Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 19:40

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 25 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: 3.5l mootori varuosad
PostitusPostitatud: Kolmapäev 04 Nov, 2015 18:07 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 23 Apr, 2014 22:35
Postitusi: 146
Asukoht: Tallinn/Jäneda
Mobiil: 55602771
Ega, kui sisse ei logi, siis varuosa kataloogi sa ei näegi. See rohkem firmade kasutuses olev asi. Töötan ise K.G Knutssonis ja mul hoopis teine pilt ees :)
Pilt

_________________
VW Golf3 1.8GT->VW Golf3 2.0GTi(edition)->VW Golf IV 1.6->BMW E39 525i -> VW Passat B5 1.9(85kw) -> Subaru Impreza 2.0 -> Chrysler 300M -> Jeep Grand Cherokee 2.7 -02 -> ???


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 3.5l mootori varuosad
PostitusPostitatud: Kolmapäev 04 Nov, 2015 18:23 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 03 Nov, 2015 15:28
Postitusi: 119
Seda ma arvasin et firmadele teine asi, nii palju kui kuskil poes või mehaaniku juures ekraani poole piilunud olen, alati on mingi huvitav kataloog mida mina kuskilt ei leia :D

Eks see ilmselt loomulik kah, muidu hakkaks igaüks endale odavaid juppe sebima ju


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 3.5l mootori varuosad
PostitusPostitatud: Kolmapäev 04 Nov, 2015 18:36 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Pühapäev 20 Okt, 2013 18:55
Postitusi: 696
Kui sa juba võlli lihvida tahad, siis võiks juba kolvid, rõngad, kepsud jms mudru ju ära vahetada?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 3.5l mootori varuosad
PostitusPostitatud: Kolmapäev 04 Nov, 2015 18:57 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 03 Nov, 2015 15:28
Postitusi: 119
No mulle lihtsalt öeldi et kui saale ära pööras, võib võll tahta lihvimist, et vb saale kahjustas teda. Mina, eeldades alati kõige hullemat, oletasin et see tähendabki et kindel laks, et pean võlli lihvima minema :D Või on mul lootust et saan võlli lihvimata jätta ja lihtsalt samas mõõdus saaled sisse mis enne olid? Iseenesest umbes 190k pealt lasi eelmine omanik võlli ühe suuruse alla lihvida (.25mm vist maha) kui õliga üle lasi ja saale ringi tõmbas. Praegune läbisõit siis 224k vms (täpset ei tea, võin nii palju öelda et paar nädalat tagasi oli 222,222 ees),.

Eks kolbide, rõngaste, kepsude seisukorra vaatab ka kindlasti üle, aga kui need korras, siis ma hetkel torkima ei hakka, sest tahaks autot enne hullemat talve tagasi + tudengi budget pole ka just suurim. Muidugi, kes teab, äkki mul ongi mõni keps sodi (hääl kõlas siiski pigem nagu saale, nii mulle öeldi ja nii ütleb ka youtube, kui kirjutada "spun rod bearing"), siis läheb see hoopis vahetusse.Üldjuhul üritan ära vahetada mis vahetamist vajab, jätta alles asjad mis ei karju et "30 kilo ja olen sodi" ja mootori puhtaks teha seest.

See pole ka muidugi tervislik ilmselt et saaled kinnisidee on enne mootori lahti võtmist, tuleks vist ikka oodata :D Muidu võiks juba homme sellega tegeleda, aga noh, ise ei leidnud kuidagi Türi kandist konna nii et ootan laupäevani, kuni võimalus pidi tekkima. Kindlasti saaks asja kiiremini ajada puksiiriga, kuid teist korda sel nädalal sellist summat kulutada ei viitsi auto tassimisele :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 3.5l mootori varuosad
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Nov, 2015 15:12 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 03 Nov, 2015 15:28
Postitusi: 119
On keegi siin muidu 3.5l mootorit rebuildinud ise? Et kui jube see asi lahti võttes on, kas mõistus käib üle? Plaan siiski võimalikult lahti võtta, siis saaks ka ilusti puhtaks teha, ei soovi et mingi metallipuru mul kuskil ringi jookseks.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 3.5l mootori varuosad
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Nov, 2015 15:39 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Pühapäev 20 Okt, 2013 18:55
Postitusi: 696
Pole märganud siin foorumis 3.5 lammutajaid. Aga eks 2.7 on piisavalt sarnane, ehk nemad oskavad abistada.

Tore, et asja käsile võtad. Sheeri siis pilte tööst :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 3.5l mootori varuosad
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Nov, 2015 15:50 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 03 Nov, 2015 15:28
Postitusi: 119
100% kindel veel ei ole et võtan (aga kui seda on võimalik/mõistlik teha, põhiliselt juppide hinna poolest, siis võtab küll). Hetkeseisuga enam ei ole vaja laupäevani oodata, homseks puksiiriga kokku lepitud, hommikul viib auto Türile ja siis võtab karteripõhja maha ja ilmselt ka ülemise otsa lahti. Otsime kõik vead üles, teeme vajalikud hinnapäringud ja kui hästi läheb, siis läheb juba tellimiseks.

Eks nii palju kui ise saan juures olla teen pilte ka :)

PS: Kindel et 2.7 on ikka nii sarnane 3.5-le? Siiani kuulnud just rohkem kui erinevad need mootorid omavahel on, aga need erinevused on vist rohkem plokivälised kah, need ei häiri ehk palju.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 3.5l mootori varuosad
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Nov, 2015 19:37 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Pühapäev 20 Okt, 2013 18:55
Postitusi: 696
Mõlemad pärinevad 3.2l edasiarendusest ehk sama perekond :D

Alumine osa on ehituselt suht 1:1


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 3.5l mootori varuosad
PostitusPostitatud: Reede 06 Nov, 2015 9:11 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 03 Nov, 2015 15:28
Postitusi: 119
Hea seegi :D

Täna saab siis mootori lahti, ehk tulevad mõned pildid kah :D lähen joon kohvi ära ja kutsun puksiiri järgi, teised pididki juba mänguasja ootama :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 3.5l mootori varuosad
PostitusPostitatud: Reede 06 Nov, 2015 9:49 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 23 Apr, 2014 22:35
Postitusi: 146
Asukoht: Tallinn/Jäneda
Mobiil: 55602771
carlr kirjutas:
Hea seegi :D

Täna saab siis mootori lahti, ehk tulevad mõned pildid kah :D lähen joon kohvi ära ja kutsun puksiiri järgi, teised pididki juba mänguasja ootama :D



Ära unusta siis auto teemat, kus remondi info sees :)

_________________
VW Golf3 1.8GT->VW Golf3 2.0GTi(edition)->VW Golf IV 1.6->BMW E39 525i -> VW Passat B5 1.9(85kw) -> Subaru Impreza 2.0 -> Chrysler 300M -> Jeep Grand Cherokee 2.7 -02 -> ???


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 25 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 26 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia