Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 14:00

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 38 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 16 Veebr, 2009 2:40 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 14 Nov, 2008 1:14
Postitusi: 16
Asukoht: Tallinn-Viljandi
Tekkis huvitav idee..... Ehk keegi teadja oskaks öelda,et millised haagise vedamise numbrid on Jeep Grand Cherokee"l teh. passis? Või on ka sellel mudelil neid numbreid seinast seina.Tänud


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 16 Veebr, 2009 2:48 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede 03 Veebr, 2006 19:22
Postitusi: 871
Asukoht: Lääne-Virumaa
hmm kirjutas:
sebringul on piduriteta 450 ja piduritega 550!!!!!!
Mida krt
:D :D :D :tige: :angry:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 17 Veebr, 2009 10:14 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 07 Juul, 2008 9:05
Postitusi: 140
Asukoht: Rapla
Tegelikkuses on autol kapoti all oleval pirkal kaalud kirjas st. esisilla, tagasilla teljekoormused, täismass ja autorongi täismass. Minu auto täismass on seal 2540 ja autorongi täismass on 4140 st, et 1600 on haagis lubatud. Kui see pirka puudub siis on tõesti ARKi meeste valida haagise mass aga seda tuleb seal nõuda ja nad kirjutavad 1600. Mul oli ühe volvoga sama jama Tallinas ei saanudki kokkuleppele Raplas tehti ära.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 17 Veebr, 2009 10:34 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Vaatasin oma Town&Country passi..mul pole sinna üldse käru piirnorma pandud..Ei pidurite ei ilma..Huvitav-kas siis ei tohi üldse vedada või vean , mida tahan ?? :think:
Ja Jeebil (GrandCherokee) on siis piduriteta 750, aga piduritega 3500 :shock:

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 17 Veebr, 2009 12:02 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 26 Juun, 2006 22:38
Postitusi: 1384
Asukoht: Helsinki
Mobiil: 58333448
Sul tegu ju ümberehitatud masinaga, ehk tõesti pole kohta kuhu konks kinnitada ja seepäerast, pühime kärust suu puhtaks, :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 17 Veebr, 2009 19:52 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 14 Nov, 2008 1:14
Postitusi: 16
Asukoht: Tallinn-Viljandi
lal0 kirjutas:
Tegelikkuses on autol kapoti all oleval pirkal kaalud kirjas st. esisilla, tagasilla teljekoormused, täismass ja autorongi täismass. Minu auto täismass on seal 2540 ja autorongi täismass on 4140 st, et 1600 on haagis lubatud. Kui see pirka puudub siis on tõesti ARKi meeste valida haagise mass aga seda tuleb seal nõuda ja nad kirjutavad 1600. Mul oli ühe volvoga sama jama Tallinas ei saanudki kokkuleppele Raplas tehti ära.

Tänan vastuse eest. Vaatasin kapotialuse üle, ja seal oligi ikkagi need numbrid mis ka teh.passis, ehk siis autorong 3305kg.(täismass2605kg+700kg haagist=3305kg)
Ah jaa, helistasin ka Silberisse hr. Rando Komile, kes tegi järelpärimise usasse (vin kood) ja vastuseks sain kah samad numbrid mis juba teh. passis kirjas. Nii et ikkagi ilge jama. Eks tuleb siis vist ise ikkagi teh. passi tuunida :)
Aga tänan kõiki,kes viitsisid mu murele tähelepanu pöörata :hi:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 18 Veebr, 2009 8:24 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
AWD95 kirjutas:
Sul tegu ju ümberehitatud masinaga, ehk tõesti pole kohta kuhu konks kinnitada ja seepäerast, pühime kärust suu puhtaks, :D


Muideks..seda mu auto ümberehitust (ehk paak tahapoole pandud ja põhi madalakas tehtud) see ARK ülevaataja/spetsialist ei märganudki. Seal tegu harukordsete lammastega..kes pealegi ei suuda numbreid tunda..ja 3,8 mootori asemel-mis suurelt mootoril kirjas, kirjutab ülevaatuse tulemusena3,3. Ja sa loodad, et ta märkas veel muud :D
Aga jah, tänu sellele teemale avastasin, et tõesti pole mul käru kohta mingeid numbreid. :think:

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 18 Veebr, 2009 13:12 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 07 Juul, 2008 9:05
Postitusi: 140
Asukoht: Rapla
Kui sul teh passis pole numbreid siis võid nii suuri raskusi vedada kui lubab liikluseeskiri.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 18 Veebr, 2009 21:14 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 29 Juul, 2008 21:10
Postitusi: 606
Asukoht: Ida-Virumaa
Tegelikult on konks ka seal, et mis load kellelgi on. Kui paberid lubavad sul vedada 1600 kg. haagist, aga auto täismass on 2000 kg., siis ei tohi sa seda haagist vedada ilma E kategoorita, sest auto ja haagise täismasside summa ei tohi ületada 3500 kg. Näiteks on mul tuttav, kes oma jeep´iga ei tohi vedada haagissuvilat, küll aga tohib seda teha teine sõber oma peugeot 407-ga. Tekib küsimus, et kumma masinaga oleks ohutum vedada haagissuvilat.

_________________
Polegi nii rumal kui pealt paistab.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 19 Veebr, 2009 1:25 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Tungraud kirjutas:
Tegelikult on konks ka seal, et mis load kellelgi on. Kui paberid lubavad sul vedada 1600 kg. haagist, aga auto täismass on 2000 kg., siis ei tohi sa seda haagist vedada ilma E kategoorita, sest auto ja haagise täismasside summa ei tohi ületada 3500 kg. Näiteks on mul tuttav, kes oma jeep´iga ei tohi vedada haagissuvilat, küll aga tohib seda teha teine sõber oma peugeot 407-ga. Tekib küsimus, et kumma masinaga oleks ohutum vedada haagissuvilat.

Vahel tundub jah, et need seaduste tegijad on hästi kauged reaalsest elust. Olen Jeebiga vedanud pea 3 tonnist koormat..ja norm oli..samas tean..et vedades 1,5 tonnist asjandust miski Toyotaga..ei valitsenud ma üldse masinat..koorem tegi, mis tahtis. Fakt on see, et nt. haagissuvilat julgeks mina vedada vaid Jeebiga..

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: GV haagise massid?
PostitusPostitatud: Reede 20 Veebr, 2009 0:25 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 11 Sept, 2008 14:51
Postitusi: 78
Asukoht: Pärnu
Minul massid siis 490 ja 1800. Samas olin alles sund olukorras, kus pidin sõpra hädas aitama ja ajasin taha autotreileri ja sinna peale ford Mondeo. Kaal läks lõhki, selles ei kahelnud siis ja ei vaidle ka nüüd. Point on lihtsalt selles, et kui sul on suurel bussil "midagi tõsist" taga, siis ei pruugi seltsimehed sinises teadagi, et sellise "suure elukaga" ei tohigi "midagi" vedada. Teisalt nõustun yksjalaga, et juhitav see auto enam päris ei olnud. Lumisel asfaltil üle 70 ei olnud igatahes kuidagi tahtmist sõita! Esiots läheb liialt kergeks ja juhitavus muutub ebamääraseks.
Veel üllatavam on tegelikult bussi kande võime - võin siin natukene eksida ligi 800kg! See ju ameeriklaste sihtgrupile mõeldud masin! 8x100kg (keskmine ameeriklane :roll: ) ja reisikohvrid unustame maha! :doh: :think:

_________________
Õige auto liigub ilma veeta!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: GV haagise massid?
PostitusPostitatud: Reede 20 Veebr, 2009 1:02 
Eemal
Kasutaja
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Neljapäev 20 Sept, 2007 19:17
Postitusi: 292
Asukoht: Viljandi
Mobiil: 5282229
Minu 2001 a. GV piduriteta nagu kõigil 450kg kuid piduritega 1350kg. Aga kandevõime ... 505kg. Suurem küll, kui tavaline Voyager, aga näed peale tohib võtta ainult saledaid!


Viimati muutis TICU, Reede 13 Mär, 2009 21:55, muudetud 1 kord kokku.

Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re:
PostitusPostitatud: Reede 20 Veebr, 2009 10:53 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 07 Juul, 2008 9:05
Postitusi: 140
Asukoht: Rapla
matu1000 kirjutas:
Tänan vastuse eest. Vaatasin kapotialuse üle, ja seal oligi ikkagi need numbrid mis ka teh.passis, ehk siis autorong 3305kg.(täismass2605kg+700kg haagist=3305kg)
Ah jaa, helistasin ka Silberisse hr. Rando Komile, kes tegi järelpärimise usasse (vin kood) ja vastuseks sain kah samad numbrid mis juba teh. passis kirjas. Nii et ikkagi ilge jama. Eks tuleb siis vist ise ikkagi teh. passi tuunida :)
Aga tänan kõiki,kes viitsisid mu murele tähelepanu pöörata :hi:
Võib ka aidata, kui eemaldad pirkad, nagu neid polekski ja siis panevad sulle selle 1600 ära mis enamikel lubatud. ARKi mees ei saa kahjuks rohkem teh. passi kirjutada, kui kapoti all sellised numbrid aga pirkat eemaldada ei keela keegi(võis avariis kaduda). Lähed lihtsalt lolli küsimusega ARKi, et kõigil teh. passis nii kirjas äkki mu autol migi viga.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: GV haagise massid?
PostitusPostitatud: Reede 20 Veebr, 2009 11:33 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
ega lihtne ARKi tehnik sinna midagi ise ei sura - neil käib kõik läbi VIN koodi ja see genereerib automaatselt need numbrid sinna. Nii vähemalt seletati mulle kui käsin aru pärimas 450e kohta.

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: GV haagise massid?
PostitusPostitatud: Reede 20 Veebr, 2009 14:16 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 07 Juul, 2008 9:05
Postitusi: 140
Asukoht: Rapla
Mu endisel autol 740 volvol oli ka alguses mootori kubatuur ja käru massid sassis, st et oli pandud passi 2,0l diisel mootor ja ka seoses sellega oli käru mass väiksem. Kuna 2,0 ist 740st volvot pole olemas siis tasuta vahetati pass(kuna nende näpukas ja ülevaatuselt ei saanud seoses sellega hakkama) ja siis ka ARK ametnik otsis meeleheitlikult pirkat ja ei leidnud ja pandigi samaväärse auto max. lubatud käru mass, loomulikult ma pidin sellest talle märku andma, muidu oleks sama käru mass jäänud mis enne. Loomulikult, kui teistel sama marki autodel mis sul on ka sama käru mass pole midagi teha. Ja lisaks veel, et helistasin tuttavale ARKi ja tõesi pole sul midagi teha, kui on pirka läinud saadavad järelpärimise silberisse ja sealt tuleb vastus :(


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 38 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia