Tänane kuupäev Pühapäev 23 Juun, 2024 22:46

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Esmaspäev 28 Mai, 2007 8:54 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Meil on tubli riik, saame varsti rikkaks, väga rikkaks! Kogu maa on tublide teenustega üle külvatud. Reklaamidest vaatavad meile otsa tühja pilguga tegelased ja nende sõnum on üks: ''OSTA!, LAENA! TELLI!'' Teenused on ''tasemel'', narkar saab endale ka laetud süstla telefoni teel tellida, naised tuuakse koju, pitsad jms. samuti. Bensiinijaamades on alkoholiletid lookas. Tubli ja ''arenev'' riik. Aga laup. õhtul sain veel targemaks.
Nimelt: Järvevana teel kostis kapoti alt lahedat sahinat, klobinat ja muud genekarihma lendamisele iseloomulikku häält. Ca 5000 km sõitnud rihm oli ''aurustunud´´, sest muud moodi ma ei oska seda temast tekkinud pusa, mis koosnes 2-3 mm jämedustest piiiiiikkadest saapapaeltest, nimetada. Okei, rihm tahtis oma eksistentsi lõpetada ja tegi seda efektselt. Aga siis selgus järgmine tõsiasi.Tallinna linnast EI saa seda kuue kiiluga ja üle kahemeetrist rihma ei laupäeva pärastlõunal ega ka pühapäeval. Tööpäeval on juba Mustamäel neli poodi vähemalt kus see seinal ripub. Panin siis ilma roolivõimu ja tuledeta tagasi ''linna lähedale maale''. Tuli mõte, et helistaks ''AUTOABI'' numbril, äkki mehel on rihma? Sittagi, oli viisakas ja tore mees, andis nõu, et ise hakkama saaksin. Mul jäi vaid üle tänada seda, et olin otsustanud Eesti karikavõistlustel mitte osaleda, sest kui oleksin läinud, oleks see juhtunud kusagil teel Valka mis omakorda oleks asjale veelgi vürtsi lisanud ja mu ebatsensuursete sõnade limiidi pikaks ajaks lõhki ajanud. Pühapäevaks kokku lepitud asjaajamised tuli samuti anulleerida ja otsida inimestele, keda olin lubanud sõidutada, oma raha eest teine transport. Mul asjaga seotult ka küsimus: Kas tõesti ongi nii, et genekarihma pärast tuleb meie terves riigis kaks päeva elust kustutada? Samas on võimalik end surnuks juua, süstida, 30% intressiga KOHE laenu saada jms. Kas ehk eksin ja ma lihtsalt ei tea, et Tallinnas on ikkagi pood, mis on avatud ka nädalavahetusel?
Ja teadmiseks: 3L mootori rihmad on erinevad, kuni 96 aasta mootori rihm on uuematele LÜHIKE! Pinguti on teine ja 6 kiilu asemel on 5! Koukisin hädas tuttava auto pealt laup õhtul rihma maha, laenuks. Tulemus oli negatiivne.

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 28 Mai, 2007 9:26 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Mul aga hoopis teised mõtted. Nimelt hakkab tunduma, et asjalikel inimestel pole enam meie riigis varsti kohta. Aga arenemisruumi on küllaga. Milleks müüakse poes näiteks elektripirne??? Need ju lähevad ka suhteliselt harva läbi! Peaks need ära korjama ja andma õiguse vahetada elektripirne, kaitsmeid jms. AINULT PROFFESSIONAALSETEL elektrikutel! Leiutada annab veel igasuguseid ''teenuseid'', kui osad kaubad müügilt lihtsalt ära korjata. Kui bensukad ei müü enam isegi kõige tavalisemaid kiilrihmu, mis see siis on? See kahemeerine + N cm pole ju ka enam mingi rariteet. Isegi naiskodanik, kellele olin lubanud treeneri kohale viia, sest kaks gruppi oli pühapäeval tulemas, TEADIS mis need on ja küsis, kumb rihm läks, kas lai või kitsas, järelikult ka Mersul on nii üks kui teine. Ja mõnda kohta Eestis ei käi ei bussid, trammid, rongid ega lennukid, piisab pealinnast 10 km välja minna ja oledki kui pommiaugus. Seega on isiklik sõiduk vajalik. Ja inimesed elavad (vähemalt püüavad) ka nädalavahetustel. Jah, alles hiljuti oli igal tublil ''automehel'' kaasas väike liikuv töökoda koos tagavaraosade pargiga mille moodustasid rihmad, jagajad, kontaktid, kondekad ja palju muud. Kuna selgus, et vabalt võib olla kvaliteetrihmade seas ka praaki, kas peaks hakkama samamoodi tagavaraks rihma kaasas kandma? 5000 km on rihma kohta ju häbematult vähe, ka ei hoiatanud ta oma peatsest surmast mitte millegagi ette. Okei, vahetuseks vajalikud 13 ja 15 võti olid mul küll autos olemas, kohe terve komplekt riistu on, kaasa sõites nad leiba ju ei küsi, aga ''tagavaraks'' töökoda kaasas vedada peaks olema liig. Kui olin rekkajuht, siis olid tõesti kaasas ka piduribooster, starter, genekas jms. sest kusagil Kaspia mere ääres poleks neid kusagilt võtta olnud. Siin 'Eestis ja suht ''kolhoosisiseseid vedusid'' tehes oleks see aga ilmne liialdus? Ka nädalavahetustel.

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Viimati muutis indian, Esmaspäev 28 Mai, 2007 9:56, muudetud 1 kord kokku.

Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 28 Mai, 2007 16:11 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 30 Apr, 2007 10:00
Postitusi: 102
Asukoht: Tallinn
endal olnud sama kamm sele rihmaga ja jäi mul ka sellest järgi vaid lõngakera. Oli see suht ammu juba ja autoks siis oli mazda, Algas ka teel tegema klo-klop-klop, mõtlesin,e tmingi sita ümber telje või kuhugi tõmamnd, aga siis järsku läks rool rakseks ja aku tuli läks põlema. See sasipundar keris end ka teise rihma vahele ja lõi selel maha ning üldse oli kapotialune kummijuppe täis. et huvitv komme neil lepingut lõpetada jah :) ka oli suht uus rihm (alla 5000 isegi sõitnud).

Aga üldiselt on ju laupäeval vähemalt autopartner ja salome kella 15.oo-ni lahti. Aga sealt edasi suht nutune jah.

Aga igasuguste hädade vältimiseks ostisn ka naisele auto, mida saab sellistel puhkudel alati kasutada (1 autoga elamsit ei kujuta ma enam ammu ette, kui midagi juhtub ühega, siis oled nagu halvatud, ei saa liikuma. Talvel ei saa isegi uut akut kuidagi tooma minna :))

_________________
Sõidan ja naudin iga päev :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 28 Mai, 2007 20:21 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2002 Dodge Ram

Liitunud: Laupäev 12 Mai, 2007 22:36
Postitusi: 159
Asukoht: PÕLTSAMAA-TALLINN
Umbes sama teema juhtus endal ühel nädalavahetusel Tartus,kummi sees oli nael ja tarvis oli kumm ära lappida.Võta näpust,sõitsin terve linna läbi ei ühtegi avatud töökoda.Õnneks müüdi Lõunakeskuse auto poes parandustarvikuid ja lappisingi ise kummi ära.Siis Statoili kumm täis ja happy end.

_________________
Tore kui mitu inimest autosse ära mahuvad ja sealjuures rahul(rahulikud) on.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 28 Mai, 2007 22:10 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Nii ta on, vahest ei saa arugi kuidas mõned oma asutust üleval peavad :Nädala sees on ju praktiliselt enamus inimesi ikkagi ju tööl !

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 29 Mai, 2007 10:53 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 16 Apr, 2007 13:11
Postitusi: 151
Asukoht: Harjumaa
eks kõik inimesed taha nädalavahetusel puhata, ega rihm ei pea veel olema eluküsimus ja selliseid purunemisi juhtub ikka harva, kuid haigus vahel on ja vaata, et Sa siis Pärnusse ei satu :) mulle Pärnu väga meeldib, üks mu lemmiklinnadest, aga arstiabist selline lugu: Kolisime Pärnusse, osa asju seal, osa Tallinnas. Laps jäi õhtul kaheksa aegu haigeks, kõrge palavik, aga rohtusid polnud kaasas, seal apteegid kaheksast kinni, valveapteeki pole. Kuna keskööks oli 11 kuune titt üle 40 palavikus, käed jalad külmad ja täiesti loid (viinalahusega määrida enam ei tohtinud), helistasin kiirabisse, pidin helistama kolm korda, sest nemad seletasid, et nemad rohtusid ei anna, oodake hommikuni, kuni apteegid avatakse (perearsti veel ei olnud kuna just kolisime ja ega hiljemgi mob nubrit ei antud, nii et sest poleks ka abi olnud)ja lõpuks öeldi, noh kui te tõesti ise hakkama ei saa, siis me tuleme. Kuna mina leidsin, et ma tõesti ei saa, siis arstid tulid (mitte see, kellega telefonis rääkisin), tegid süsti ja ütlesid, et see laps poleks küll hommikuni elanud, siis pani nutma küll, aga igasugune usaldus Pärnu arstiabisse oli kadunud, kuigi tegemist tegelikult ju ühe inimesega, kellele ehk oli tehtud palju põhjusetuid kõnesid-väljakutseid või oli lihtsalt endal väga kehv päev, aga näe, mul meeles veel kümme aastat hiljemgi


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 31 Mai, 2007 22:23 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Eks nüüd vist on juba hilja aga parem Hilja kui Ilma ;)
Ehk on kellelegi tulevikus abiks

Männikul, Valdeku 120 on autojuppide pood A.V.S.K mis töötab
E-R 07.00-19.00
L-P 08.00-16.00
Iseasi kas neil seda "kahemeetrist soolikat" kohapeal oleks olnud. Lisaks autojuppidele pakuvad ka tööriistu, autokeemiat, jalgrattaid, auto-bling-blingi...

Ja kui kellelgi on teinekord hädasti, kibekiiresti, enne sulgemist vms. vaja sealt midagi osta siis võib mulle helistada - elan sealt 100 meetri kaugusel. Võin vajadusel sealt läbi hüpata ja tarvilise jupi ära osta


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 74 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia