Tänane kuupäev Teisipäev 14 Mai, 2024 17:57

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Signa.....
PostitusPostitatud: Esmaspäev 14 Juul, 2008 21:02 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 11 Dets, 2007 19:47
Postitusi: 187
Asukoht: Tallinn
Ennem talve sai ostetud chrysler 300m(1999) ning oli kirjas ,et tal on signalisastsioon aga millegi pärast ei ole ma suutnud aru saada kas autol on signa või mitte!!Puldist uksed lukku vajutades vilgutab auto tulesid küll aga kui raputada autot siis alarm tööle ei hakka!!Kas keegi oskaks öelda milles probleem või tuleb kuidagi signalisatsioon aktiveerida peale aku maha võtmist???Raamatus on puldil neli nuppu:uksed lahti,uksed kinni ,pagasniku avamine ja PANIC nupp.Kuid minu puldid PANIC nuppu pole ,kas see on mingi näitaja?Äkki oskab keegi öelda kus asub signalisatsioon auto küljes?
Suur-suur täna neile kes oskavad aidata!! :pai:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 14 Juul, 2008 22:29 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 27 Veebr, 2006 13:54
Postitusi: 631
Kui kaldeandurit pole siis raputamisest karjuma ei hakka.Istu sisse pane uksed lukku signa peale,ning oota mingi pool mintsa ning siis vehi sees,peaks hakkama lõugama.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 15 Juul, 2008 0:02 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler 300M

Liitunud: Neljapäev 19 Juul, 2007 17:05
Postitusi: 142
Asukoht: Põltsamaa
Mulgi oli sama pull, et signa peax olema aga tegelikult polnud. see mis puldiga kaasas see tava kesklukk vilgutab kyll tulesi peale pannes aga alarmi ei anna. Sai lasta paigaldada alarm juurde siis. :viil:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 15 Juul, 2008 11:26 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Oleneb , kus see signa on paigaldatud..Võib olla tegu mõne regiooniga nt Lõuna-Saksas, kus peale 11 õhtul linnas ei tohi, et signa üürgaks..ja on paigaldatud signa ilma pasunata..siis pead lihtsalt siin laskma panna lisapasuna või ühendada auto pasunaga..Mul näiteks Jeebil oli küll nii ja pädev vend ühendas asja poole tunniga auto signaaliga..nüüd lärmab küll

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 16 Juul, 2008 9:58 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 11 Dets, 2007 19:47
Postitusi: 187
Asukoht: Tallinn
okei ilmselt siis sama probleem mul nagu sul yksjalg aga oskad sa öelda kus mul see signa umbes võiks asuda.kas ta on nähtaval või kuskil katte all?ning kas vasakul või paremal?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 16 Juul, 2008 14:19 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 19 Mai, 2007 14:22
Postitusi: 127
Asukoht: Tallinn
Originaalis tal ei olegi eraldi "signalisatsiooni" kui seda ei ole eraldi tellitud/paigaldatud. On ainult kesklukk ja võtmes immo.
Kui on eraldi paigaldatud siis selle leiad kergesti ülesse kapoti kergitades, otsi mõnda pisemat "plastik karbikest", kus on midagi täiesti seondumatut Chrysleriga kirjas :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 16 Juul, 2008 17:35 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Signa karp (juhtplokk)paigutatakse tavaliselt kuskile armatuuri all või siis kapoti all-selle nn põlle külge.Kuigi tänapäevasemad kõik lähevad ikka armatuuri alla. Aga signa pasun 90% kapoti all..kah tavaliselt eestvaates mootorist tahapoole, seal nn põlle küljes kuskil..ta erineb jah kohe auto tavajuppidest..lollem variant on siis kui on kasutatud auto enda pasunat..siis otsi vaid seda signa juhtplokki ennast kuskilt armatuuri alt..võin anda sulle hea signamehe numbri..ta jagab/teeb neid kogu aeg..ja kui ütled et mina, s,t, Sven saatis, teeb ka hea hinnaga..aga asub ta Tallinnas..see vend on mul üle 10 aasta signasi pannud ja hooldanud..nii mul, kui mu tuttavatel..tema oskab sind kindlasti aidata

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 10 Aug, 2008 12:04 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 10 Aug, 2008 12:00
Postitusi: 15
Asukoht: Tallinn
nii mul sama probleem sebringuga,ainuke asi on see, et tuled isegi ei vilgu kui auto lukku panna,otsisin kapoti alt aga ei leidnud midagi,imelik on see et armatuuri peal on signa led olemas.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 10 Aug, 2008 13:27 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Kristo kirjutas:
nii mul sama probleem sebringuga,ainuke asi on see, et tuled isegi ei vilgu kui auto lukku panna,otsisin kapoti alt aga ei leidnud midagi,imelik on see et armatuuri peal on signa led olemas.

Kui led olemas, siis peaks olema ikkagi signa kah (vähemalt kunagi on olnud). Kui endal nuppu ja tahtmist, siis hakka sealt led ist juhtmeid jälitama..peaks kuhugi ju minema see..kui mitte, siis otsi pädev töömees/töökoda

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia