Tänane kuupäev Neljapäev 06 Juun, 2024 0:28

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 32 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Reede 09 Veebr, 2007 17:55 
:angry: Lendas küljest!!! Hind 1600.- (tk.) vaja vahetada 2tk. 1. Kas võimalik millegagi asendada? Tundub, et mingi "nõrgem koht" ja sinna vahele on paigutatud veel üks plastik (jahutusrihma ülekande) rullik, mida originaalis vist ettenähtud ei ole.
2. Mis sellega teha? 3. Kas geneka rihm võib olle 6 soonega, kui ette on nähtud 7?


Viimati muutis onusull, Pühapäev 11 Veebr, 2007 12:31, muudetud 1 kord kokku.

Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 09 Veebr, 2007 20:23 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Olen siin kuulnud et võta see rullik maha ja võta laager välja ning pane uus laager vastavate mõõtudega ja ongi korras. 1600.- see on üle mõistuse laagreid tehakse enamasti ikka standart mõõtudes ja keegi ei hakka sellistesse kohtadesse panema spets laagrit just selle jaoks

NB! Võib vajadus ka väikese treipingi järgi et sisetsenter oleks ka välimise tsenter ( ei ellipsit)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 09 Veebr, 2007 23:37 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 08 Sept, 2006 16:49
Postitusi: 12
Asukoht: Harjumaa
Mul 96´ja rullikutel laagrid vahetatavad.Laagri hind oli kuskil 90.-eeku.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 10 Veebr, 2007 0:10 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
nu vot tuli hind ka lõpuks. Tööd vaja teha lihtsalt natuke


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 10 Veebr, 2007 12:15 
:viil: Laager iseenesest laguneski laiali, sõidu ajal, rulliku sain esiratta hoovastiku pealt kätte... Aga tänud ikka, sain pisu jällegi targemaks.
MIS GENEKA RIHMAGA TEHA (peal 6 soonega, originaal aga 7) KAS VÕIB OLLA???


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 10 Veebr, 2007 19:04 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Oberst kirjutas:
Olen siin kuulnud et võta see rullik maha ja võta laager välja ning pane uus laager vastavate mõõtudega ja ongi korras. 1600.- see on üle mõistuse laagreid tehakse enamasti ikka standart mõõtudes ja keegi ei hakka sellistesse kohtadesse panema spets laagrit just selle jaoks


Tavaliste rulliutega saab seda teha, aga kui oma Voya pingutusrullikut vaatasin, siis kadus tahtmine sellega jännata, see suht keeruline kokku-lahti võtta ja kergesti võib asi nihu minna. Mõnel teisel tüübil võib-olla natuke teine ja lihtsam ehitus.

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 10 Veebr, 2007 19:07 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
onusull kirjutas:
MIS GENEKA RIHMAGA TEHA (peal 6 soonega, originaal aga 7) KAS VÕIB OLLA???


Iseenesest ei hullu midagi, aga pane ikka originaalrihm. Kitsam rihm on kindlasti nõrgem ning võib hakata ka rullikute ja geneka laagreid sööma, kui pinge ühelepoole rullikut langeb, mis kitsama rihmaga vist vältimatu.

Aga kui ära proovid, siis saame ju meiegi teada, kas võib kitsamat panna või mitte Mr Green

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 10 Veebr, 2007 23:31 
Tegelt lugu selline = CV omanik alates 06.02.07 (varasem kokkupuude Raadi autoturult proovisõit). Pärast ostu sain päälinnast 40 km sõita, kui rullik ära lagunes, sõidu pealt paar põntsu ka auto põhja all. Auto oli vaja toimetada veel 200km edasi ja loomulikult abimeheks "köis". Aint, et veopolt (ostu ajal ei märganud) pooleks ja ära roostetanud. Vedasime, köis ümber esisilla. 1. Eip teagi, kas valu ka võis teha? Isend aastast 01.1997 TD, GS ja ls.216000, (eestis alates 2001). Kuna ise spetsialist pole, siis pisu nagu kahtlane! Nüüd edasi..., olla mingil ajal ära vahetatud: turbo, sidur, aku, rooli otsad, silindri pead, eelsüüteküünlad. (Lugedes siinseid pajatusi..., võttis sügavalt mõtlema, kus üks mees pool aastat oma autot töökjast ootas!) Tänase seisuga pereliikmed autot veel näinud pole..., taskurahad ju kõik ostule välja käidud ja nende "rullikutega" üksjagu tegemist... Aga seda tuleb tunnistada, et "armastus mugavuse vastu esimesest sisseistumisest"! Ajaa, veel, õli olevat vahetatud septembris aga tundub kuidagi väga must, bensukal püsis ikka pea aasta pruunikana. 2. Kas vahetada kohe ka KÕIK õlid, filtrid??? 3. Ja kas peaksin diagnostikat kaasama, annab see midagi selgust juurde? MIS MIND VEEL EES OOTAVAD MIDA SOOVITATE ENNETADA? Soovin retsepti, tänud Teile!


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 11 Veebr, 2007 7:58 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Kas sa ostsid selle omanikult või siis ärikate käest? ja seda läbisõitu siis nautke kahtlen selles kuigi võib ka tõene olla. ( 24 tuhhi aastas)
Kerijad arutavad üldiselt aastaseks läbisõiduks 25-30 000 km. Kusagilt kuulnud sedagi et disla tasub siis ennast kui sul aastane läbisõit on 30 000 ja rohkem

Õlid ja filtrid soovitaks ära vahetada siis saad ise arvestust hakata pidama. Diisli õli ongi mustem ( läeb kiiresti mustaks, seeda enam et juba vanem auto)

"olla mingil ajal ära vahetatud: turbo, sidur, aku, rooli otsad, silindri pead, eelsüüteküünlad. "
Silindri pead vahetatatud - siis ketiga mootor ja kett lennanud.Keti elueaks loetakse 250 tuhhi

Rohkem ma ei oska lisada ( oletada ei ole mõtet kuna endal bensukas)
Eks siin hmm kirjutab pikema tuningu jutu :viil:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 11 Veebr, 2007 11:29 
:) IGATI TÄNUD igasuguse info eest! Mis parata algaja värk ja kogenud teadmied väga vajalikud... Loodan, et veel "keegi" siin tarkust avaldab, mulle seda hetkel väga vaja!


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 11 Veebr, 2007 11:34 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede 03 Veebr, 2006 19:22
Postitusi: 871
Asukoht: Lääne-Virumaa
Minu teema võib abiks olla.....
Ära pukseeri esisillast!!!!!!! :shock:
Voya tühjalt 2tonni!
Vaheta ka kütusefilter, õige hind on 150eek


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 11 Veebr, 2007 12:14 
Tänx! :hi: Ja auto soetasin eraisiku käest, olevat eestis 4aastat sõitnud... (äkki siis hakkabki täielikult lagunema ja sain "portsu otsa"!)


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 11 Veebr, 2007 12:46 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede 03 Veebr, 2006 19:22
Postitusi: 871
Asukoht: Lääne-Virumaa
Eestlane on tegelikult "Jaan Tatikas" hooldada ei raatsi, nippuside, hermets ja mäkkaiver abiks pidevalt.
Ma ostsin kah eestlase käest, siiani sülitan, nõõd ehk saan korda... :)
Aga auto on tegelikult SUPER :D :D :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 11 Veebr, 2007 12:49 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede 03 Veebr, 2006 19:22
Postitusi: 871
Asukoht: Lääne-Virumaa
Soomlane on kordi hullem :D :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 11 Veebr, 2007 12:53 
Mr Green No natukesegi positiivset emotsiooni (kõige selle juures...)!!! Ma ei taipagi veel täpselt, kas ostsin auto a) sõidu eesmärgil, vai b) ahvatlesid salongi mugavus, ruumikus ja seni toimiv elektroonika! (Müügi puhul kavalus = "pimestada" mootori töökorrasoleku reaalsust). Aga armunud olen küll, see on täitsa selge kohe! Mul sõber suur poiss, pidevalt ei mahtunud mu eelmistesse autodesse ära, nüüd soovin kannatamatult testima minna..., kui rullikud ja õlid, filtrid korras. Mr Green


Tagasi üles
  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 32 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 38 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia