Tänane kuupäev Teisipäev 14 Mai, 2024 13:45

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Konditsioneer
PostitusPostitatud: Esmaspäev 11 Aug, 2008 22:33 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 11 Aug, 2008 22:20
Postitusi: 6
Asukoht: Tartu
Tere,

kas oskab keegi ehk kommenteerida midagi (autoks 300m, 2,7): sõitsin nüüd paar tundi tagasi ringi ja hakkas pihta mingi jama konditsioneeriga. Ma ei ole kindel, kas kont oli sisse lülitatud, või olin selle OFF'i pannud ennem, igatahes ristmikul hakkas kliima tööle lambist- ja oli ilusti kuulda, et hakkas tööle, samas sel hetkel olid kindlasti kõik kliima tuled kustunud nagu oleks asi siiski Offi lükatud. lülitasin siis kliima sisse ja asi puhus edasi, lülitasin välja ja jäigi välja :S väljas suht pime juba ja ei jõudnud midagi kusagilt vaadata enam (ja ega eriti ei teagi veel, et kust peaks vaatama) aga kliimaseade kui selline töötab- nupud töötavad ja suunamist on ka kuulda, sisse välja läheb ilusti, aga puhumisest pole mitte essugi enam järel- ja pole oluline kui suureks ma puhumist keeran- justkui ventikas ei käiks enam lihtsalt- samas mingit imelikku häält ka ei kaasnenud selle vaikuse saabumisega- et ei mingit laagri, rihma või muu sellise häält.
Kas kui kont täitmist vajab, võib ka see puhumine järgi jääda, et nagu mingi kaitse ehk vahel või peaks siis midagi ikka tulema?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 12 Aug, 2008 20:51 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 30 Apr, 2007 10:00
Postitusi: 102
Asukoht: Tallinn
vaata valges kaitsmed üle. Kui kont tühi, siis see ei sega ventika tööd. Mul oli ka tühi ja töötas küll. Muid seda lampi on mul küll pannud, et vahest auto käima pannes kliimatabloo on pime, nagu oleks off, kuid tegelikutl asi töötab ja siis alati panen korra OFF ja siis käima tagasi, tuleb pilt ka ette. Nagu kliima tabloo magaks maha, et auto käima pandi :) aga seda juhtub aruharva

_________________
Sõidan ja naudin iga päev :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 20 Aug, 2008 17:09 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 11 Aug, 2008 22:20
Postitusi: 6
Asukoht: Tartu
nüüdseks kaitsmed üle vaadatud- kõik on OK
rihmad kontrollitud ja needki täitsa tip-top ja küljes ka ilusti.
ise arvasin ka, et kui kont tühi, et siis kuuma peaks ikka läbi laskma, aga igaks juhuks pidin küsima :D
paar päeva peale seda kui esimest korda see jama juhtus, hakkas sama lambist tööle, ning töötas mõnda aega täiesti normaalselt- igatpidi nii auto kui manuaali peal- kõik töötas, ning siis hakkas jälle segast panema ca ndla pärast- näitas küll, et asi töötab, aga lasi ainult õrnalt läbi seda mis vist loomulikult kusagilt läbi tulema mahtus- igatahes ventikat käima ei lükanud, ükskõik kuidas ma ka ei proovinud, ja muud teha ei osanud, kui aknad lahti ja edasi sõita... ja umbes 10 minuti pärast hakkas jälle lambist tööle.
Kas kondika ventikale on mingi eraldi relee ka kusagil olemas? või mis juhib selle tööd?


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia