Tänane kuupäev Pühapäev 23 Juun, 2024 22:40

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 58 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kojamehed
PostitusPostitatud: Pühapäev 03 Dets, 2006 17:00 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Otsustasin osta autole uued kojamehed. Olen siiani ostnud põhiliselt ühte marki - Championi ja sellega ka rahule jäänud. Umbes poolteist kuud tagasi ilmusid müügile aga uut tüüpi kojamehed.
[albumimg]500[/albumimg] [albumimg]499[/albumimg] [albumimg]497[/albumimg] [albumimg]498[/albumimg]
Maaletooja kiitis neid kui väga vingeid ja superhäid olevat. Nüüdsest pandavat neid kõikidele uuetele autodele. Otsustasin siis ise asja järele proovida ja ostsin Sebringule paari (135.- tk) Välisel vaatlusel tunduvad väga head olema ka talviseks perioodiks. Kojamehel puudub võimalus vanatüübi omaga võrreldes jäätumiseks. Pole raami, mille liigendid jäätuda saaks. Erinevat tüüpi kinnitused ka pakendis kaasas.

Esimene ebameeldivus oli kojameeste pakendist välja võtmisel - määrisid käed ära. Nagu mingi grafiitmääre vms.
Panin nad siis auto külge ja teine ebameeldivus - töötavad kehvemini kui pool aastat küljes olnud Championid. Jätavad klaasile triibud ja algasendisse tagasi liikudes isegi viie sentimeetri laiused triibud nagu ei puutukski kojamees vastu klaasi. Proovisin neid veel ka valges seadistada, aga tulemus on sama. Homme lähen vahetan "tavaliste" vastu välja! :angry:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 03 Dets, 2006 17:37 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1989 Jeep Wrangler

Liitunud: Kolmapäev 08 Veebr, 2006 0:03
Postitusi: 734
Asukoht: Eesti
Kas sa selle grafiitmäärde pühkisid sealt maha?
Aga proovi esiklaas üle pesta Fairiga või muu taolise vedelikuga. Äkki aitab.

Endal ootab ka ees kojameeste vahetus aga ei tea kust nii väikseid kojemehi leida Wranglerile. Olen kuulnud et originaalid üüratult kallid.




Parimat,
Siller

_________________
Jeep Wrangler 2,5l 1989 Müüdud - BMW 530d


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 03 Dets, 2006 18:23 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Mina tahtsin ka neid osta, aga müüja ütles, et talvel jäävad nad natuke jäigaks. Samas oli nende kojameeste tk hind u.250,- eek. Kui sinu kojameeste paar maksis 135,- eeku, siis ei julgekski sealt midagi head oodata.

Mina olen endale kojamehi ostes alati võtnud u 5 cm lühemad, kui ette on nähtud. Lühemad kojamehed peavad vahem pinda puhtaks hõõruma ja lühematel kojameestel ka surve klaasile suurem, kuna puutepinda on vähem.

Kas te kasutate ära kogu vaatevälja, mille teie "pikad" kojamehed puhtaks pühivad? Eriti mõttetud on pikad kojamehed bussidel, mille esiklaas ulatub poole katuse peale - kas vahite sõidu ajal pilvi, äkki vareseid?

Mul siis sellised mõtted...

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Vastus
PostitusPostitatud: Pühapäev 03 Dets, 2006 19:38 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2006 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 17 Aug, 2006 13:57
Postitusi: 322
Asukoht: Tallinn-Haapsalu
Ütlen ausalt, et olen juba pikalt nillinud neid uue generatsiooni klaasipuhastiharjasid, kuid raudselt enne kokkutulekut teen selle ära. Silma on jäänud TRICO Innovision harjad, mida müüb Car Stop Reliante ja hind peaks jääma koos soodustusega 360 krooni kanti. Vist... :sorry: Müüja ise ütles, et ainult suure kiiruse pealt jääb survet väheks, kuna hari ise on kerge ja suunajat ei ole. Tavalistest võin küll soovitada TRICO Teflon Blade harjasid, mis on tõesti head. Hinnalt soodsamad ka, kui need uuemat tüüpi. Kui ilm jätkub sellisena, siis kokkutulekul olen valmis teavet jagama ;)

_________________
FORTES FORTUNA ADIUVAT


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 03 Dets, 2006 19:43 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Ferdi kirjutas:
Kui sinu kojameeste paar maksis 135,- eeku, siis ei julgekski sealt midagi head oodata.


135.- on tüki hind. paar maksab 270.-


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 03 Dets, 2006 20:28 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler 300M

Liitunud: Teisipäev 21 Nov, 2006 12:48
Postitusi: 2246
Asukoht: Tallinn
Tahaks ka homme uued kojamehed osta, kuhu minna?Mul läks õhtale juhipoolne tuulesuunajaga poiss.
Nonii, nüüd uued raamita Valeod peal!


Viimati muutis 111 TOM, Esmaspäev 04 Dets, 2006 13:06, muudetud 1 kord kokku.

Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 03 Dets, 2006 20:32 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Sebring/primera sai endale 2 kuud tagasi champion kojamehed ja ei mõtle ka teiste peale - klaas kogu aeg väga puhas juba ühe tõmbega.
Muide vahetasin primeral esiklaasi ära - kuna vanal oli meeletu kraapimine toimunud just juhivaateväljas - vastu päikest sõites oli korralik valge laik ees ja midagi ei näinud ette.
Samas passatil on ka uued champion kojamehed aga need nii nirud - ei pühi klaasi korralikult puhtaks - triibud ja muu jama koguaeg klaasi peal.
Pigem kaldun arvama, et viga klaasis - liiga krobeline välispind :(

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Dets, 2006 1:11 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 03 Juun, 2006 16:50
Postitusi: 46
Asukoht: TALLINN
voyager-il ees minumeelest 700mm kojamehed mõlemad
Trico Exact Fit -280kr tk
tefloniga 320kr tk

_________________
JEEP CHEROKEE


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Dets, 2006 10:32 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Reedel ostsin laost Voya-le laohinnaga, 350.- eeku tükk ka need ``ühesttükist`` kojamehed. Tehtud Prantsusmaal. Mina igatahes olen hämmingus, nagu oleks autole uus esiklaas ette pandud. Samas vaatan siin neid siin pakutud hindu, kuidagi väikesemad kui tavaliste kojameeste hinnad. Äkki kusagil Armeenias, barakk nr, 8-s tehtud? See ``uut tõugu`` kojamees ei saa mitte mingil juhul maksta vähem kui tavaline hea kojamees. Äkki probleem selles, et keegi müüb ``kojameestekujulisi esemeid``? Tihti asjadega nii juhtub. Kõik pole sugugi see, mis paistab ja peale kirjutatu ei vasta tihti asja tegelikele omadustele. Tuleb meelde lugu mehest, kes sai pinnud keelde ja mujalegi. Nimelt oli keegi plangu peale alasti naise joonistanud ja ``LITS`` kõrvale kirjutanud. Mees jäi uskuma.
Ka on pildil see klaasist eemal olev kojamees kuidagi suht sirge, minu soetatud võtavad küll hobuseraua kuju.

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Dets, 2006 13:05 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 17 Apr, 2006 13:44
Postitusi: 935
Asukoht: Tallinn
indian kirjutas:
Reedel ostsin laost Voya-le laohinnaga, 350.- eeku tükk ka need ``ühesttükist`` kojamehed. Tehtud Prantsusmaal. Mina igatahes olen hämmingus, nagu oleks autole uus esiklaas ette pandud. Samas vaatan siin neid siin pakutud hindu, kuidagi väikesemad kui tavaliste kojameeste hinnad. Äkki kusagil Armeenias, barakk nr, 8-s tehtud? See ``uut tõugu`` kojamees ei saa mitte mingil juhul maksta vähem kui tavaline hea kojamees. Äkki probleem selles, et keegi müüb ``kojameestekujulisi esemeid``? Tihti asjadega nii juhtub. Kõik pole sugugi see, mis paistab ja peale kirjutatu ei vasta tihti asja tegelikele omadustele. Tuleb meelde lugu mehest, kes sai pinnud keelde ja mujalegi. Nimelt oli keegi plangu peale alasti naise joonistanud ja ``LITS`` kõrvale kirjutanud. Mees jäi uskuma.
Ka on pildil see klaasist eemal olev kojamees kuidagi suht sirge, minu soetatud võtavad küll hobuseraua kuju.


Äkki jagad infi kust "laost" Sa need said?

_________________
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Dets, 2006 13:21 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler 300M

Liitunud: Teisipäev 21 Nov, 2006 12:48
Postitusi: 2246
Asukoht: Tallinn
Siller kirjutas:
Endal ootab ka ees kojameeste vahetus aga ei tea kust nii väikseid kojemehi leida Wranglerile. Olen kuulnud et originaalid üüratult kallid.


Äkki sealt leiad midagi?
http://www.klaasiteenindus.ee/index.php?main=27


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Dets, 2006 16:00 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Tanklavarustuse a/s Seemne uulitsas, Tallinna linnas. Linna tunnete ära selle järgi, et seal on mere kaldal risti käes hoidev ingel kivihunniku otsas.

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Dets, 2006 20:37 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 03 Juun, 2006 16:50
Postitusi: 46
Asukoht: TALLINN
mis kojamehed siis täpsemalt?
hinnakirjas küll 350-eeguseid polnud näha!

_________________
JEEP CHEROKEE


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Dets, 2006 20:51 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 03 Juun, 2006 16:50
Postitusi: 46
Asukoht: TALLINN
sul vist 450mm pikkusega mõlemad
talvine kojamees 190kr tk
tefloniga 120kr

_________________
JEEP CHEROKEE


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 05 Dets, 2006 10:52 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Vist on VALEO, ei viitsi välja ronida ja vaadata. Pakendid on juba läbi korstna läinud. 350.- tk. on ligikaudne hind, ma haarasin ka ühe mürniku klaasipesu kaasa, arve tuli üle 700.- eegu. Kas on vähem või rohkem kui 350.- ei tea öelda. 700mm-sed, pakend rohelise kirjaga ja see must täpp mis läheb kojameeste surma lähenedes kollaseks, ka peal.

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 58 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 66 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia