Tänane kuupäev Teisipäev 16 Apr, 2024 12:06

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 78 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Reede 18 Juul, 2014 11:15 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 27 Mai, 2014 8:32
Postitusi: 24
Oskab keegi öelda, milles võib probleem olla kui auto ühtlasel kiirusel vahel jõnksutab natuke? Hooldused ja kõik on ilusti tehtud õigeaegselt. Kiirendades või jalg gaasilt ära võttes ja niisama edasi veeredes on kõik OK. Linnakiirusel justkui ka ei tunne. Maanteel on tunda selist kerget pöörete kõikumist ükskõik mis käiguga. Pole vahet kas kasutada püsikat või lihtsalt jalga gaasil hoida.
Kütusekulu on ka justkui suurenenud natuke.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 19 Juul, 2014 21:27 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 10 Mai, 2013 22:19
Postitusi: 4
Asukoht: Viljandi
Tervist!

No ei tea, kas seda saab päris konkreetselt veaks pidada. Ma isegi täheldasin mingi hetk sellist jõnksutamist maanteekiirusel. Siis jeblasin teadlikult gaasipedaaliga kergelt. Ja kuna tundus, et see gaasisüsteem on üsna tundlik tal ning maanteel ikka õõtsudes see jalg võib veidi kaasa käia. Ja see püsikas 300m-il pole ka üldse teab, mis sujuv. Aga samas oli mul nukkvõlli andur ka vigane, andes ühel hetkel veakoodi, siis sai see vahetatud ja ausalt öeldes pole peale seda meelega jälginud, kuidas maanteel sõites asi nüüd on.

Lugupidamisega,
Tanel


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 19 Juul, 2014 21:30 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 10 Mai, 2013 22:19
Postitusi: 4
Asukoht: Viljandi
Ja kui ma nüüd hästi järgi mõtlen, siis tundus mulle ka enne nukkvõlli anduri vahetust, et küttekulu on justkui suurenenud...


Tervitades,
Tanel


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 78 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia