Tänane kuupäev Laupäev 27 Apr, 2024 20:27

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Armatuuri valgustuse remont
PostitusPostitatud: Reede 23 Jaan, 2009 17:41 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Olen kuulnud mitmelt Sebringu omanikult, et armatuuri valgustuse ära kadumine/läbi põlemine on suureks probleemiks. Täna kuulsin siis Myrakaru käest (kah ju Sebringu omanik), et Silberis oli remondi hinnaks pakutud 15 000 :shock:
Minu hea tuttav ja siin foorumis oma remondi imedega kajastamist leidnud Igor pakkus välja, et teeb selle remondi ära siinseletel hinnaga 1500 eeku. Kaks Sebringut on ta juba korda teinud ja asi töötab ilusti..paneb samuti gaaslahenduse lambid jne.
Seega kel huvi, andke teada- tore , kui profid on nõus norm raha eest meie autosid putitama!!
Samas ka muidugi Igori poolt signalisatsiooni/immo/audio/parkimisandurite proff paigaldus..kah soodushindadega.

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 24 Jaan, 2009 14:18 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Mul tore inimene, kes ameeriklastega tegeleb ja neid toob/müüb, ei lase müüki mitte ühtegi autot, millel armatuuris või raadios mõni tuli ei põle. Kõik vahetatakse ära mis otsad andnud. Päris ise seda toimetada ei soovitaks, sest asjatundmatul kohtlemisel võib mõnest vidinast MAAGILINE SININE SUITS välja pääseda ja see vidin läheb untsu, sest suitsu kinni püüda ja sinna tagasi panna on peaaegu võimatu. Teadmiseks, kes veel ei tea, et kõik elektroonika funkabki tänu Maagilisele Sinisele suitsule. Kui miskist asjast see välja läheb, siis on sellest ka hing lahkunud. Olete ju ise ka näinud?
15 kiloeeku pirnide vahetuse eest on kõva sõna, õpiks isegi ära, kaks autot kuus ja rohkem polegi vaja midagi teha? Mis Tambovi Koefitsiendi järgi "esindused" oma hinnakirja koostavad on mulle alati ebaselgeks jäänud, ju siis esinduslikud hinnad peavad olema sellised.

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia