Tänane kuupäev Pühapäev 12 Mai, 2024 3:52

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 30 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 08 Aug, 2006 23:20 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 18 Juul, 2006 18:40
Postitusi: 88
Tere, nüüd nägin, et Türil oleva FT kohta kiidusõnu lausutud. Hmm.......
Ma ka ise türikas ja kui ostsin omale Voyageri, oli ka kont sismisega tühjaks läinud. Muidugi minu esimene samm oli Nimetatud "külmiku" firmasse.
Lepisin aja kokku ja läksin hommikul veidi enne kaheksat kohale: (nimelt hiljem pidid mehed kusagile objektile minema)
Jõudes kohale, oldi minuga kokkulepe unustatud ja abi ei saanud.
Järgmine hommik uuesti. Siis sain löögile.
Tehti survestamise katse...................vastus selline, et jahutus radika juurest ajab kolinal läbi. Mis siis parata, leppisin juba mõttega, et pagana armatuur tuleb osadeks kiskuda, (KURAT) laususin mõttes ja maksin 200eeki.
Tuli hetkeks ka meelde sõber, kes töötab "piiks" kohas juhtival kohal ja seal "piiks" kohas on korralik tehnika. Sellepärast "piiks" et ei soovi nime avaldada
Läksin üks õhtu kohale. Nüüd nägin, mida kaasaegne tehnika endast kujutab. Minu masilale läks kaks voolikut külge ja hakati testima. ( kurtsin juba muret et mul süsteem lekib) Esimene asi oli kogu süsteemi tühjendamine, seejärel vaakumi kontroll. Kuna masin vaakumi kontrollis ühtki leket ei näinud, siis hakkas täitmine. Lasti uus "külmapakter" sisse, lisati kallist värvainet ja õli süsteemi.
Ja kujutage ette, ma olen üle kuu aja sõitnud ja kont töötab nagu tutikal masinal. Minu väljaminek oli 200 eeki, seda mitte ei küsitud, vaid surusin niisama piku.
Ja õpetusõnad mis ma kogusin----- Ei tasu minna külmiku meeste juurde, auto süsteemid ikka teised, kuna tema laseb oma lämmastikku, mis rikub ära kuivati ja on väga hea läbi pugeja. Ja ta kurat survestab kogu süsteemi oma 14 atmosfäriga, kuigi öeldi, et see, mis jahutus radikasse läheb on vaid mõeldud 4-5 ati. kannatama.
Ma usun, et mu süsteem jääb tööle ja kui oleks oma rida seal FT.s ajanud, oleks rõõmsalt armatuuri pilbasteks kiskunud.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 09 Aug, 2006 11:15 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Mul ajas üleeile ventilaatori avadest paar korda mingite ajavahemike tagant lõhnatut suitsu/auru välja. Kont enam ei tööta, arvan, et gaas jooksis seest välja, aga mis põhjusel?

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 10 Aug, 2006 8:19 
hmm...eile kiskusin oma kondi siis maha ja saime kambakesi kõvasti naerda, mida kõike leedus võis eestis välja mõelda ei suudeta....Oli suudetud miski teine kondi pump peale installida nõnda, et pooled jupid puudu ja puruks puuritud, et saaks kuidagi mootori külge kinnitada :shock: Oskab ehk keegi öelda/soovitada, et kust tallinnas(harjumaal) saaks kasutatud pumpa osta soodsa hinnaga ? :roll:


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 10 Aug, 2006 9:22 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 18 Jaan, 2006 16:40
Postitusi: 164
Asukoht: Jõelähtme
Tundub, et see kondipumpade jama hakkab krooniliseks minema... :roll: Nii bensakatel, kui disladel. Jälgime huviga mängu. Ka mulle on vaja, 2,4l bens. See kel on saab rikkaks :)

_________________
V 2,4 R4 1996 manuaal


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 10 Aug, 2006 13:05 
nii selgus tõsiasi, et peale oli installitud fordi kondi pump :evil: :-D peab siis pumpa nüüd otsima hakkama....kuradi müügimehed ikka...


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 10 Aug, 2006 13:10 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Fordi kondipumba kinnitus/ülekanne on teine - rihmajamiga.
Seega paras gemüüse sulle sinna kokku keeratud

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 10 Aug, 2006 13:27 
njah...imestama panevad hinnad mis romulad küsivad tallinnas - 6,5K-8K. Õnneks valgas üks olemas ja tundus normaalsema hinnaga ning sai ära tellitud. Homme peaks kätte saama :wink: 8)


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 11 Aug, 2006 12:07 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
JLM kirjutas:
Tundub, et see kondipumpade jama hakkab krooniliseks minema... :roll: Nii bensakatel, kui disladel. Jälgime huviga mängu. Ka mulle on vaja, 2,4l bens. See kel on saab rikkaks :)


Käisin täna kondimehe juures Tartus kahe raudtee vahel. Mees ütles, et tal diisli pumpa pole, aga mingi bensuka oma on. Sain garaazi ukse pealt ka numbri, helista ja küsi, võib-olla saad. Kui vaja ära tuua ja kuskile saata, siis saan selle "teenuse" sulle ära teha.

Kondimees 55 662 358

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Viimati muutis Ferdi, Reede 11 Aug, 2006 14:13, muudetud 1 kord kokku.

Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 11 Aug, 2006 12:38 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 18 Jaan, 2006 16:40
Postitusi: 164
Asukoht: Jõelähtme
Nja, lepime nüüd kõigiga nii kokku, et enne 2 nädalit keegi sealt ei raba, siis tulen Tartusse asja uurima, kas see mulle ka kõlbab...
Tänud igaksjuhuks hea hing Ferdi!

_________________
V 2,4 R4 1996 manuaal


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 24 Aug, 2006 16:32 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 18 Jaan, 2006 16:40
Postitusi: 164
Asukoht: Jõelähtme
Eelkõige tänud Sulle Ferdi!!! Käisin üleeile sinu poolt vihjatud Kliimaseatmete hingeeluinseneri jutul, kuid asjata, polnud tal võimalust mind aidata, aga sellest ei tahtnud ma rääkida, sealt suunati mind edasi Tehase tänavale, kuna kellaaeg oli juba norm inimese jaoks palju, siis ei hellitanud just erilisi lootusi võõras linnas pealegi. Eest leidsin läbi ja lõhki puhkust vajava mehe, Teet oli ta nimi. Kuulas osavõtlikult ära ja lõpptulemusena võttis mu kliimapumba kohe seal samas maha, kusjuures mu 4aasatne võsu magas selle aja ilusti autos lae all. Lubas helistada, kui pump parandatud, ütles, et pole mingit probleemi see korrastada. Ja numbritest nii palju, et 3x väiksem, kui esindusest uus... Tartu on mu silmis saamas autoparanduseparadiisi tiitlit.
Teet ise läheb nüüd septembrist puhkusele ja töid väga juurde võtta ei taha, aga kes tahab proovida siis Dia-Autodiagnostika oü 56251076 Ja muidaks tundub, et ka muude töödega, nigu käigukastid ja muu saavad nad seal hakkama, sest õuepael oli vähemalt 3 ameeriklast.

_________________
V 2,4 R4 1996 manuaal


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 24 Aug, 2006 18:21 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Kui ma kuulen tartus tehase tn nime hakkab hari punaseks minema


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 24 Aug, 2006 18:52 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 18 Jaan, 2006 16:40
Postitusi: 164
Asukoht: Jõelähtme
Ah õige jah seal oli silt küll, et taksojuhte ei teenindata! A ma õnneks pole taksojuht :roll: A mis siis, seal polegi autoparandajad?

_________________
V 2,4 R4 1996 manuaal


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 25 Aug, 2006 15:11 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Kui ma õieti tean, siis need Tehase tn tegelased on Tartus juba hallist ajast ami autodega teelenud. Aga mul tunne selline, et seal peaks nagu käsi sees olema või midagi sellist, et löögile pääseda. Olen seal käinud paaril korral, aga ei ole sealt kunagi abi saanud, sest alati on neil palju tegemist, keegi on haige või läks just lõunale, suhtumine ka sutsu jahe. Aga räägitakse, et seal Tartu helgemad pead koos, automaatkastide parandus pidi olema nende põhileib - teevad sitast ka saia!

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 25 Aug, 2006 17:18 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Kas see aadress on tehase 2?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 25 Aug, 2006 17:22 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 18 Jaan, 2006 16:40
Postitusi: 164
Asukoht: Jõelähtme
Ei see, kus mina abi sain on Tehase 21A, ja seal on need käigukasti ja siis ka kliimamees. aga silt oli seal küll üleval, et Taksojuhte ei teenindata, info saamiseks helistada.... tl. nr. (ilmselt võlgmane vms.) Aga ma ei tea, ei küsind.

_________________
V 2,4 R4 1996 manuaal


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 30 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia