Tänane kuupäev Teisipäev 14 Mai, 2024 2:27

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 15 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Laupäev 09 Veebr, 2008 22:04 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler 300M

Liitunud: Neljapäev 19 Juul, 2007 17:05
Postitusi: 142
Asukoht: Põltsamaa
Et mure järgmine kas keegi on kokku puutunud sellise teemaga nagu ??hammaslatt-roolilati?? vahetusega. Ühesõnaga autol tuli lahti sõiduajal paar polti roolilati küljes (PILT1) mille tagajärjel üks ratas keeras teine mitte. õnnex ei juhtunud midagi hullu õnneks. Aga nüüd on lugu selline, et rooli karbis või latis on loks sees..... (PILT2). On keegi kokku puutunud sellise probleemiga ja mis ravi soovitaks :(


Manused:
Faili kommentaar: Probleemne piirkond:(
(PILT2)Probleem.JPG
(PILT2)Probleem.JPG [ 103.22 KB | Vaadatud 4443 korda ]
Faili kommentaar: ära kukkunud poldid
(PILT1)poldid.JPG
(PILT1)poldid.JPG [ 85.88 KB | Vaadatud 4444 korda ]
Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 13 Veebr, 2008 8:41 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 22 Mai, 2006 3:06
Postitusi: 16
Asukoht: Tallinn
Priidik80 kirjutas:
Et mure järgmine kas keegi on kokku puutunud sellise teemaga nagu ??hammaslatt-roolilati?? vahetusega. Ühesõnaga autol tuli lahti sõiduajal paar polti roolilati küljes (PILT1) mille tagajärjel üks ratas keeras teine mitte. õnnex ei juhtunud midagi hullu õnneks. Aga nüüd on lugu selline, et rooli karbis või latis on loks sees..... (PILT2). On keegi kokku puutunud sellise probleemiga ja mis ravi soovitaks :(



Ise olen oma autol juhuse tahtel vahetada lasknud juba 2x roolilatti. Esimene kord oli loks sees ja tuli teha vahetus (ei hakanud otsima kus seda remontida kuna on igapäeva liikumisvahend) ja teine kord sellepärast et rolilatt jooksis rauapuru täis vigase pumba pärast. Mõlemal korral tegi seda American Beauty. Latt maksis miski 7 kilo ja kokku läks koos vahetusega umbes 9 kilo. Ise ei hakanud vahetama kuna selleks on vaja lahti võtta sisselaske osa mis eeldab ka muide 2 tihendi vahetamist. Kui uusi ei pane siis mõne ajapärast hakkab mootor nagu vilisema ehk siis võtab õhku tihendi vahelt ja tekib vile taoline helin. Üldse asub see Latt halva koha peal vahetuse suhtes. Aga saab tehtud ka ise. Torud vahetasin küll kunagi ise ära mis pumbast latti jooksevad - oli ka paras pain in ass töö. Kuna asju mis segavad on ikka jube palju ees.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 14 Veebr, 2008 18:58 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler 300M

Liitunud: Neljapäev 19 Juul, 2007 17:05
Postitusi: 142
Asukoht: Põltsamaa
Roolikarp vahetatud...... veidike vähem myra.... aga seis ikkagi sama, muutusteta. :tige: paras Vabariigi Aastapäevaks põlema panna ja marki vahetada :tige:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 14 Veebr, 2008 19:16 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler 300M

Liitunud: Teisipäev 21 Nov, 2006 12:48
Postitusi: 2246
Asukoht: Tallinn
Kus vahetasid, palju maksis? Põlemapanemiseks oota ikka Jaanipäev ära...


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 14 Veebr, 2008 19:25 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler 300M

Liitunud: Neljapäev 19 Juul, 2007 17:05
Postitusi: 142
Asukoht: Põltsamaa
111 TOM kirjutas:
Kus vahetasid, palju maksis? Põlemapanemiseks oota ikka Jaanipäev ära...


Ise vahetasin õnnex (kasutades programmi Alldata) muidu olex see jama veel kallimaks läinud. Jupi eest käisin välja 3000 eeku ja pärit oli ta tagalaxuga autolt, kaldun arvama et viga võib hoopis mujal olla kui roolikarbis. :think:

Sellest vahetuskäigust sai ka pilte teha kui kellelgi huvi on :roll:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 15 Veebr, 2008 21:39 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Ei ole 100% kursis aga seal peaks olema üks kardaani risti moodi asi ehk on viga seal? Ma mõtlen rooli lati liigendit.

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 17 Veebr, 2008 12:09 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 30 Apr, 2007 10:00
Postitusi: 102
Asukoht: Tallinn
no sellepärast nüüd siis autot vahetama... Mul seisab küll kõik ilusti koos ja ei saa midagi kurta. Aga lugedes siin Priidik80 su kommentaare, siis võin kohe öelda, milles viga, et sa seda korda ei saa ja sul see laguneb. Viga on selles, et sa seda ise tegid kõike. Samamoodi ei lähe kingsepp telekat parandama juhendi järgi. Tulemus sama. Sa võid ju arvata küll, et kõik on kirjas ja kõik tundub elementaarne, kuid sa pole spetsialist.
Vii auto spetside juurde, las teevad nemad seal tööd, kes on selleks ka väljaõppe saanud ja annavad garantii. Liiatigi tundus, et sa vahetasid üldse valesid juppe, kui mõju ei olnud. Ikka oma pea on alati kõige suuremaks nuhtluseks ja kulu allikaks.
Eesmärk ei old mul kedagi solvata, kuid ajalugu on õpetanud, et ise tuleb teha vaid seda, mida mida sa 100% teha oskad, ülejäänud asju las teevad need, kes seda oskavad.
Vii auto spetside juurde. Kui vahetad marki, saad järgmised probleemid ja kolid vaid teise foorumisse, kus mõne aja pärast teed juba seda autot maha, kuniks ise remondid.

_________________
Sõidan ja naudin iga päev :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 17 Veebr, 2008 13:40 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler 300M

Liitunud: Neljapäev 19 Juul, 2007 17:05
Postitusi: 142
Asukoht: Põltsamaa
see16 kirjutas:
....
Viia auto spetside juurde. Kui vahetad marki, saad järgmised probleemid ja kolid vaid teise foorumisse, kus mõne aja pärast teed juba seda autot maha, kunuks ise remondid.


nu egas ma ka päris saamatu pole ja ei kuku pirtsutama kui käed veits õlisex saavad..... eriti veel sellise asja puhul nagu roolikarbi vahetus :roll: aga nõu alati teretulnud
:niks:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 17 Veebr, 2008 16:27 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 27 Veebr, 2006 13:54
Postitusi: 631
300M il pole karbiga rooli vaid latiga rool.Mida sa seal vahetasid siiski.Käsi ei karda ka mina õliseks teha,kuid paraku,kui ikka ise pole ennem lahti kiskunud ja ei tea mismoodi asi käib,siis pigem ei torgiks.See pole nagu piduriketta või klotside vahetus.Ma saaks kindlasti mootoriremondiga ka hakkama,saaled jne...aga ma olen seda teinud ennem vaid moskvitsil,ütle nüüd kas chrysler pärast seda kestma ka jääb ? Arvan et vaevalt,isegi ei üritaks,niiet peace tuleb lasta teha õigetel meestel,kes neid ennemgi teinud.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 17 Veebr, 2008 18:10 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler 300M

Liitunud: Neljapäev 19 Juul, 2007 17:05
Postitusi: 142
Asukoht: Põltsamaa
Kapsu kirjutas:
300M il pole karbiga rooli vaid latiga rool.Mida sa seal vahetasid siiski.Käsi ei karda ka mina õliseks teha,kuid paraku,kui ikka ise pole ennem lahti kiskunud ja ei tea mismoodi asi käib,siis pigem ei torgiks.See pole nagu piduriketta või klotside vahetus.Ma saaks kindlasti mootoriremondiga ka hakkama,saaled jne...aga ma olen seda teinud ennem vaid moskvitsil,ütle nüüd kas chrysler pärast seda kestma ka jääb ? Arvan et vaevalt,isegi ei üritaks,niiet peace tuleb lasta teha õigetel meestel,kes neid ennemgi teinud.


:think: huvitav mix siis igalpool kuhu helstasin ja infi küsisin pakuti seda roolikarbi mitte rooli latti nime all???? :think:


Manused:
Picture 009.jpg
Picture 009.jpg [ 760.98 KB | Vaadatud 4456 korda ]
Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 17 Veebr, 2008 21:04 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 27 Veebr, 2006 13:54
Postitusi: 631
See on roolilatt.Roolikarp oli vanasti mossedel ja siksidel.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 17 Veebr, 2008 21:08 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Targemad raamatud kribavad selle kohta hoopis et se on rooli mehanism. Tavaliselt se ikkagi rooli latt.Rooli karbi võid leida mõne nõuka ajast pärit masina küllest. :)

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 17 Veebr, 2008 21:34 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler 300M

Liitunud: Neljapäev 19 Juul, 2007 17:05
Postitusi: 142
Asukoht: Põltsamaa
Rooli mehanism või roolilatt, -karp mis iganes vahet pole. Asi selles kuidas seda nimetatakse vaid loksus mis sellel on.... ühesõnaga silber ja 20 kilo eeku ja asi leiab lahenduse. ei viitsi siin tõesti vaielda kuidas seda juppi nimetatakse :(


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 17 Veebr, 2008 21:51 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 27 Veebr, 2006 13:54
Postitusi: 631
Kirjutasid,et ostisd kasutatud lati...???
Kas on sellel garantiid,et korras asi oli,võibolla viga siin.Ütlesid et vaiksemaks jäi aga ära ei kadunud.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 03 Juul, 2008 23:21 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler 300M

Liitunud: Neljapäev 19 Juul, 2007 17:05
Postitusi: 142
Asukoht: Põltsamaa
Selle roolilati teema jätkuks peab mainima et kui kellelgi latti vaja, siis TopServ OÜ on täitsa olemas. Taastasivad minu lati, aga mul puudub rahaline seis selle väljaostmiseks (5000eeku). Nii et kellel vaja latti siis http://www.topserv.ee/ :P


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 15 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia