Tänane kuupäev Kolmapäev 05 Juun, 2024 15:45

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 05 Mär, 2007 14:31 
jah olen. Nu räägiti, et midagi hullu ei juhtunud veel aga pakun, et sel juhul pidanuks ka see garantii alla minema kuna siiski nende kala ? Tänud igaljuhul hmm info eest, kui midagi sellist juhtub tean keda süüdistada ;)


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 08 Mär, 2007 16:22 
Nonii...asi korras nüüd. Karteripõhi vahetatud, õlituli kustub nüüd õigel ajal ära :) Aga väikse pettumuse osaliseks sain siiski Joe Garage poolt :S Nimelt alguses öeldi, et kett garantii all ja selle vahetavad tasuta, kuid nüüd järgi minnes ja arvet vaadates selgus, et see jutt nagu unustatud. Väike vaidlemine minu peale käimise peale, et toon tšeki millal kett vahetati loobuti keti eest raha küsimast, tunnistati siiski kehtivat garantiid aga (!)....selgub, et mehaaniku töö ikka vaja kinni maksta :S "Kuidas ma nii saan, et mehaanikule nüüd tehtud töö eest ei maksa?" Whata f***, kas mina olen nüüd süüdi, et kett juba 8k km pärast saba andma hakkas ? Minu teada garantii remont nagu tasuta(võis tehtud töö)? Ok ei viitsinud pikalt vaielda ja sain veel käibe ka maha ja kogu nali läks maksma ümmarguse 5 kilo - uus karteripõhi(1,9k), simmerlink (?), klapikambri kaane tihendi, uus õli ja filter + töö....

Peamine vist siiski see, et asi nüüd korras.
PS! Seekord lasin spido näidu kirja panna, et enam sellist jama ei tekiks kui kett peaks lendama ja soovitus teistele, pange kindlasti arvele kirja mis km peal vahetati ....ja Joe annab garantiid 20 tuhat km(vähemalt mulle).


Tagasi üles
  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia