Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 19:00

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Automaatkasti töö
PostitusPostitatud: Laupäev 06 Dets, 2014 17:23 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 31 Okt, 2014 22:05
Postitusi: 43
Loodan, et teema sobib siia. Autoks siis 2008 GV 6 käigulise atm kastiga.Kuna atm kastiga kogemusi vähe, siis uurin ennetavalt siit foorumist. Nimelt häirib üks asi atm kasti töö juures. Sõites rahulikult linnakiirustel, 4 käik sees, pöörded kuskil 1450 kandis, sujuvalt kiirendades ,käib läbi kere tuntav vibratsioon.Nagu kakuks midagi vms. Teiste käikudega seda ei ole ja kui rohkem vajutada siis toimib ka kõik ilusti, käiguvahetused on sujuvad. Kas on mõnel chrysleri omanikul sarnast olukorda käigukasti töös? Või pean hakkama raha koguma kasti remondiks varakult :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Automaatkasti töö
PostitusPostitatud: Laupäev 06 Dets, 2014 21:15 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
1994 Dodge Caravan

Liitunud: Kolmapäev 08 Juul, 2009 22:49
Postitusi: 345
Asukoht: järvamaa
Mobiil: 56370336
Pigem kogu raha uue poolassi ostmiseks, sümptomite järgi! :think:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Automaatkasti töö
PostitusPostitatud: Laupäev 06 Dets, 2014 22:52 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 04 Dets, 2011 22:37
Postitusi: 67
Asukoht: Järvamaa
Mul oli õõtshoova tagumised puksid läbi siis nõksutas.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Automaatkasti töö
PostitusPostitatud: Laupäev 06 Dets, 2014 23:06 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 31 Okt, 2014 22:05
Postitusi: 43
Kas poolassiga ei peaks teistel kiirustel ka sellist asja tegema, olen muidu ka kuulnud, et poolassi sisemine ots võib sellist asja teha. Põhimõtteliselt teeb ta sellist värinat ja ka kakkumis effekti ainult 4 nda käiguga 1500 kuni 2000 pöörde vahemikus, kiirusel 45-60, sujuval kiirendusel ja gaasi vabastades. Kõrgematel pööretel on ok. Kas käigukasti rikke võib välistada sellisel juhul? Sai ka hiljuti veermiku kontroll tehtud, sellega välistaks õõtsa puksid.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Automaatkasti töö
PostitusPostitatud: Pühapäev 07 Dets, 2014 9:06 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
1994 Dodge Caravan

Liitunud: Kolmapäev 08 Juul, 2009 22:49
Postitusi: 345
Asukoht: järvamaa
Mobiil: 56370336
Teebki vibrat mingi kiiruste vahemiku juures ainult!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Automaatkasti töö
PostitusPostitatud: Laupäev 13 Dets, 2014 11:21 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 17 Apr, 2013 21:06
Postitusi: 65
Minu 95a. voyageril on sama viga küljes, tõstsime bussi üles ja käik sisse. Siis oli näha, et parem pooltelg ei ole tsentris "viskab". Ei ole aktiivselt selle probleemiga tegelenud, lihtsalt väldin seda kakkumise kohta.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Automaatkasti töö
PostitusPostitatud: Laupäev 13 Dets, 2014 14:18 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 31 Okt, 2014 22:05
Postitusi: 43
Mul ei anna seda eriti vältida ka, nüüd kui olen rohkem katsetanud, siis probleem tekib nii 4nda kui ka 5 nda käiguga. mõlemal juhul 1500 pöörde peal, esimesel juhul kiirus kuskil 45 ja teisel juhul 60 km/h. Siis on stabiilselt vibratsioon. Kui nüüd sellistel kiirustelsujuvalt kiirendada, siis tekib vahepeal ka sellist kakkumise efektt enne 2000 t pööret,enne käiguvahetust, aga mitte alati.Lõhnab ikkagi käigukasti järele. Samas olen ka käinud ühes remondiettevõttes, kus sai ühe töötajaga proovisõitu teha. Tema arvamus oli üldse, et mootori või käigukasti padjad, kuna kast toimetab tema arust ilusti.
Loomulikult oleks õige, et annan kuhugi pädevasse kohta tegemiseks aga olen meie remondiettevõtete suhtes väga skeptiline.olen Tartust ja küllalt olukordi olnud erinevate autodega, kus maksa ainult aga tulemust ei ole. Endal on plaanis minna Kadrinasse käigukasti spetside juurde, et välistada käigukasti viga ja siis edasi vaadata. Kalliks see lõpuks läheb aga vähemalt keegi teenib mu pealt....


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Automaatkasti töö
PostitusPostitatud: Pühapäev 04 Jaan, 2015 14:25 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
pikkpoizz kirjutas:
Mul ei anna seda eriti vältida ka, nüüd kui olen rohkem katsetanud, siis probleem tekib nii 4nda kui ka 5 nda käiguga. mõlemal juhul 1500 pöörde peal, esimesel juhul kiirus kuskil 45 ja teisel juhul 60 km/h. Siis on stabiilselt vibratsioon. Kui nüüd sellistel kiirustelsujuvalt kiirendada, siis tekib vahepeal ka sellist kakkumise efektt enne 2000 t pööret,enne käiguvahetust, aga mitte alati.Lõhnab ikkagi käigukasti järele. Samas olen ka käinud ühes remondiettevõttes, kus sai ühe töötajaga proovisõitu teha. Tema arvamus oli üldse, et mootori või käigukasti padjad, kuna kast toimetab tema arust ilusti.
Loomulikult oleks õige, et annan kuhugi pädevasse kohta tegemiseks aga olen meie remondiettevõtete suhtes väga skeptiline.olen Tartust ja küllalt olukordi olnud erinevate autodega, kus maksa ainult aga tulemust ei ole. Endal on plaanis minna Kadrinasse käigukasti spetside juurde, et välistada käigukasti viga ja siis edasi vaadata. Kalliks see lõpuks läheb aga vähemalt keegi teenib mu pealt....


Käigukasti viga see ei saa olla kui veel vaatad auto väljalaske aastat


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Automaatkasti töö
PostitusPostitatud: Pühapäev 04 Jaan, 2015 14:54 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 29 Sept, 2012 16:10
Postitusi: 159
Oberst kirjutas:
pikkpoizz kirjutas:
Mul ei anna seda eriti vältida ka, nüüd kui olen rohkem katsetanud, siis probleem tekib nii 4nda kui ka 5 nda käiguga. mõlemal juhul 1500 pöörde peal, esimesel juhul kiirus kuskil 45 ja teisel juhul 60 km/h. Siis on stabiilselt vibratsioon. Kui nüüd sellistel kiirustelsujuvalt kiirendada, siis tekib vahepeal ka sellist kakkumise efektt enne 2000 t pööret,enne käiguvahetust, aga mitte alati.Lõhnab ikkagi käigukasti järele. Samas olen ka käinud ühes remondiettevõttes, kus sai ühe töötajaga proovisõitu teha. Tema arvamus oli üldse, et mootori või käigukasti padjad, kuna kast toimetab tema arust ilusti.
Loomulikult oleks õige, et annan kuhugi pädevasse kohta tegemiseks aga olen meie remondiettevõtete suhtes väga skeptiline.olen Tartust ja küllalt olukordi olnud erinevate autodega, kus maksa ainult aga tulemust ei ole. Endal on plaanis minna Kadrinasse käigukasti spetside juurde, et välistada käigukasti viga ja siis edasi vaadata. Kalliks see lõpuks läheb aga vähemalt keegi teenib mu pealt....


Käigukasti viga see ei saa olla kui veel vaatad auto väljalaske aastat



2008 ja edasi, on nii mõnelgi voyageril kastiga probleeme olnud. Kolb kulunud, planetaar katki, solenoid plokk, valve body.

Ma kahtulastaks pigem mootoripatju, väga tavaline probleem :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Automaatkasti töö
PostitusPostitatud: Pühapäev 04 Jaan, 2015 15:10 
Eemal
CHR Club
CHR Club
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 16 Dets, 2009 12:33
Postitusi: 985
Asukoht: Raplamaa
Julgeks ka panustada parempoolsele veovõllile. Kõik sümptomid viitavad sinnapoole.

_________________
2011 Dodge RAM Longhorn
2020 Passat Executive


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Automaatkasti töö
PostitusPostitatud: Pühapäev 04 Jaan, 2015 22:55 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 31 Okt, 2014 22:05
Postitusi: 43
Ühesõnaga 9 ndal Hõbenooles aeg kirjas ja teen dünaamilise õlivahetuse ära. Halvemaks vaevalt asi läheb, kuna ma läbisõitu ei ostnud ja auto ajalugu 100% ei tea. 249 t/k hetkel läbisõit, nii et kulunud või vahetust vajavaid kohti tal kindlasti on ja tuleb . Eks annan siis muutustest teada kui seal käidud. Järgmisena võtan siis mootoripadjad ja poolassi teema ülesse :)Head Uut aastat ka kaasamõtlejatele:)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Automaatkasti töö
PostitusPostitatud: Esmaspäev 05 Jaan, 2015 8:25 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
pikkpoizz kirjutas:
Ühesõnaga 9 ndal Hõbenooles aeg kirjas ja teen dünaamilise õlivahetuse ära. Halvemaks vaevalt asi läheb, kuna ma läbisõitu ei ostnud ja auto ajalugu 100% ei tea. 249 t/k hetkel läbisõit, nii et kulunud või vahetust vajavaid kohti tal kindlasti on ja tuleb . Eks annan siis muutustest teada kui seal käidud. Järgmisena võtan siis mootoripadjad ja poolassi teema ülesse :)Head Uut aastat ka kaasamõtlejatele:)


Ja nüüd jõudsime vaikselt jälle läbisõidu juurde :D :D . Mõned 10 aastat vanemad autod on ka vähem sõitnud :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Automaatkasti töö
PostitusPostitatud: Esmaspäev 05 Jaan, 2015 10:53 
Eemal
CHR Club
CHR Club
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 16 Dets, 2009 12:33
Postitusi: 985
Asukoht: Raplamaa
Oberst kirjutas:
pikkpoizz kirjutas:
Ühesõnaga 9 ndal Hõbenooles aeg kirjas ja teen dünaamilise õlivahetuse ära. Halvemaks vaevalt asi läheb, kuna ma läbisõitu ei ostnud ja auto ajalugu 100% ei tea. 249 t/k hetkel läbisõit, nii et kulunud või vahetust vajavaid kohti tal kindlasti on ja tuleb . Eks annan siis muutustest teada kui seal käidud. Järgmisena võtan siis mootoripadjad ja poolassi teema ülesse :)Head Uut aastat ka kaasamõtlejatele:)


Ja nüüd jõudsime vaikselt jälle läbisõidu juurde :D :D . Mõned 10 aastat vanemad autod on ka vähem sõitnud :D

Lihtsalt väike OT. Isa ostis kasutatud sõiduauto mõned päevad tagasi. Masin 2001 aasta ja 187K sõitnud. Eestist uuena ostetud ja siiamaani esinduses kõik tööd tehtud, läbisõit ilusti dokumenteeritud ja vaadated autot ennast, siis ei ole põhjust selles kuskilt otsast kahelda.

_________________
2011 Dodge RAM Longhorn
2020 Passat Executive


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Automaatkasti töö
PostitusPostitatud: Esmaspäev 05 Jaan, 2015 18:55 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 31 Okt, 2014 22:05
Postitusi: 43
Oberst kirjutas:
pikkpoizz kirjutas:
Ühesõnaga 9 ndal Hõbenooles aeg kirjas ja teen dünaamilise õlivahetuse ära. Halvemaks vaevalt asi läheb, kuna ma läbisõitu ei ostnud ja auto ajalugu 100% ei tea. 249 t/k hetkel läbisõit, nii et kulunud või vahetust vajavaid kohti tal kindlasti on ja tuleb . Eks annan siis muutustest teada kui seal käidud. Järgmisena võtan siis mootoripadjad ja poolassi teema ülesse :)Head Uut aastat ka kaasamõtlejatele:)


Ja nüüd jõudsime vaikselt jälle läbisõidu juurde :D :D . Mõned 10 aastat vanemad autod on ka vähem sõitnud :D


Ei saanud su lause mõttest aru.Kas nalja pakub sulle suur läbisõit? Aga jah, oman 3 e autot hetkel.2006 Kia Sortage bensukas on eestist uuena ostetud ja 148 t/km sõitnud ja kindla ajalooga. 96.a. Audi a6 diisel ka ainult 256 t/km ees.(Kindlasti keritud, arvasin juba seda ostes, pigem pool miljonit juba sõitnud ja sõidab siiani) Vähesõitnuid diisleid ikka naljalt välismaalt ei osta,pigem keritud. Sellest ka minu ütlus, et ei ostnud läbisõitu. Või tuleb veel jutuks, et nüüd seepärast saan remontida? Ei usu et 150 tuhat sõitnud, aasta uuem ja 3000 kallim, samuti ebamäärase hooldusajalooga masin kindlasti parem valik oleks olnud sel hetkel.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Automaatkasti töö
PostitusPostitatud: Esmaspäev 05 Jaan, 2015 19:06 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
pikkpoizz kirjutas:
Oberst kirjutas:
pikkpoizz kirjutas:
Ühesõnaga 9 ndal Hõbenooles aeg kirjas ja teen dünaamilise õlivahetuse ära. Halvemaks vaevalt asi läheb, kuna ma läbisõitu ei ostnud ja auto ajalugu 100% ei tea. 249 t/k hetkel läbisõit, nii et kulunud või vahetust vajavaid kohti tal kindlasti on ja tuleb . Eks annan siis muutustest teada kui seal käidud. Järgmisena võtan siis mootoripadjad ja poolassi teema ülesse :)Head Uut aastat ka kaasamõtlejatele:)


Ja nüüd jõudsime vaikselt jälle läbisõidu juurde :D :D . Mõned 10 aastat vanemad autod on ka vähem sõitnud :D


Ei saanud su lause mõttest aru.Kas nalja pakub sulle suur läbisõit? Aga jah, oman 3 e autot hetkel.2006 Kia Sortage bensukas on eestist uuena ostetud ja 148 t/km sõitnud ja kindla ajalooga. 96.a. Audi a6 diisel ka ainult 256 t/km ees.(Kindlasti keritud, arvasin juba seda ostes, pigem pool miljonit juba sõitnud ja sõidab siiani) Vähesõitnuid diisleid ikka naljalt välismaalt ei osta,pigem keritud. Sellest ka minu ütlus, et ei ostnud läbisõitu. Või tuleb veel jutuks, et nüüd seepärast saan remontida? Ei usu et 150 tuhat sõitnud, aasta uuem ja 3000 kallim, samuti ebamäärase hooldusajalooga masin kindlasti parem valik oleks olnud sel hetkel.


see lause ei olnud nüüd mõeldud sinu kohta, vaid mõeldud siin vahetevahel müügikuulutustes olnud läbisõitudele - eks see mind natuke naerma ajab see läbisõitude teema :D

Ise olen sinuga samal meelel et ei osta mina läbisõitu vaid autot ikka, üks kiiks on mul - kapoti alune peab välja nägema nagu sõitnud autodel ikka, mitte läikima nii et salongi auto kahvatub kõrval :D :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia