Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 23:52

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Suri välja sõites
PostitusPostitatud: Neljapäev 16 Okt, 2014 13:52 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 04 Sept, 2014 23:19
Postitusi: 24
Päev mil hakkasin maha müüma juhtus suurepärane asi. Sõitsin mingi 100 meetrit ja auto suri välja sõites. Diagnostika väitis, et nukkvõlli andur. See sai vahetatud ja nüüd diagnostikas näitas, et elektroonilised vead puuduvad. Auto ise nagu juba lubab käima minna, kuid asjatu starteri piinamine pole viinud kuhugi. Tahaks teada kas on mõtet parandusse viia, sest ulmesummasid ma ei näe mõtet maksta kuna auto väärtus nagunii tühine. Või kellegil on taoline probleem olnud ja teab rohkem sellise probleemi kohta?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suri välja sõites
PostitusPostitatud: Neljapäev 16 Okt, 2014 14:52 
Eemal
Kasutaja
1999 Chrysler 300M

Liitunud: Reede 08 Veebr, 2013 17:56
Postitusi: 714
kevv123 kirjutas:
Päev mil hakkasin maha müüma juhtus suurepärane asi. Sõitsin mingi 100 meetrit ja auto suri välja sõites. Diagnostika väitis, et nukkvõlli andur. See sai vahetatud ja nüüd diagnostikas näitas, et elektroonilised vead puuduvad. Auto ise nagu juba lubab käima minna, kuid asjatu starteri piinamine pole viinud kuhugi. Tahaks teada kas on mõtet parandusse viia, sest ulmesummasid ma ei näe mõtet maksta kuna auto väärtus nagunii tühine. Või kellegil on taoline probleem olnud ja teab rohkem sellise probleemi kohta?




Endal korra juhtunud selline jama..Süüdi oli kehvas kütuses ja suri keset sõitu välja.Natuke seismist ja läks uuesti käima.JA siiamaani pole midagi õnneks juhtunud. Okei aga kui sa nukaanduri oled ära vahetanud jne..Siis võimalik,et on ka sul gaasiklapi asendi andur peetis(TPS sensor)(sümptomid kohapeal sureb lampi välja ning sõites). Olen ka kuulnud,et bensupump võib sellised trikke teha.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suri välja sõites
PostitusPostitatud: Neljapäev 16 Okt, 2014 16:44 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 04 Sept, 2014 23:19
Postitusi: 24
m300m kirjutas:
kevv123 kirjutas:
Päev mil hakkasin maha müüma juhtus suurepärane asi. Sõitsin mingi 100 meetrit ja auto suri välja sõites. Diagnostika väitis, et nukkvõlli andur. See sai vahetatud ja nüüd diagnostikas näitas, et elektroonilised vead puuduvad. Auto ise nagu juba lubab käima minna, kuid asjatu starteri piinamine pole viinud kuhugi. Tahaks teada kas on mõtet parandusse viia, sest ulmesummasid ma ei näe mõtet maksta kuna auto väärtus nagunii tühine. Või kellegil on taoline probleem olnud ja teab rohkem sellise probleemi kohta?




Endal korra juhtunud selline jama..Süüdi oli kehvas kütuses ja suri keset sõitu välja.Natuke seismist ja läks uuesti käima.JA siiamaani pole midagi õnneks juhtunud. Okei aga kui sa nukaanduri oled ära vahetanud jne..Siis võimalik,et on ka sul gaasiklapi asendi andur peetis(TPS sensor)(sümptomid kohapeal sureb lampi välja ning sõites). Olen ka kuulnud,et bensupump võib sellised trikke teha.


Tps sensor it ja kütusepumpa peaks diagnostika näitama ju


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 33 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia