Tänane kuupäev Reede 17 Mai, 2024 13:57

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 383 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev 31 Mai, 2009 20:35 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 04 Mai, 2009 12:14
Postitusi: 84
Asukoht: Tallinn
Mobiil: 5188035
Nimi tuleneb asjaolust, et olen laisk ja rumal nagu lohe ja teisest küljest tegelen Kitesurfiga, mis maakeeli oleks nagu lohetamine :)

_________________
Tuul mu kõrvu paitab :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 31 Mai, 2009 20:45 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Lohe kirjutas:
Redigeeriks natuke uue liikme nime: LOHE on õige (mitte: Lahe, kuigi see ka tore nimi ;)

Upss..ja viga parandatud :oops:
Nägid ise, et segane päev oli..rahvast palju, suhtlust veel rohkem..ja käekiri avaldusel võimaldas eksimist :)

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 31 Mai, 2009 23:29 
Eemal
Kasutaja
2003 Chrysler Sebring

Liitunud: Kolmapäev 18 Apr, 2007 14:14
Postitusi: 63
Asukoht: Tallinn
Tegelikult Betooniagitaatoritel üldse nimedega miski jama- võrdluseks minu nimi viimased 2 pühapäeva (ja ma olen seltskonnaga juba 2 aasta tuuri lävinud) :D :D

_________________
reims teab: Two litre is no engine displacement, it's a whiskey bottle.
Tarts sai teada: Eks ma siis sõidan viskipudeliga:D


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 31 Mai, 2009 23:33 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Ok..teeme nii, et eesti filoloogi palkame siis klubi kulul..mul on ausalt öeldes liiga palju muud teha, et siin veel tähti jälgida..sorry muidugi..aga noh..

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 04 Juun, 2009 20:32 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 04 Mai, 2009 12:14
Postitusi: 84
Asukoht: Tallinn
Mobiil: 5188035
Kas Betooniklubis on tööajal ka oma autot võimalik remontida-hooldada-putitada ja kasutada näiteks elektrit, pikendusjuhet, tõstukit-estakaadi, varjualust (näiteks vihma korral)?

_________________
Tuul mu kõrvu paitab :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 04 Juun, 2009 22:03 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Lohe kirjutas:
Kas Betooniklubis on tööajal ka oma autot võimalik remontida-hooldada-putitada ja kasutada näiteks elektrit, pikendusjuhet, tõstukit-estakaadi, varjualust (näiteks vihma korral)?

Täiesti võimalik..eelneval kokkuleppel kas siis AWD95 või minuga. Ja Arvestada tuleb ka asjaolu, et tööpäevadel niisama linnud ei lenda..ehk tuleb ka midagi tasuda. Sest kulude eest maksame omast isiklikust taskust.

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 06 Juun, 2009 22:54 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Tundub, et homme tuleb ilusam ilm kui eelnevad paar päeva. Seega mina kohal ja betoonikIubi avatud. Vaja ju buss sest sopast puhtaks kah pesta. Ja loodame ka, et on ühinejaid. Igatahes homme siis uksed avatud...ja kõik oodatud. Oletatavalt avame kell 12.00

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 07 Juun, 2009 20:43 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Tänane päev Betoonis möödus suht rahulikult siis..natuke rahvast ka ikka käis ja ka mõned autod sai puhtamaks, kui sinna tulles nad olid. Põhinali käis täna muidugi sebringcoupe auto kallal..See Mitsu ja Chrysla ühistöö on üks tore üllatuste allikas. Nimelt valmistas selleine lihtne tegevus, nagu õlivahetus peavalu päris mitmeks tunniks. Nimelt oli miski arusaamatu jõud keeranud nii kinni õlifiltri..et selle lahtikangutamisel purunes nii filtri võti kui muud vahendid. Tuli osa kapotialusest laiali lammutada ja haamri/meisli kaasabil sai siis junn lõpuks ikka lahti kangutatud/toksitud. Aga vaev vääris tulemust ja vana õli vaadates, polnud keegi seda ollust seal juba jupp aega välja lasknud :shock:
Kohal olid täna siis:

yksjalg om koiraga
sebringcoupe97
miku33
Ropka
Lohe


Manused:
Faili kommentaar: Ei..seagripp pole Betooni jõudnud ja ainuke "patsient " oli üks verevahetust ootav Sebring. Kuna filter lahti ei tahtnud tulla, otsustasime kasutada nn hambaarsti kabineti ukse tagust efekti..et äkki ehmatab, ja tuleb ise lahti..ei tulnud :(
.

P6070078 (Medium).JPG
P6070078 (Medium).JPG [ 101.64 KB | Vaadatud 4593 korda ]
Faili kommentaar: Rahvas siis ühiste jõududega lammutamas üht väikest Sebringut
.

P6070077 (Medium).JPG
P6070077 (Medium).JPG [ 106.72 KB | Vaadatud 4585 korda ]
Faili kommentaar: Kurjajuur, ehk kõik, mis sellest filtrist peale lahtikangutamist järgi jäi
.

P6070079 (Medium).JPG
P6070079 (Medium).JPG [ 84.45 KB | Vaadatud 4580 korda ]

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil
Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 07 Juun, 2009 20:49 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Reede 17 Nov, 2006 8:32
Postitusi: 704
Asukoht: Saue
Mobiil: 5162495
Dr.Miku valges kitlis :D :D :thumb: .

_________________
Life is a bitch and then you die.....


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 07 Juun, 2009 21:00 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler Neon

Liitunud: Teisipäev 16 Okt, 2007 10:17
Postitusi: 453
Asukoht: Rohuneeme - Tallinn(Sikupilli) - Liigvalla
Mobiil: 56806824
kalla kirjutas:
Dr.Miku valges kitlis :D :D :thumb: .

IRW ... Väga efektne ja väärikas samm :)

_________________
Vahel lihtsalt jookseb kuul kokku...
Kõik metallitööd meilt! Obadus OÜ


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 07 Juun, 2009 21:12 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Sellistel puhkudel võib väga radikaalset kirurgiat kasutada, nimelt lüüa terava otsaga ca 1,5 cm jämedune terasvarras lihtsalt läbi filtri korpuse ja siis esimene jõnks selle abil teha. Küllap oli keegi tarkpea selle filtri mingi peene vidinaga ikka "et kõvasti kinni oleks" kinni keeranud, mitte nagu peaks, ehk siis lihtsalt paljakäsi.

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 07 Juun, 2009 21:19 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 04 Jaan, 2009 17:20
Postitusi: 32
Asukoht: TALLINN
Mobiil: 55987932
kalla kirjutas:
Dr.Miku valges kitlis :D :D :thumb: .

tänud,ma üritasin


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 07 Juun, 2009 21:31 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
indian kirjutas:
Sellistel puhkudel võib väga radikaalset kirurgiat kasutada, nimelt lüüa terava otsaga ca 1,5 cm jämedune terasvarras lihtsalt läbi filtri korpuse ja siis esimene jõnks selle abil teha. Küllap oli keegi tarkpea selle filtri mingi peene vidinaga ikka "et kõvasti kinni oleks" kinni keeranud, mitte nagu peaks, ehk siis lihtsalt paljakäsi.

Ok..saadame oma Betooni ihuarstist kirurgi täiendõppele. Ta keeldus kategooriliselt kirurgilisest vahelesegamisest ja pakkus asjale vaid günekoloogilist lähenemist..kitsas praos ja kahe käega :D
Aga noh..kõik me õpime..vähemalt on Betooniklubis nüüd oma perearst olemas ...ja med. kohvris tal hindamatud meditsiinilised abivahendid: vasar ja meisel Mr Green

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 07 Juun, 2009 21:37 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 04 Jaan, 2009 17:20
Postitusi: 32
Asukoht: TALLINN
Mobiil: 55987932
yksjalg kirjutas:
indian kirjutas:
Sellistel puhkudel võib väga radikaalset kirurgiat kasutada, nimelt lüüa terava otsaga ca 1,5 cm jämedune terasvarras lihtsalt läbi filtri korpuse ja siis esimene jõnks selle abil teha. Küllap oli keegi tarkpea selle filtri mingi peene vidinaga ikka "et kõvasti kinni oleks" kinni keeranud, mitte nagu peaks, ehk siis lihtsalt paljakäsi.

Ok..saadame oma Betooni ihuarstist kirurgi täiendõppele. Ta keeldus kategooriliselt kirurgilisest vahelesegamisest ja pakkus asjale vaid günekoloogilist lähenemist..kitsas praos ja kahe käega :D
Aga noh..kõik me õpime..vähemalt on Betooniklubis nüüd oma perearst olemas ...ja med. kohvris tal hindamatud meditsiinilised abivahendid: vasar ja meisel Mr Green

pole hullu varsti samal masinal küünalde vahetus,ma arvan,et selle teeme läbi sumbutaja :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 07 Juun, 2009 21:56 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1996 Chrysler Voyager

Liitunud: Laupäev 16 Sept, 2006 20:15
Postitusi: 105
Asukoht: LÕUNA-EESTI
Õlifiltri lahti keeramisel meenub mulle alati lugu,mille mulle üks vend rääkis(krt.ma ei usu,et see tõsi on,aga mine tea).Asi olevat toimunud meile hästi tuntud firmas:
Kaks praktikanti võetud suveks praktikale.Alustuseks lihtne töö neile,õli vahetus ühel Saksa autotööstuse lipulaeval.Kuna meistril eriti aega nendega tegeleda polnud,tal linnapeal vaja asju ajada,siis jäeti vennad ilusti tööd tegema.Mingi tunni aja pärast vennad helistavad meistrile,et ei saa filtrit lahti,proovitud kõike,nii võtit,kui ka ora läbi lüüa.Kuna ora läbi ei lähe,kas nad võivad filtrist augu läbi puurida.Meistril muidugi endal muud mured seljas,eriti ei süvenenud asjasse,andis poistele vaba tee.
Paari tunni pärast poisid helistavad uuesti meistrile,et said augu filtrist läbi,aga lahti ikka ei jõua keerata.Siis meistrile midagi koitis,et asi pole õige,ning kimas otsemaid teenindusse.Arvata võite mis ta nägi: praktikandid olid starterist augu läbi puurinud`????


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 383 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia