Tänane kuupäev Kolmapäev 08 Mai, 2024 5:01

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Laupäev 08 Dets, 2007 21:26 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 08 Dets, 2007 20:22
Postitusi: 4
Asukoht: Tallin,pelq
Tere kõik CHR omanikud !:)
Et siis kuna ma selle foorumiga juba kord liitusin siis teen juba siia kah väikese teema kuhu ootan vastukaja erinevate maalingute, efektvärvide j.m.s. osas ning omaltpoolt püüan anda ka selle ning ka tavavärvimise kohta informatsiooni ning vastata värvimist ja värve puudutavatele küsimustele ...
Välistamaks kõiki kahtluseid ,et ma ei tea värviteemast tuhkagi ja seetõttu ka ei oska küsimustele vastata annan teile kaeda alljärgnevad lingid http://www.airbrushartists.org/Gal2109_ ... allery.asp
http://www.graffiti.ee/search.php?search_user=airbrusha
http://www.lauks.com/ :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 09 Dets, 2007 11:29 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler 300M

Liitunud: Teisipäev 21 Nov, 2006 12:48
Postitusi: 2246
Asukoht: Tallinn
Kindlasti tekib paljudel kohe küsimus, et mis see lõbu Eestis maksab? See on ju kallis käsitöö, kas arvestus käib ruutsentimeetri kohta või hoopis nagu tattoomeistri juures - pildi suuruse, raskusastme ja värvilisuse põhjal?
Igal juhul mulle meeldiks meie tänavapildis selliseid teoseid rohkem sõitmas näha - meie niigi hallis argipäevas...
Venemaal päris palju neid juba liikumas:
http://www.4friends.ru/air.html
Edu Sulle airbrusha!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 09 Dets, 2007 15:58 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 08 Dets, 2007 20:22
Postitusi: 4
Asukoht: Tallin,pelq
111 TOM kirjutas:
Kindlasti tekib paljudel kohe küsimus, et mis see lõbu Eestis maksab? See on ju kallis käsitöö, kas arvestus käib ruutsentimeetri kohta või hoopis nagu tattoomeistri juures - pildi suuruse, raskusastme ja värvilisuse põhjal?

Tänan heade soovide eest
:) Eks ma selle poole püüdlegi ,et neid kunagi ka rohkem liikuma saaks... Mis aga puutub hindadesse siis on sul isegi suhteliselt õigus ... kuigi jätsid siin veel ühe faktori nimetamata nimelt värv ise ... kuna osad efektvärvid on samuti ikka kohe peris kirved .... Eks ka töö ole kallis jah aga samas pole ta nii kallis ,et inimene kes seda endale tõesti tahab ,seda ka omale lubada ei saaks ...Sest otse loomulikult on siin kõik kokkuleppeline ... Hind sõltub tehtava pildi raskusastmest ,ajakulust ja materjalide ning lakkimise hinnast ...
Aga minu foorumitesse kirjutamisel on veel teinegi põhjus :
see aitab mind mu töös kuna see vähendab oluliselt minu meilboksi jõudvate lollide küsimuste arvu ... Mu mõte on pakkuda adekvaatset infot .. erinevate kohtade , materjalide töörahade jms kohta... Purustada müüte ,et siiamaani mingid vennad garaashis 5000.- krooniga autosid jumalast vingeks värvivad ning ,et erinevad paranduspliiatsid otse loomulikult metallini kriimustatud värvi parandada suudavad jne ...Liikvel on ka arvamus ,et osades autopoodides pakutavat sprayvärvi saab jube hästi kasutada roostetäppide jms paranduseks ja jube ilus jääb see loomulikult kah ... Ja siis loomulikult ka see ,et auto eeltöö on ikkagi hea ise raha säästmaks ära teha ( loe :kihva keerata) enne kui selle masina värvali juurde värvida ja lakkida viid .... Plus siis veel need vead mida tehakse liisingule kuuluvate autode värvimise ja tuunimisega ... Kus liisingu või kindlustuse firma küsib minu käest ,et miks sa seda autot värvisid üldse ? Ja mina vaatan neile lolli näoga otsa ja vastan ,et sellepärast ,et klient tahtis ja maksis ja ütles ,et kõik on ok ja teie lubate tal autot tuunida ...ja neid nüansse on veel sadu ... lihtsalt lollusest sai siiber ja otsustasin inimesi natukene harida ... :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 09 Dets, 2007 16:17 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 08 Dets, 2007 20:22
Postitusi: 4
Asukoht: Tallin,pelq
111 TOM kirjutas:
Venemaal päris palju neid juba liikumas:
http://www.4friends.ru/air.html
Edu Sulle airbrusha!

Mis puutub Venemaasse, siis seal on autode värvimisel ka üks teine palju proosalisem põhjus ... Venemaal värvitakse enamasti luksusautosid ja seda tänu sellele, et neid pole niivõrd lihtne pärast värvimist enam varastada ... Kuid isegi seejuures on veel üks aga...Sest on minugi poole pöördunud venelased kes soovivad oma autole ilmtingimata just eestis maalinguid peale teha ... Ja minu küsimusele `` miks just Eestis?`` vastasid need seltsimehed ``Aga sellepärast ,et me pole veel kuulnud sellest ,et eestis töökodades autode võtmetest koopiaid tehtaks ning neid kogu maalingust ja kõigest muust tellitust hoolimata ikkagi paar päeva hiljem rotti pandaks `` ... Ühesõnaga karmid on need lood seal venemaal :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia