Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 15:58

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 165 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Recall
PostitusPostitatud: Reede 26 Okt, 2007 22:00 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 26 Okt, 2007 10:32
Postitusi: 11
Asukoht: Saue
ehre kirjutas:
Tere, pidurid muutusid nõrgaks, juttu võimaliku vea kohta- http://www.internetautoguide.com/auto-r ... index.html .Puudutab see Voyageri-Caravani 91-93.Kas safety recall`is toodud eluaegse garantii puhul, mis kehti seal toodud tasuta ABS kontrollile ja pumba vahetusele on keegi pöördunud esindaja poole ?


Kas käisid esinduses ja mida räägiti.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 27 Okt, 2007 18:16 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Description Type Issue Date Status
POWER LIFTGATE CONTROL MODULE
SAFETY
04/12/2005
INCOMPLETE

UPPER POWER STEERING RETURN HOSE
SAFETY
09/21/2004
INCOMPLETE

mulle andis niisugused andmed...Kas nüüd väljatrükk ja tere Silber auto või??..ja kas keski viitiks selgitada, et mis asjad mul siis nässus on?

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 27 Okt, 2007 23:57 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 26 Juun, 2006 22:38
Postitusi: 1384
Asukoht: Helsinki
Mobiil: 58333448
Minu arusaamist mõõda kõik mis kuulub Safety alla peaks Silberi rida olema, välja trükk näppu ja kohale.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 04 Nov, 2007 18:09 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
üldiselt sai selle tähtsa paberiga Silberis käidud ja tehti selgeks, et vahetust vajavad roolivõimendi tagasivoolu toru, ja miski tagaluugi moodul????. Kuna see toru oli aga seda salapärast moodulit polnud koha peal, siis pandi aeg 10-daks kirja ja pidid täitsa asjad ära vahetama..Kuna rahast polnud juttu, siis tundub, et paber toimis :)..Peale 10-at annan siis teada, mis sai kogu sest jamast

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 10 Nov, 2007 19:31 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Täna siis sai käidud oma recalle lihvimas..Oli neid ju kaks-miski roolivõimu tagasivool ja miski tagaluugi monitor(mis osutuks tegelikult elektrooniliseks juhtplokiks)..Tulemus 1-0..s.t. et voolik vahetati ära, aga tagaluuguga läks asi shitemini. Kuigi ta ennem töötas normaalselt, on nüüd kala selles, et enam ei tööta, pärast selle jubina vahetust. :doh: Prooviti ka vana tagasi panna, kuid ka see enam ei toiminud..seega asi hullem , kui oli ja igasugu tasuta remondid ajavad nüüd juba hinge täis. Tarkade remondimeeste arutelu tulemusena arvati, et jus siis lendas tagaluugi lukk, sai miski liig värske impulsi..Tulemus seega: ootan nüüd, millal tuleb uus tagaluugi luku süsteem ja siis tuleb järgmine katse..loodan muidugi väga, et saab selle asja toimima, krt. Tegelikult peaks ju asjad olema vastupidi-viid katkise asja, parandavad, ja saad terve, minul aga nagu alati-viid terve asja, saad katkise..õnneks see Jüri seal tundub norm inime olevat, sai aru, et viga ikka mitte minu süü, ja nüüd lihtsalt ootan, millal uus jupp tuleb ja siis katse nr.2. Seega kogu saaga recallidega jätkub veel Mr Green

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 11 Nov, 2007 11:57 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 26 Juun, 2006 22:38
Postitusi: 1384
Asukoht: Helsinki
Mobiil: 58333448
Edu sulle ja ära neid enam tervete jubinate ligi lase. :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 28 Nov, 2007 9:39 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Olen tõeliselt vihane :angry: Mu auto nn. recallide saaga jätkub täiega. Nagu siis eespool mainitud, viisin täiesti korras masina recalle lihvima-tulemuseks oli, et tagaluuk keerati nässu.asi mis ennem täiega toimis, enam ei tööta (kuna vahetati ära miski moodul seal tagaluugil), Alguses arvati, et selle mooduli vahetusega läks lukk ise..eile vahetati lukk ära ja tulemus null.Asi ikka ei toimi.Ja Ülemiste Silberis juleti isegi arvamust avaldada, et äkki asi ennem ei toiminudki mul :krt: .Eriti jõrm suhtumine..esialgu sain siis niisuguse kokkuleppe, et 12 detsembril läheb asi uuesti Silberisse, siis pidavat keski asja jagav elektrik puhkuselt tagasi olema.Fakt on see, et siis 2 kuud tuleb sõita mitte toimiva luugiga, mis keerati nende poolt näsuu..vot selline hall argipäev

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 05 Dets, 2007 22:35 
Eemal
Kasutaja
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Neljapäev 20 Sept, 2007 19:17
Postitusi: 292
Asukoht: Viljandi
Mobiil: 5282229
Jan kirjutas:
Mul siis selline jutt aga mis kõneleb seda täpselt ei jaga liiga keeruline värk kuigi inglise keel koolis õpitud ju vist kehvalt!


Here are your results
VIN Number:
1C4GYB4R2 XU139528 Vehicle Description:
Model Year:
1999

No Incomplete Recalls or Customer Satisfaction Notifications Exist

NOTE:
Results returned represent unperformed or incomplete Recalls and Customer Satisfaction Notifications initiated by DaimlerChrysler Motors Company LLC at the time of your inquiry.


Huvitav, mida tähendab see, kui antud leht ei anna sõiduki kirjeldust ehk siis Vehicle Descriptioni ? Kontrollisin ühe 2001 aasta Grand Voyageri ja täpselt sama lugu mis viidatud postituses Vehicle Description : puudub


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 05 Dets, 2007 22:57 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Eesti keeles ja lühidalt-su autol pole recalle, nii et kogu remont vaid enda rahakoti peal. Ja ka se teisel autol seega polnud neid..Õnneks pole vist kõigil Chrysladel recall põhivarustuses. Samas ära soovi sed recalli nii väga..mul juba varsti 2 kuud siluvad ühte recalli-senini tagaluuk töötas norm, aga pärast seda recallimist(miski mooduli vahetus)asi ei tööta, lukk maha ei tule ja mul närvid läbi. Nii, et kulge õndsalt ja rõõmusta

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 06 Dets, 2007 0:54 
Eemal
Kasutaja
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Neljapäev 20 Sept, 2007 19:17
Postitusi: 292
Asukoht: Viljandi
Mobiil: 5282229
Vabandust, kui väljendasin enne ennast valesti. Küsimus on selles, et kui toksida sisse need VIN koodi viimased numbrid, siis annab ta terve VIN koodi ja ka sõiduki kirjelduse , kas Voyager või Dodge või mis iganes. Aga mõne Chrysleri VIN koodiga annab küll mudeli aasta (mis on VINis ju olemas) aga ei anna auto margi kohta mingit infot!!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 12 Dets, 2007 23:00 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Nüüd siis on minu saaga nende recallidega lõppenud-asi lõplikult korras!!! :roll: Kuigi härrad Silberis võtsid 27-ndal juguse endale mind süüdistada, et mu tagaluuk ikka äkki ennem ei töötanud-täna veendusid nad selles, et viga oli nende poolt tehtud, olid miski asja ära painutanud seal vahetuse käigus, ja vabandati ilusti. Samuti timmiti tasuta ära kolisema kippuv küljeuks. Kuna olin täna suuremeelses tujus, ei hakanud isegi pretensioone esitama, et pidin 3 korda nende vahet jooksma ja iga kord a`la 2 tundi enda aega raiskama-ja kuulma ka süüdistusi. Lõpp hea, kõik hea-ja mis eriti tore, kõik tasuta.

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 09 Jaan, 2008 2:38 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Hi-hi-hi! :D Minu 18-aastasel Jeep Cherokeel on ka tegemata safety recall mis puudutab läbiroostetava plekist keskosaga pidurikettaid. Peaks kettad üle vaatama, kas on veel originaalid, plekist keskosaga. Taurusel juhtus mul küll selline lugu - kettal oli veel paksust küll aga murdus keskosa küljest ära.
Ei tea kas tihkaks ka Silberi-onude jutule minna :roll:

Keda huvitab, millised recallid tema auto kohta on käinud või mida üks või teine recall endas sisaldab siis selle kohta saab infot aadressilt: http://automallusa.net/auto-recalls.html


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 09 Jaan, 2008 8:16 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1989 Jeep Wrangler

Liitunud: Kolmapäev 08 Veebr, 2006 0:03
Postitusi: 734
Asukoht: Eesti
Kas see Chrysleri ametlik leht on täpsem, kui seal oma Vin koodi sisse löön?

Siin lehel näitas minu aasta Jeep'il ca 10 veateadet.

_________________
Jeep Wrangler 2,5l 1989 Müüdud - BMW 530d


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 09 Jaan, 2008 20:00 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
See Chrysleri leht näitab konkreetsel masinal (VIN kaudu) sooritamata parandusi.
Automalli leht (ja mitmed sarnased veel) näitavad, millised tagasikutsumised üleüldse selle margi, mudeli ja mudeliaasta masinatel olid. Osa neist ei pruukinud puudutada konkreetselt sinu masinat (seal on ka arv, mitut masinat probleem puudutas) ja ülejäänud vead on siis ilmselt juba parandatud kui see Chrysleri leht neid ei näita.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 09 Jaan, 2008 20:43 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 17 Dets, 2006 19:30
Postitusi: 87
Asukoht: Tartu
salamerka kirjutas:
Ja minu GV 1999 2,5 näitab et käsipiduriga mingi jama...ei tea millest see tingitud,aga kässar ei taha hästi rabada küll...

Mul ka sama aasta, sama mootor ja viga ka samasugune. Käisin silberis küsimas ja sealt öeldi, et neil pidi kässeri mehhanism katki minema ja selle vea võivad nad kohe korda teha või siis kui see ükskord otsad annab, ja seda nende kulul. Veel sain ka teada, et viimase teeninduse kilometraas mis saksas kirja pandud tunduvalt suurem, kui see mis mul praegu ees on :tige: Aga kässeri saad korda, kui võtad trumli maha ja keerad klotse peale :) Peale silberis käiku tegin ma nii ja nüüd see ok!


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 165 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 36 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia