Tänane kuupäev Laupäev 27 Apr, 2024 10:34

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Kolmapäev 03 Okt, 2012 11:10 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 02 Apr, 2012 19:42
Postitusi: 6
Kirjutan, sest tekkis ootamatu probleem käigukasti plokiga… Sebring oli 1 nädala seisnud õues… ja kui auto tööle panin, tuli ette veateade, esindusest sain ka koodi… Internal TCM P0605. Kas kuidagi on võimalik kontrollida, kas ikka on selles plokis viga? Olen andnud ka varuosa päringud sisse nn.uue (kasutatud) ploki ostmiseks… aga vastuseid ei ole saanud, veel… Hoian autot ikka korra nädalas liikvel… kahe käiguga sõites (nn.avariirežiimis). Aga soov oleks ikka auto korda saada…


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 04 Okt, 2012 17:07 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 27 Sept, 2010 0:35
Postitusi: 123
kus see plokk asuma peax? kui vaja saadan Teile selle ploki, proovige, kas on uuest abi... need pildid mis Teile saatsin koos VIN koodiga, nagu Teile ei sobinud? aasta sama, mootor sama, usun, et kast kh. saatsin Teile pildi käigukasti peal asuvast plokist, kuid kui jutt ajust siis ei oma aimu kus see asuda võiks, kuid see kindlasti olemas ja töökorras, seega tuvastaks millisest plokist me räägime...


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 08 Okt, 2012 15:41 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 02 Apr, 2012 19:42
Postitusi: 6
Tänud vastamast, mille üle väga hea meel, kuna mulle ei ole ühtegi e-maili tulnud, ega pilti ... Kirjutan ja saadan käigukasti el.ploki pildi teile privaatselt õhtu poole... ehk e-mailile... :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 12 Okt, 2012 9:02 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 02 Apr, 2012 19:42
Postitusi: 6
[quote="Riin23"]Tänud vastamast, mille üle väga hea meel aga kahjuks mulle ei ole ühtegi pilti ega e-maili tulnud... Palun jätke siia oma e-mail või tel.nr, võtan teiega ühendust ... Siia ma ei osanud pilti käigukasti plokist ülesse panna...


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 12 Okt, 2012 9:43 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 27 Aug, 2006 16:56
Postitusi: 176
Asukoht: Tallinn
Tegelikult on netis võimalik leida igasugu informatsiooni nende koodide kohta. Üks koht kirjutab, et viga võib olla toidetes või hoopis mõnes muus elemendis.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Majestic-12 [Bot] ja 45 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia