Tänane kuupäev Laupäev 27 Apr, 2024 20:45

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev 07 Mai, 2009 20:30 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
Käigukast läks aegapidi avarii seisundisse, on teise käigu peal. Mitu kuud mängis niisama, kord oli avariis, siis läks jälle maha..viimased 3 nädalat tuli avarii maha, kui võtsin maha miinusklemmi (aku oma :oops: )...ja nüüd...ei tule üldse maha...auto on juba nädala olnud remondimeeste juures, kus on väidetavalt järgi proovitud ja vaadatud kõik andurid, juhtmed, ühendused jne. Arvatakse, et on juhtmed oksüdeerunud, miskid liugurid oksüdeerunud( käigukasti ajus), juhtmed viga saanud, peale avariid niiskust saanud ( paugu sai auto teisele poole) ja käigukast kuuma saanud....need on vist nüüd kõik, mis välja on pakutud... Aju arvutit ligi ei lase, ütleb, et kast on kuuma saanud..otsime praegu proovimiseks aju, et teada saada, kas viga on ikka ajus...aidake palun... :(


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 09 Mai, 2009 11:08 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 25 Dets, 2006 22:49
Postitusi: 363
Asukoht: Edikgrad
Käigukasti ajusse pääseb ligi silber ja usa auto.... teistel kõigil see võimalus puudub ning ligi pääsevad ainult sellistesse kohtadesse nagu ülevaatuspunkti arvutitegagi. Kui tahad täpsemat ülevaadet ajus asetsevast informatsioonist, siis pead pöörduma esindusse , kuigi mitte keegi siinolijatest ei kiida seda heaks. Mul vist ainsana silberiga meeldivad kogemused maailmas.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 09 Mai, 2009 19:04 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
ma ei lähekski kuhugi mujale..auto hetkel Tartu Ameerika Autos...me üritame ise ka mingit infot leida ,et asja kiirendada....aga ma eile kuulsin ,et sebringutel sellist viga üldse ei esinegi, vaid ainult stratustel ja vanemal sebringul....et kast lihtsalt lambist avariisse käima hakkab ja lõpuks ka jääb....see viga on juba pikka aega olnud, kuid nüüd jäi püsivalt külge....võimalus on panna doonoraju külge, et oleks võimalik teada saada, kas see viga on ikka ajust, sest muud ühendused pidid korras olema....ja pika jutu kirjutasin sellepärast ,et mul ei ole hetkel pidevat võimalust vastata :oops: ....Kui äkki keegi oskab suunata kedagi, kes korra oma sebringu aju lubaks mu autole peale panna TopPartsis, et kinnitada või välistada aju probleem..siis :oops: ..mu number on olemas..see pidi mitte eriti kaua võtma :oops: :niks:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 16 Mai, 2009 18:08 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
Asi on nüüd siis niikaugel, et Ameerika Auto nõuab uut aju ja Silberis öeldi ,et teist aju peale panna ei tohi, rikub aju ära :shock: :shock: :shock: ...Silber kuulutas mu auto romuks....mis ma nüüd siis teen? Viingi auto romulasse?
Leidsime inimese, kes oleks nõus olnud oma käigukasti aju laenama..aga Silberist öeldi, et mingil juhul ei tohi, meie auto rikub ka tema kasti aju ära ja uus aju maksab 5000.- :tige:
Mis teie ütlete?..asi on naljast hirmus kaugel ja ma olen enesevalitsuse kaotamise äärepeal :madgirl:
Küsimus suurele ringile.....mis seda autot siis edasi ajab..plekk või kõrgtehnoloogiline aju?????
Kui vana aju on maha võetud ja uut peale panna ei tohi?
Kusjuures Silberist niipalju ,et nad on tunnistanud ,et nad ei tea Ameeriklastest midagi, aga millepärast nad on siis esindus?
Mida ma nüüd peale hakkan..raha ei ole ,et 5000.- lihtsalt niisama hakkama panna...ja ei julge ka... :tige:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 16 Mai, 2009 19:24 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2007 Chrysler 300C

Liitunud: Reede 20 Juul, 2007 14:32
Postitusi: 392
Asukoht: Göteborg
Mis käigukastiga tegemist? Neljakäiguline 41TE/AE? Limp-in seisundisse, kus edasiliikumiseks ainult teine käik võimalik, minnes peaks mingi veakood ka olemas olema. Mis see on või oli? "Käigukasti aju" Transmission Control Module (TCM) kontrollib paljusid elektrilisi, mehaanilisi ja hüdraulilisi parameetried ja ebanormaalses olukorras lülitab käigukasti juhtrelee kaudu elektritoite välja, mille tõttu ongi võimalik kasutada edasilikumiseks ainult teist käiku.
Tsiteeri:
While in this mode, electrical power is taken away from the transaxle via the TCM, de-energizing the transmission control relay, and taking power from the solenoid pack. When this happens, the only transaxle mechanical functions are:
Park and Neutral
Reverse
Second Gear
No upshifts or downshifts are possible. The position of the manual valve alone allows the three ranges that are available. Although vehicle performance is seriously degraded while in this mode, it allows the owner to drive the vehicle in for service.

Väide, et teise juhtmooduli ühendamine rikub selle ära, on pehmelt öeldes imelik, küll aga oleks enne vahetust hea teada, mis veaga tegemist on. Seepärast ongi veakood oluline.
Küll aga võib olemasolev viga ka ühendatava mooduli viia samasse limp-in seisundisse, oleneb sellest, kus seisundi kohta infot säilitatakse ja kuidas sellest seisundist väljutakse. Kui selleks on vaja Silberi abi, siis on tõesti "aju" laenamine laenajale teatud riskiga seotud. ;)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 17 Mai, 2009 1:26 
Eemal
Kasutaja
2000 Hyundai Coupe

Liitunud: Esmaspäev 30 Okt, 2006 12:39
Postitusi: 244
Asukoht: Tartu
on stratusega tulnud sellist asja ette et teise samasuguse käigukastiaju ära rikkus

kuigi olen ka seda kuulnud et seda rikutud aju saab nullida aga kes ja ku seda ei tea- kõigest jutt ma arvan


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 17 Mai, 2009 11:58 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 02 Okt, 2006 21:04
Postitusi: 129
Asukoht: Tartu
nu mis moodi ta ära rikub selle aju???pärast vaja soft üle lasta(siin foorumis sellest juttu).Mina küll prooviks aju vahetada.Sõbra chevy bussil läks kah avariise ,viga oli käigukastis,mingid hüdro klapid või mis asjad seal sees on,need olid kinni ja käigukast ei toiminud.Vb sama viga sul.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 23 Mai, 2009 10:11 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
käigukast mul autostick, 4-ja käiguline, Ameerika Auto tark elektrik kustutas koodid ära ja siis lammutas aju laiali..tublid poisid siin.
Igatahes nüüd arvatakse ,et sulenoidiplokk on ise ära..või on mõni sulenoid ära..( seda arvati TopPartsist) aga Ameerika auto mõtleb juba nädala ja pole ikka meid teavitanud....Ameerika Autost öeldi ,et veakood olevat öelnud, et juhtplokk on ära, mille põhjal nad arvasid ,et juhtplokk ongi aju :roll: :D
Igatahes, me ootame ja ootame..need on viimased uudised


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 13 Juun, 2009 9:17 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
Niih...asi on nüüd jõudnud sinnani, et viisime auto TopPartsi ja seal tehti mõne päevaga kindlaks, et aju on 100% otsas :( ..aga....siis kontrolliti üle, kuna skeem oli kahtlane, tuli välja, et skeemi on kahjustatud..kraapimise jäljed olid pea :shock: l....nüüd on aju veel ühe tegelase juures, kes on Tartus ka ühe voyageri aju korda teinud ja tema ütleb siis lõplikult, milles tegelikult asi ja kuidas see edasi minema hakkab...kas saab parandada, või tuleb ikkagi uus osta..või siis kasutatud....praegu ma ei hakka filosofeerima ja arvama...kui saan vastuse teada, siis jagan ka teiega....


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 22 Juun, 2009 9:36 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
käigukasti aju on tuksis....ametlikult kinnitatud..siinkandis on veel üks selline sebring olnud sarnase veaga....täna üritame siis leedust uut saada, kui õnnestub :roll: Jaanid ikkagi...vähemalt on vastus teada :niks:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 02 Juul, 2009 12:57 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
:( :( ja saaga jätkub...leedust on võimalik saada..aga p/n koodi viimased tähed ei sobi( meil on AD) ja TopPartsist öeldi, et 13 kuupäevaga selgub, kas on Ameerikas olemas...
küsimus teile: Kas oskab keegi midagi öelda, kui palju need viimased tähed tähendavad ja mida nad tähendavad
Emamaalt öeldi, et kõik numbrid ja tähed peavad eranditult klappima..aga iga kuu lõikes( auto väljalaske aasta mõttes, iga kuu välja lastud autod on erinevate tähe kombinatsioonidega AA, AD, AC jne) on tähed erinevad ja seda aju saada on 1: mille iganes vastu.
Meie aju on pehmeks tambitud..oskab äkki keegi midagi öelda? Ma tõesti VÄGA palun :(


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 05 Juul, 2009 9:54 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
Need AA, AB, AC, AD on kvartali tähed, mitte kuu... :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 09 Juul, 2009 14:54 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 05 Juul, 2009 13:29
Postitusi: 12
Millegipärast julgen väita, et võid 1kõik millise sellele kastile sobiva TCM-i külge panna ja sinna saab vin-koodi järgi uue softi sisse lasta!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 11 Juul, 2009 10:11 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
niih..eile jõudis aju eestisse ja esmaspäeval lähme siis peaproovi vaatama....hing on meil kinni ja ootus sees..äkki :roll: ..loodame :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 11 Juul, 2009 11:28 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Hoiame pöialt!
:)


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia