
Postitusi: 20
Selleks ajaks siis vahetatud veel kütusepump (6500 eek) ikka ei midagi. Jutu järgi käib pidev diagnostika, elektrik müttab päevad läbi, ei saa mina sellest aru.Kaldun arvama, et asi ikka kompententsuses, kui esindusest abi ei saa, kust siis veel??? :viil:
Igaljuhul olen juba harjunud pehmet juttu seal kuulama :niks:
Aga väike lootus ikka on, et jõuludeks saaks kätte Mr Green


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 28 Apr, 2008 20:06 
Eemal
Kasutaja
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 05 Apr, 2006 14:25
Postitusi: 309
Asukoht: elva
Mobiil: 5092861
varsti pakub elektrikuonu sulle oma tassist kohvi ka :roll: niipalju veel et kuidas teistel aga mulle helistati mingi kuu tagasi silberautost ja esitati hulk küsimusi seoses teeninduse rahuloluga ega sealt mingit head hinnet kokkuvõttes ei tulnud vist nõrk 3- Aga Antti miks nad kütuse pumba ära vahetasid kui sul probleem ju immoga nagu jutust loeb.?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 28 Apr, 2008 21:02 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 03 Apr, 2008 21:49
Postitusi: 20
Seda küsisin isegi, kuidagi kummaline.. immo läheb läbi ja äkki ka pump :shock:
Ma räägin, hakkan ise ka elektrikuks, ja avan oma autoremonditöökoja ja vahetan igast juppe, kunagi ikka läheb õige detail see mis tegelikult katki, ja pappi tuleb.. Mr Green
Aga arvan et pisnes kaua ei kesta
Ja see Riisalu idee päris hea! KAUA VÕIB!!!! :angry:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 28 Apr, 2008 21:04 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 03 Apr, 2008 21:49
Postitusi: 20
Aa ja mulle helistati ka, aga kahjuks enne seda jama, siis oli kõik 5+, nii ka ütlesin selle telefonineiule, nüüd paneks vist kohe tel hargile :tige:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 28 Apr, 2008 21:51 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede 03 Veebr, 2006 19:22
Postitusi: 871
Asukoht: Lääne-Virumaa
Mul ju taheti ka esinduses pumpa vahetama hakata, hiljem selgus, et hooratas loksus(tihvt puru) ja süüde ei püsinud paigal :shock:


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 22 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia