Tänane kuupäev Reede 29 Mär, 2024 2:36

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: ETTEVAATUST: Petturid
PostitusPostitatud: Pühapäev 22 Veebr, 2009 22:56 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1989 Jeep Wrangler

Liitunud: Kolmapäev 08 Veebr, 2006 0:03
Postitusi: 734
Asukoht: Eesti
Paaris teises foorumis figureerib tegelane, kes müüb asju, mida ta kunagi kohale ei saada.
Igaljuhul, silmad lahti hoida ja petturile ikka jälile saada.
Lähemalt on kirjas siin:
http://www.streetrace.org/foorum/viewto ... f=3&t=6114

_________________
Jeep Wrangler 2,5l 1989 Müüdud - BMW 530d


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ETTEVAATUST: Petturid
PostitusPostitatud: Pühapäev 18 Okt, 2009 22:14 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 27 Okt, 2007 13:58
Postitusi: 73
Asukoht: Harjumaa
Kas siia võib igasuguseid pettureid kirja panna?
OK panen siia oma endise ülemuse ehitusvaldkonnas kelleks on Peeter Luik OÜ Vana Asum.
Jättis siis nii mulle kui ka paljudele teistele meestele palju raha maksmata.
Osad "patrioodid" on veel seal firmas tööl (lambad).

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ETTEVAATUST: Petturid
PostitusPostitatud: Esmaspäev 13 Mai, 2013 15:23 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 05 Sept, 2012 15:17
Postitusi: 44
Avalikustan ka siis ühe petturi nimeks on Roman Tjapkin
ning konto nr tal 10010545117014
Pettus toimus nimelt selline,et otsisin enda chrysler 300m ile roolivõimu pumppa ja pan in selleks kuulutuse soovi ülesse,läkski siis ca tundaega mööda tuli kiri,et jupp olemas ning palus,et teen hinnapakkumise.Pakkusin hinnaks 50 euri ja tema oli sellega nõus,lubas panna saadetise smartposti kui olen ülekande ära teinud.Sai tehtud neljapäeva õhtul ülekanne ära ja reede pikka pinnimise peale andis teada,et saadetis posti pandud(Saadetis pidi tulema Saaremaalt rakveresse).Mõtlesin,et okei mis siis ikka esmaspäevani oodata kannatab ära küsisin veel triipkoodi millega saaksin paki teekonda jälgida kuigi seda ma ei saanud.Sai siis esmaspäev helistada smartposti ja huvipärast küsida,et kaugel saadetis juba on ja sealt vastati,et sellist saadetist neil pole sellise numbriga.Sai siis tema ip aadressit milleks oli 88.196.228.254 natuke peilida,ja ohh imet näitas asukohaks hoopis võru mitte saaremaad,Siis oli juba selge,et olin petta saanud.Pole enam ühtki kirja ka härra Tjapkinilt enam saanud.
Kui keegi teab mulle anda selle mehe täpse asukoha siis oleksin väga tänulik!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ETTEVAATUST: Petturid
PostitusPostitatud: Reede 17 Mai, 2013 14:37 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Üks Võru Tjapkin on see:
https://www.facebook.com/tjapkin.roman
http://vk.com/photo178522847_285882641


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ETTEVAATUST: Petturid
PostitusPostitatud: Reede 17 Mai, 2013 22:32 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 05 Sept, 2012 15:17
Postitusi: 44
No see oligi see samune ahv,panin ta igalepoole foorumitesse ülesse siis hakaksid sõbrad kirjutama tal mulle,et võtaksin jagamised maha,et räägivad temaga ja garanteerivad mulle,et saan oma raha tagasi.Läks siis pool päeva mööda ja härra tjapkin kirjutas mulle ise ka meilile vasta,et esmaspäev saab raha siis kannab tagasi,aga ma ainult võtku jagamine maha.Üks see kes palus,et võtaksin jagamise maha ja lubas temaga rääkida on facebookis kasutajanimega Revo Pehlak aga kui temagi nime vähe googeldada siis paistab,et sellel vennal ka sitaks pettuseid hingetaga,ning samuti elukoht võru.Aga mis puudutab tjapkinit siis facebookis ma temaga enam ühendust ei saa sest niikui kirjutasin mis pettust sa korraldad pani mulle blocki peale matsust :D :DSellised inimesed siis olemas :D :tige:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ETTEVAATUST: Petturid
PostitusPostitatud: Laupäev 18 Mai, 2013 8:45 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar
2000 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 30 Nov, 2011 20:42
Postitusi: 956
Sellepärast ei tasugi sinisilmselt kedagi uskuda ja enne pole mõtet jagamisi maha võtta, kui võlg likvideeritud. Ja seda ka mainida võlglasele- tahab kohe mainet päästa, maksku kohe ka raha ära.

Raskem on selliste inimestega, kes lõustapiiblis väga ei figureeri või kui, siis ilma piltide jms infota.
Ise olen juba 1,5a kimpus kodanikuga Aivar Pürg kes võlgneb mulle 400€. Kahjuks ei ole pilte levitada ega midagi... Olen küll paaril korral temaga "kokku jooksnud" kuid tollel hetkel pole olnud midagi tema taskutest välja loputada ja uue tähtaja andes kaob taas kui vits vette... Surnud ring...


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ETTEVAATUST: Petturid
PostitusPostitatud: Laupäev 25 Mai, 2013 22:19 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 25 Mai, 2013 21:49
Postitusi: 1
Okidokis on mul ka kiri roman tjapkinist üleval http://blog.okidoki.ee/what-to-do/comment-page-12/ andsin sama päev asja politseisse.Politsei on nüüdseks kolm korda ühendust võtnud ja asi käima lükatud.Asju pidi päris palju olema.Nii et kes on kas või 10euriga petta saanud paluks kõigil kampa lüüa kes veel ei ole jõudnud või on juba ammu käega löönud kuna ta kasutab viivitamis taktikat.Oota kolm päeva veel mis sa vingud küll jõuab.Tahaks asja kohtusse anda mingu maksma mis tahes.See Võru kamp tegutseb juba tükk aega ja kõik on siiani käega löönud varganägude ees.Kas keegi oskaks selle lehekülje teha esimeseks kui ROMAN TJAPKINI nimi sisse trükkida ,et kõik inimesed näeks võru kerjust.Neid 500 facebooki sõbra peaks ka selline asi huvitama ju kellega ta sõbrustab või on juba kõigile põrsast kotis pakkunud.Smart post siis.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ETTEVAATUST: Petturid
PostitusPostitatud: Esmaspäev 27 Mai, 2013 15:26 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 05 Sept, 2012 15:17
Postitusi: 44
Jah kasutab tõessti viivitaamise taktikat andsin talle tänsase päeva viimaseks,et 50 euri tasuda muidu teen ta netis väga kuulsaks ja vaatame kuidas ta sõbrad ja tuttavad temasse suhtuvad.Esimene kord kui panin facebooki jagamise ülesse siis ta sõbrad ja tuttavad palusid,et maha võtaksin,et räägivad temaga ning maksab tagasi,aga kui seda täna ei juhtu läheb jagamine igale poole kuhu võimalik ning maha enam ei võta!!

Ja kes vinnab siis lingil https://www.facebook.com/photo.php?fbid=527759323948259&set=o.232543066863145&type=1&theater võib jagada kelell viitsimist,et kõik teaksid kellega tegu.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ETTEVAATUST: Petturid
PostitusPostitatud: Reede 28 Juun, 2013 0:04 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 27 Juun, 2013 23:59
Postitusi: 1
Ka mina olen saanud Roman Tjapkini käest petta.
Nimelt müüs Roman Tjapkin internetis uut, kiledes iPhonei. Elukoht oli Kuressaare. Küsisin, et kas oleks võimalik enne ostmist kokku saada ja telefon üle vaadata. Siis vastas ta, et see elukoht unus tal sinna kuulutusse sellest ajast, kui ta siin töötas. Nüüd pidi ta elama Võrus. Küsisin, et kas oleks võimalik saada paki sisust pildid, siis kannaksin raha tema kontole üle, kuid tema vastas, et telefoni karp on kiledes ja juba saatmiseks ära pakitud. Kokkuleppe kohaselt kandsin pool summast üle, siis pidi ta telefoni teele saatma ning peale seda pidin ülejäänud pool summat saatma. Kui ütlesin, et raha on üle kantud, lubas ta paki viia Smartposti kappi. Peale seda, kui ta ütles, et telefon on teele pandud, helistasin ma mõned tunnid hiljem Smartposti infosse, kus öeldi, et minu numbrile pole ühtegi pakki saadetud. Sealt öeldi ka, et nii kui kappi on number sisestatud ja uks kinni pandud, tuleb see koheselt nende andmebaasi. Roman ütles, et küll pakk homme lõunaks jõuab, kuigi ta pole seda teelegi pannud. Googeldades leidsin, et ta on seda ka enne teinud. Petturi facebooki konto leidsin googeldades: https://www.facebook.com/tjapkin.roman
Kui keegi tema kohta vähegi mingit infot teab, siis oleksin väga tänulik.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ETTEVAATUST: Petturid
PostitusPostitatud: Reede 28 Juun, 2013 6:56 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar
2000 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 30 Nov, 2011 20:42
Postitusi: 956
Kohe pollarisse avaldus. Varem või hiljem tuleb see tüüp ära elimineerida.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ETTEVAATUST: Petturid
PostitusPostitatud: Laupäev 29 Juun, 2013 10:42 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 06 Mär, 2012 10:23
Postitusi: 1
Kui olete selliste petturite käest juba petta saanud, siis ärge viivitage. Tehke kohe politseisse avaldus. Avaldusele lisage kaasa maksekorraldus või kontoväljavõte, et oleks näna millal ja kellele ja kui palju te raha üle kandsite. Samuti ei teeks paha võtta väljavõtted kõikidest kirjavahetustest petturiga ja lisada need avaldusele. Hiljem kui politsei on menetluse lõpetanud pakutakse petturile kahju vabatahtlik hüvitamine (üldjuhul on nad nõus ning tasuvad), kui vabatahtlikult ei hüvita viite asja kohtusse seal käib asi suht kiiresti. Edasi tegeleb juba kohtutäitur petturiga.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ETTEVAATUST: Petturid
PostitusPostitatud: Laupäev 29 Juun, 2013 10:51 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar
2000 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 30 Nov, 2011 20:42
Postitusi: 956
Ja ISEGI kui te oma raha kunagi ei näe (niisama netis antireklaami tehes samuti mitte), siis vastupidiselt feissbuugi kampaaniatele, tõmbavad pollar ja kohtutäitur petturi vähemalt kenasti liistule, peedistavad teda ja raskendavad tema tuleviku, sarnaseid, kuritegusi.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ETTEVAATUST: Petturid
PostitusPostitatud: Reede 05 Juul, 2013 23:08 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 05 Juul, 2013 23:02
Postitusi: 2
Tervist.

Otsutasin siia kasutaja teha, sest vaaatan, et üks Võru tuntumaid scammereid on taas tööle hakanud.

ROMAN TJAPKIN on tegelikult REVO PEHLAK-u varjunimi..Elab Võrus ja on tegelenud interneti-scammimise juba aastaid.
https://www.facebook.com/revo.pehlak.5?fref=ts

Menti avalduse tegemine on suhteliselt mõttetu.. Kui te olete talle raha kandnud ei näe te seda enam elus.

Kõik, kes soovivad tema täpseid andmeid koos telefoninumbriga, siis PM-ige mulle. Ma arvan, et võiksite talle kerge koduvisiidi korraldad. Olen nõus aitama :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ETTEVAATUST: Petturid
PostitusPostitatud: Kolmapäev 10 Juul, 2013 13:42 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 10 Juul, 2013 13:33
Postitusi: 3
Noh, tundub, et ma pole ainuke sinisilmne, kes lootis ilusti ja odavat Iphone saada. Politseisse on avaldus tehtud ja kogu paberimajandus korras, aga uurija ütles ka, et see nimi on suhtliselt tuntud juba ja kui ta ikka veel nii aktiivselt edasi tegutseb, siis vaevalt teda kätte saadud on- politseist ei ole kasu once and again. Eesti on väike, rääkimata kui tilluke Võru on. Mina tahaksin vägagi ise seda kutti ülesse leida, kui kellelgi kindel plaan, siis astun suurima hea meelega kampa. Ja ma pole küll kõiketeadja, aga eelmise postituse kohta oskan seda öelda, et Roman Tjapkin peaks ikka õige nimi olema, muidu ei oleks minu saadetud pangast raha kohale läinud.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ETTEVAATUST: Petturid
PostitusPostitatud: Kolmapäev 10 Juul, 2013 14:30 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 10 Juul, 2013 13:33
Postitusi: 3
Mulle andis see poisike kaks erinevat Võru aadressi, kui ehk aitab kuidagi-

JÜRI 81-37, VÕRU, 65607

ja

PETSERI 9-6, VÕRU, 65606

ja tema sõnul ta isikukood 39403086510


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia