Tänane kuupäev Laupäev 27 Apr, 2024 21:42

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Teisipäev 23 Sept, 2008 17:04 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 10 Aug, 2008 12:00
Postitusi: 15
Asukoht: Tallinn
Niisiis probleem järgmine chrysler sebring 2001 et vahest jäävad esituled põlema.Autol muidu automaatsed tuled.Vahest aitab kui mitu korda käivitada ja siis kinni panna aga eile viskas siibrisse kuna ei jäänud muud üle kui võta kaitse välja.Äkki keegi oskab öelda mis viga võib olla või peaks diagnosti minema?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 23 Sept, 2008 17:06 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
äkki see "fallow me" süsteem..mis osadel USA katel olemas..kauaks nad põlema jäävad??..

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 23 Sept, 2008 18:34 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
yksjalg kirjutas:
äkki see "fallow me" süsteem..mis osadel USA katel olemas..kauaks nad põlema jäävad??..


siis on miski asi jama jah..kas jääb relee kinni või lüliti ise(mis pole tegelikult reaalne)

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 23 Sept, 2008 18:37 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
krt..kiirustasin pisut vastamisega ja kustutasin su postituse ära..sorry..aga teema nagu selge..et tuled jäävad peale, kuni aku tühjaks saab..

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 23 Sept, 2008 19:13 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 10 Aug, 2008 12:00
Postitusi: 15
Asukoht: Tallinn
just nii :D krt vahest ongi jama et lähed poodi ja ei panegi tähele et peale jäävad ja tuled tagasi peale tunni ajast käiku ja siis vaatad et ohooo auto ei tööta.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 23 Sept, 2008 19:45 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Kristo kirjutas:
just nii :D krt vahest ongi jama et lähed poodi ja ei panegi tähele et peale jäävad ja tuled tagasi peale tunni ajast käiku ja siis vaatad et ohooo auto ei tööta.

Võin sulle anda hea elektriku numbri..äkki oskab aidata..5211096..nimeks Igor..tegutseb Kotka tänaval Tallinnas..et äkki saad kokkuleppele..Ütle, et Sven i kaudu said numbri..muud soovitada praegu ei oska..Sebringu fännid kah vaikivad.. :oops:

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 24 Sept, 2008 11:37 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1989 Jeep Wrangler

Liitunud: Kolmapäev 08 Veebr, 2006 0:03
Postitusi: 734
Asukoht: Eesti
Eks elektriku käest saad jah kõige objektiivsema vastuse.
PT Cruiseril oli meil sama jama.
Ei mäletagi täpselt, kuidas asja korda sai, aga nüüd töötab.

_________________
Jeep Wrangler 2,5l 1989 Müüdud - BMW 530d


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 07 Okt, 2008 21:29 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 26 Jaan, 2008 16:32
Postitusi: 35
Asukoht: Tallinn
Mul on sama jama, et tuleb jäävad vahest kuidagi kahtlaselt kaua põlema kui süüte välja keeran, siis aga käib relee plõks ja kustuvad ära... ma kahtlustaksin releed.. ma ei tea kas see ainult minu auto viga, aga koguaeg on chrysleril releede jamad...


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 08 Okt, 2008 0:25 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2000 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 16 Juul, 2008 0:22
Postitusi: 19
Asukoht: Tallinn
Olen aru saanud, et seal on lahkumisautomaatika. Kui lülitad algul süüte välja ja siis tuled, jäetakse tuled umbes minutiks põlema, et valge garaazist välja minna. Kui seda vaja pole, saad põlevatest tuledest kiiremini lahti, kui tulede lülitit korraks uuesti sisse ja välja keerata.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 08 Okt, 2008 5:49 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
HenriS kirjutas:
Mul on sama jama, et tuleb jäävad vahest kuidagi kahtlaselt kaua põlema kui süüte välja keeran, siis aga käib relee plõks ja kustuvad ära... ma kahtlustaksin releed.. ma ei tea kas see ainult minu auto viga, aga koguaeg on chrysleril releede jamad...

See ongi see USA süsteem..nn"fallow me.." mis eeldavalt peaks valgustama sulle peale auto seismajätmist koduteed (ju neil siis tänavavalgustus nirum ;) ). Ja põhimõtteliselt töötab ta siis, kui sul tuledelüliti on automaatika peal.Ei tea, kuidas Sebringul, aga Voyal annab laekompuutrist ka seda põlemise aega muuta..seal 30 sek,90 sek jne.Nii, et tegu ei tohiks eeldavalt olla rikkega-pigem lisavarustus.Ja eelkõneleja juba ütles...kui häirib, keera korraks tuledelülitit..tuled kustuvad siis kohe.Ja see süsteem töötab vaid hämaras/pimedas..

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 08 Okt, 2008 8:53 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Kui tuled on automaadi peal, siis kustuvad nad kohe peale süüte välja keeramist.
Kui nad on ülemises asendis (kus saab ümber lülitada kaugtuledele) siis peale süüte väljakeeramist ja tulede automaadi peale keeramist põlevad veel 45 sekundit. Nii on minu sebringul.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 68 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia