Tänane kuupäev Teisipäev 07 Mai, 2024 14:29

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Reede 21 Aug, 2009 19:19 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 18 Juun, 2009 8:17
Postitusi: 54
Pole eriti kogenud sellel alal aga sai hakkatud vahetama pooltelge, sest loksus käega katsudes väga, ning hiljem, kui oli pooltelg maha võetud, siis katsusin diffri seest tulevat veovõlli, siis see loksus igatipidi.
Kas on mõni laager ära või on miskit muud? Kas seda saab peale ka keerata, et ei loksuks? Vabandan, kui ei küsi väga arusaadavalt!
Ette tänades!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 21 Aug, 2009 20:10 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 25 Dets, 2006 22:49
Postitusi: 363
Asukoht: Edikgrad
Ma kui ostsin selle auto, avastasin samuti sellise asja. Ei tea, kas peabki nii olema sel(kuigi imelik tundub selline asi). Aga õli ei tilgu ning nüüdseks kolm aastat sõitnud ning ei ole miskit juhtunud.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 21 Aug, 2009 20:19 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 18 Juun, 2009 8:17
Postitusi: 54
mul üks tuttav kes tegeleb remondi töödega ütles,et see norm aga ta pole ühtegi 300 teinud ja ei tea sellest midagi kas sellel peab nii olema ,et mõndadel mudelitel pidavatki käima nii vabalt seal sees aga minu suhtes ei andnud pead samas kui ei pea siis jama kui palju!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 22 Aug, 2009 22:03 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 25 Dets, 2006 22:49
Postitusi: 363
Asukoht: Edikgrad
Ära päe sellepärast, ei juhtu midagi. Jo peabki nii olema.... anna talda ainult :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 12 Juul, 2010 16:36 
Eemal
Kasutaja
1999 Chrysler 300M

Liitunud: Neljapäev 06 Nov, 2008 23:40
Postitusi: 18
Asukoht: Tallinn
Selle teema jätkuks siis.Jutt käib vist juhipoolsest veovõllist.Kui loksub,siis laager surnud,minuomal olid ikka kohe kuulid jeeed pannud sealt.Õli ka ei tilkunud,aga alla vaadates oli see õnnetu liitrike mida süsteem sisaldab,ühtlaselt mööda käigukasti külge laiali.Originaal laager maksab 2000 raha,hetkel otsin alternatiivi.Edu vahetamisel.

_________________
Enamus ajast tuuleklaasi taga.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 12 Juul, 2010 20:02 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 18 Juun, 2009 8:17
Postitusi: 54
see juhipoolen pole nii hull,aga kõrvalistuja oma ikka loksub korralikult pole siiani leidnud võimalust ta lahti võtta, sest see on ikka jama nii paljude esisilla veoliste veovõlle olen logistanud no mitte ükski ei logisenud nii palju. Aga lähiajal võttan lahti ,eks siis paistab mis,kus,millal :roll:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 03 Apr, 2012 10:38 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 18 Juun, 2009 8:17
Postitusi: 54
tõmbaks vana teema üles! Küsimus kas keegi on vahetanud diffri laagrit,kas see vähendab seda loksumist vahetaks ära aga paistab,et see töö on suht mahukas! Ette tänades!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 14 Apr, 2012 11:00 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 18 Apr, 2011 15:31
Postitusi: 23
Tegelikult see parempoolne veovõlli sisemine ots logiseb kõigil 300M-del. Ma ka avastasin endaomal ja kohe nii hullusti loksub, et jääb mulje nagu kukuks kohe ära :) olen ka nüüd juba 3a. sellega ringi sõitnud ja miskit pole juhtunud. Meil kastimees ütles, et see on normaalne ja sinna midagi parata ei saa. (ta on neid kaste ikka palju näinud !)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 14 Apr, 2012 11:14 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 18 Juun, 2009 8:17
Postitusi: 54
jah nii ta on sai kõik laager ära vahetatud aga ikka sama! õnneks polnud varuosad kallid! ;)


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia