Tänane kuupäev Esmaspäev 17 Juun, 2024 13:09

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Teisipäev 06 Okt, 2009 17:13 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 08 Sept, 2009 23:38
Postitusi: 3
Olen kuulnud et 1995- mudelitel sama nina peaks sobima Dodgele, Mitsule ja Sebringule
Teab keegi midagi täpsemalt selle kohta, kogu kompotti oleks vaja.

Pilt


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 06 Okt, 2009 17:44 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Nüüd on nii, et millisest kerest räägime
Sedaan (4 uksega)
Cabrio
Kupee (Coupe, 2 uksega)

Kahel esimesel on ainult margi vahe - Dodge, chrysler, plekid on samad

Coupe on mitsu.

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 06 Okt, 2009 19:11 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Pühapäev 05 Veebr, 2006 16:58
Postitusi: 619
Asukoht: Tallinn
DGE kirjutas:
Olen kuulnud et 1995- mudelitel sama nina peaks sobima Dodgele, Mitsule ja Sebringule

ainuke asi mis neil kõigil ühesugune on, on sigaretisüütaja.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 08 Okt, 2009 12:10 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
DGE usu..isegi sama aasta autod ei ole sama..saati siis veel erinevad mudelid. :)
Võta ja kaevu asjasse sügavamalt, siis kindlasti leiad ,et mingid kinnitused on erinevad..mingi pisi mulk on erinev...kohe kindlasti leiab miljon asja , mis on väga erinev ja silmaga ei märkagi kohe!

Ma ei usu ,et isegi sigaretisüütaja sama on....kindlasti on seal juhtmes mingi erinevus..näiteks 2 soone asemel on 4 :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 08 Okt, 2009 13:02 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Pühapäev 05 Veebr, 2006 16:58
Postitusi: 619
Asukoht: Tallinn
grity kirjutas:
Ma ei usu ,et isegi sigaretisüütaja sama on....kindlasti on seal juhtmes mingi erinevus..näiteks 2 soone asemel on 4 :D

välismaa foorumites on ikka räägitud, et sigaretisüütaja on sama. see osa mis välja käib.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 08 Okt, 2009 13:35 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
elwood kirjutas:
grity kirjutas:
Ma ei usu ,et isegi sigaretisüütaja sama on....kindlasti on seal juhtmes mingi erinevus..näiteks 2 soone asemel on 4 :D

välismaa foorumites on ikka räägitud, et sigaretisüütaja on sama. see osa mis välja käib.


oled sa kindel??? mina ei julge vist enam mitte millegi kohta midagi kindlat öelda :oops:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 27 Okt, 2009 16:47 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1998 Chrysler Sebring

Liitunud: Laupäev 15 Sept, 2007 11:27
Postitusi: 35
Asukoht: Tartu
heyhey. noh võin siis omast kogemusest rääkida selle versiooni kohta, omanud siis ühte sarnast natuke üle 2 aasta... ütleme ni, et oleks teadnud, et see tegelikult mitsu toode on (mitte et mul mitsude vastu midagi oleks) ja peale nime siiski mitte midagi tegeliku chrysleriga ühist ple siis poleks ostnud seda liikurit... absoluutselt kõik jupid on tellimise teema, paremal juhul saab mõnda asja sobitada 95-99 eclipselt või sama aasta galant ja mazda 626-lt. mine uuri http://aseclub.net/ ja http://www.asog.net/ seal mõni on teinud terve esiotsa conversioni sebring/avenger --> eclipse. paljud usakad tahavad rohkem eurostyle taga ajada ja panevad ka eclipse konsooli ja ukse polstrid sisse, mis üks ühele istuvad tglt... kuid jh eestis ple ka selle mitsu jupid odav lõbu.
mis siis veel... ah jah, esimene rattalaager on morgenis 2700, topparts-is (kui terve igaviku oodata jõuad) 2400 vist, tegu on rummuga laagriga kuid mõned targemad rääkisid, et siiski on laager seal rummus eraldi vahetatav mingi mitsu laagri vastu. piduriklotsid olid esimesed morgenis ~550 komplekt, sama toote koodi andis mazda klotsidele, mis olid automaailmas vist ~260 eek praegu vist midagi rohkem ei meenu... ilus auto on, kuid müü maha esimesel heal võimalusel :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 43 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia