Tänane kuupäev Pühapäev 28 Apr, 2024 0:45

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 17 Mär, 2008 12:21 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Pühapäev 05 Veebr, 2006 16:58
Postitusi: 619
Asukoht: Tallinn
yokoono kirjutas:
Oleme kasutanud heliisolatsiooni puhul firmat nimega GT Studio

oskad mingeid orienteeruvaid hindu ka öelda?
ideeks sebringu rattakoopad ära "vooderdada" või peaks miskit veel ära summutama?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 17 Mär, 2008 12:30 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Kui sa juba rattakoobaste kallale lähed siis tagumistega pole probleemi - tõesti aitab.
Kuid kui esimeste kallale ronid, siis võta juba käsile ka jalgealune.
Eriti vapper on kuulda vee kihinat kui see vastu karpe tuleb.....
olen kuulnud :winklol: et terve auto helisolatsiooniga ülekäimne on hinnas 10-15K aga siis on ka juba kõik detalid - põhi, uksed, katus jne...
ega materjal eriti maksagi selle juures (no midagi ikka aga eks kribatakse juurde ka) pigem tööraha on see asi mis mängib olulist rolli.

Heliisolatsiooniga on nii, et kui enam midagi muud masina juures pole vaja teha siis see oleks nagu esimene suurem lisa ettevõtmine.

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 02 Mai, 2008 17:55 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
Olen nüüd siis pidevalt sebringuga sõitnud juba....veebruarist..äkki...igatahes. Moment, mis mulle meeldib on see, kui inimesed istuvad sisse ja jäävad vait...Siis hakkab äkki jube vada pihta.. " Issand kui palju ruumi siin on", "issand kui mugav see auto on" " Mis numbrid need jooksevad? Küttekulu? Ei ole võimalik, nii vähe???" ,"Oo kui hea kiirendus..missugune hääl!" Mr Green :viil: Ja siis küsitakse.." Aga vabandage..kas see on bemar?"
Ja kui ma ütlen mis auto see tegelikult on..ei suudeta uskuda. Aga teate, kui hea tunne on, kui inimene läheb välja ja tema arvamus ameerika autodest on muutunud.
Meile on maja ette tekkinud üks sebring veel ja linna peal on näha ka julgemaid värve( autosid). Väga palju arvatakse, et ameerika autod ei kõlba kusagile, kuid on ka selliseid järjest rohkem, kes ainult seda tüüpi autosid hindavadki.... Täna hommikul sõitsin inimesega, kes ütles, " Hea on istuda, aga mitte tunda et sind on kuhugi surutud...ja mugav on ka!" :viil:
Nii et siis, selle lühikese ajaga olen teadvustanud inimestele, et on ka muid ja paremaid autosid peale bemari ja mercedese...
Kus juures, ma ei leia, et opel on täitsa jura..ju siis mul vedas selle ühe opeliga :niks:
Ja meie kallid tütred mahtusid ära ainult Kia Carnival´i ( neid on ainult 2, aga egod on neil hirmus suured :D ) .. Aga mu tahaistmele mahtus lahedalt ära kolm suurt soomlast....mitte nüüd niii lahedalt... neli keskmist eestlast mahtusid ära, aga neil oli natuke kitsas :oops:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 02 Mai, 2008 17:57 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
Hmm...see eelmine jutustus läks vist pisut mööda..aga helist nii palju ,et mulle meeldib küll see, kui ma kuulen mis autoga toimub. Siiani ei ole häirinud( muusika ka muidugi kõvasti :oops: ) :viil:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 16 Mai, 2008 21:10 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 12 Juul, 2007 0:16
Postitusi: 57
Asukoht: Tallinn
Ma siiamaani pole viitsinud oma pere Sebringut tutvustada, aga lühidalt ütleks sõna sekka, et 3 ja pool kuud, mis naine sellega sõitnud on, ei ole mingeid probeeme, auto on väga OK. Kui ise olen roolis olnud, siis vahelduseks Voyale väga hea. Veits madal on salong, aga ma ka kolm senti alla kahe meetri pikk, eks see rohkem minu probleem ;) Nii et tundub, et ei ole Sebringul häda midagi.

_________________
Kes teeb, teeb igat moodi


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 57 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia