Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 19:26

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 42 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev 06 Veebr, 2011 0:33 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 02 Okt, 2006 21:04
Postitusi: 129
Asukoht: Tartu
minu masinal kah taustavalgustus vilgub.aga kõige imelikum on see mida rohkem väljas miinuskraade seda stabiilsem taustavalgus on ????suvel ei põle peaaegu üldse aga samas talvel pidevalt ja harva kustub Aga muidu ise kahtlustan kah tulede lülitit


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 01 Juun, 2011 23:22 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Üldiselt nagu teada on CHR il probleem miinus juhtmetega kuna need on hirm peened võrreldes + juhtmetega

hmm il võib olla ka kala süütelukus - mul jäävad põlema air bag ja piduri õli tuli ning raadio ei tööta
teine varjant et kusagil armatuuris on niinimetatud külm joode ( pidavat olema väga sagedane asi GV del ) sama võib ka olla teistel sama CORP masinatel
aga - juhtme mm2 on natuke vähe :(
Minul jäi peale immo vahetevahel - aga ma vene aja inimene -paar koputust kelladele ja asi jälle korras


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 28 Aug, 2011 14:41 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 09 Veebr, 2009 12:43
Postitusi: 15
tartus kedagi kes sebringu armatuurivalgustust parandab?
Palju Tallinnamehed parandamise eest võtavad?
Kas valgustus peale remonti samasugune kui originaalis?

Tänud


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 29 Aug, 2011 21:37 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Mina lasin kunagi teha selle korda Top Partsis. Uus kõrgepingeplokk tegi kõige heledama valgusastme juures tüütut pininat. Kui üks aste madalamaks valgustust keerata kadus pinin.
Vastu pidas see lõbu poolteist aastat ja kustus jälle.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 09 Apr, 2012 12:43 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 01 Mär, 2012 22:31
Postitusi: 6
Mul sama probleem 300c kella ja kliima taustavalgusega, kell ei tööta absoluutselt aga kliima töötab. Oskab keegi soovitada kedagi kelle poole pöörduda?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 20 Veebr, 2014 19:03 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 20 Veebr, 2014 18:51
Postitusi: 1
Tervist.
On keegi nüüdseks teada saanud mis asi seal taustavalgust segab?
Endal sama jama.Kuu aega tagasi toimis veel nii kuidas joppas.Kord põles kord mitte.
Vahepeal hakkas ise poole Tallinna tee peal põlema jne.
Nüüd täitsa läbi vist.
Keegi seda parandada oskab andke teada.Või mis asi tuleks ennem parandusse viimist soetada.
Muidu hakatakse seal eeldama asju ja läheb jube kalliks.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 20 Veebr, 2014 19:56 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Jah on teada - nimelt taustavalgustus on luminiseeruv valgustus ehk teisisõnu on tegu n.ö. suure kondensaatoriga, kes ajajooksul kaotab oma mahtuvust. Mahtuvuse kaotusest tingituna muutuvad selle parameetrid ja kui inverter ei suuda ennast sättida vastavalt muutustele on tulemuseks värelev ning lõpuks kustuv taustavalgustus.

Seda on võimalik parandada, st vahetada välja inverter, kuid e-bayst ostetav inverter tekitab pininat ning tema võimsust on vaja kohendada takistitega.

On võimalik ka ehitada vastav seade mida saaks iga kord kohendada... aga selle koostamine maksab raha...

Hetkel olen proovinud E-bay-st saadud inverterit - piniseb aga paneb taustavalgustuse tööle ;)

Siin olen seda tiba lahanud:
viewtopic.php?f=32&t=6632&start=30

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 08 Sept, 2014 12:41 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 08 Sept, 2014 12:25
Postitusi: 1
Tere,

Kah valgus kadunud, aga ei leia yhtegi konkreetset telefoninumbrit, kust võiks abi saada.
Äkki siiski on keegi, kes saab aidata! :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 23 Okt, 2014 1:21 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Pühapäev 20 Okt, 2013 18:55
Postitusi: 696
Hetke külmade ilmadega hakkas armatuur jälle vilgutama.

Kes ja mis raha eest korda teeks?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 24 Mär, 2015 11:05 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 12 Aug, 2014 12:14
Postitusi: 7
Terv,

Kas on keegi, kes tahaks ka minu sebringul sama teha?
Asun Tallinnas.
Võiks ka ise teha, aga kardan lõhkuda plastikdetaile ja tüübleid.

Parimat
56237223


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 25 Mär, 2015 19:44 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Sul ei ole seal ühtegi plastiktüüblit võimalik lõhkuda (no jah, raadioümbrus...) ;)

Tellid jebaist selle 5€ inverteri, paned takistiga heleduse paika ning viola ongi korras.

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 12 Aug, 2015 22:31 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 01 Juun, 2015 18:46
Postitusi: 7
Minu autol seda juhtmete liigutamisest siiski korda ei saanud. Mainisin seda ühes oma teises postituses. Korra töötas kuni järgmise käivitamiseni ja kõik. Tegin korralikku interneti otsingut ja saatsin hinnapäringuid ka meie Tallinnas tegutsevatesse esindustesse. Seal olid hinnad ikka üle 100 euro. Mõni isegi üle 300 euro. Kuna sain neti abil aru, et viga seisnes inventeris, siis tellisin selle ebayst nagu netis on soovitatud. Hinnaks u 4 eur + saatmiskulu. Elukaaslane vahetas ise ära ja kõik töötab. Aega võttis max 2 tundi. Netist (ebay) leiab sellise nime alt nagu :
Mini 12V EL inventer.

Soovitan ka teistel seda teed minna, sest kui uuesti läbi peaks minema, siis ei ole vähemalt kahju uut tellida. On ikka suur vahe, kas 4 eur või 100 eur. Muideks, nime mainimata öeldi mulle ühes Tallinna esinduses, et seda viga saab parandada vaid nii, kui vahetatakse ka kõik kellad ära :D Ei tea, kas vaadati, et suheldakse naisterahvaga ja siis võib sellist kägu ajada või nad teevadki lihtsalt oma tööd kasutades selliseid nahhaalseid valesid. Igatahes juba teist korda mõne aastase vahega ja erinevates esindustes aetakse mulle sellist jama ja tahetakse hingehindasid. Nii et ma oma autot mitte ühessegi esindusse ei vii ! Puhas raha raiskamine.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 20 Aug, 2015 21:49 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Esindus tellib jupid varuosakoodi järgi ning see originaal maksabi hingehinda.
E-bay inverteri ja orignaali vahe on selles, et originaal on kalibeeritud fluoronsteeruva elemendi järgi aga e-bay jubin seda ei tee.

Kui lihtsalt e-bay jubin vahele panna siis hakkab tööle küll, kuid on väga ere ning kui soovid originaali lähedast rohekat värvi on vaja kohendada takistiga pinge õigeks. Samas veel täpsemalt saaks inverteri pooli õige suurus... lisaks veel kondensaatorite tasakaalustamine, sest taustavalgustuse element ajapikku muudab oma mahtuvust... sellest on ka tingitud valgustuse kustumine, sest toide ja toidetav ei ole enam kooskõlas.

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 07 Okt, 2015 8:58 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
..ja kõik need nn. "esindused" on ainult jupivahetus töökojad.
Keegi ei võta asja remontimise riski.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 10 Dets, 2015 21:20 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 15 Nov, 2015 12:13
Postitusi: 41
Mul pigem selline mure et ei kustu kellade taustvalgus ära, uksed lukus autol ja need ikka põlevad..


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 42 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia