Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 20:26

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev 29 Dets, 2011 11:57 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2011 11:35
Postitusi: 2
Mul siis probleem selline, et automaatkast viskab lambist pidevalt avariireziimile ennast. Mõnikord vahetab ilusti käike, mõnikord aga jupsib terve päeva. Käigud tulevad tagasi siis, kui jätan auto seisma, suretan mootori välja ning seejärel käivitan auto uuesti. Autol on solenoidblokk, käigukasti õli ja käigukasti ning pea aju vahetatud. Tulemusi pole see siiani andnud. Oskab keegi nõu anda, mille ma nüüd järgmisena ära vahetama peaksin ja vb oskate ka mõnda spetsialisti soovitada, kes selle kiiresti ja odavalt korda oskab teha.:) Esindusest pole siiani abi olnud ega ka teistest seesarnastest kohtadest. Tegemist on siis 1995 aasta Stratusega.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 29 Dets, 2011 17:04 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 28 Aug, 2011 21:20
Postitusi: 36
Stratus95 kirjutas:
Mul siis probleem selline, et automaatkast viskab lambist pidevalt avariireziimile ennast. Mõnikord vahetab ilusti käike, mõnikord aga jupsib terve päeva. Käigud tulevad tagasi siis, kui jätan auto seisma, suretan mootori välja ning seejärel käivitan auto uuesti. Autol on solenoidblokk, käigukasti õli ja käigukasti ning pea aju vahetatud. Tulemusi pole see siiani andnud. Oskab keegi nõu anda, mille ma nüüd järgmisena ära vahetama peaksin ja vb oskate ka mõnda spetsialisti soovitada, kes selle kiiresti ja odavalt korda oskab teha.:) Esindusest pole siiani abi olnud ega ka teistest seesarnastest kohtadest. Tegemist on siis 1995 aasta Stratusega.



Nuusuta ega õlil ei ole kärsahaisu juures.
Mul oli sama jama kuni lõpuks ei võtnud enam üldse käike sisse. kakusin kasti laiali ja näe osad kettad olid sisse ära kärsanud.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 29 Dets, 2011 18:04 
Eemal
Kasutaja
1995 Chrysler Stratus

Liitunud: Esmaspäev 20 Nov, 2006 0:38
Postitusi: 325
Mobiil: 5044947
mul oli sama jama vahetasin ajau ära ja ikka jamas panin veel ühe uue aju ja sellega oli kõik ok ju siis oli esimese aju persses ka


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 31 Mai, 2012 18:33 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2011 11:35
Postitusi: 2
Kas siin on mõni nõnda abivalmis inimene, kes laenaks oma Stratuse käigukastiaju minutiks, et katsetada, kas siis hakkaks mu auto korralikult käike vahetama? Või on siin keegi, kes müüb oma Stratust varuosadeks?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 31 Mai, 2012 22:58 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 27 Aug, 2006 16:56
Postitusi: 176
Asukoht: Tallinn
Kui sellel on samasugune arvuti nagu voyageril (käigukast nagunii sama, mis kõigil esiveolistel chrysleritel) siis mul on üks olemas.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 16 Juun, 2012 0:24 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 16 Juun, 2012 0:06
Postitusi: 1
Kas probleem leidis lahenduse? Peres ühel Chrysleril täpselt sama viga juures, samuti aasta sama.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 17 Veebr, 2014 10:28 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 17 Veebr, 2014 10:13
Postitusi: 2
Tervust. mul siis selline mure siin et kui auto (chrysler stratus 99 2,5 v6) nt pool päeva seisnud siis käima pannes ei võta kohe käikku sisse. natuke oodates või siis kaasiga mängides saab käigu toimima kuni esimese peatuseni..siis sama mure. aga peale teist jebimist töötab laitmatult. ehk oskab keegi valgustada mida teha või kust viga otsima hakkata..
ette tänades aivo


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 18 Veebr, 2014 9:12 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Mis on kasti eelnev hoolduse ajalugu?
Tundub probleem olema õlis... või selle liikumises kastis.

Kui sina pole kastis õli vahetanud või ei tea millal vahetati, siis soovitan kogu õli lasta ära vahetada, mitte ainult 3-4L hoolduse käigus kohustuslikku õlivahetust. Kogu õli vahetuseks kulub ~9L õli

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 18 Veebr, 2014 9:53 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 17 Veebr, 2014 10:13
Postitusi: 2
kasti õli sai korralikulr iga aasta vahetatud aga nyyd enam vahet pole kuna eile andis kast otsad..niiet ehk leidub siin keegi kellel pakkuda stratus 2,5 v6 120kw k-kasti


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 22 Okt, 2014 17:33 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 22 Okt, 2014 17:20
Postitusi: 3
No tervist!
Vaatan, et see mingi stratuse tüüp viga. Sai siis veits raha raisatud, et välja selgitada mis jama selle kastiga siis õieti on. Nimelt mul siis sama pull, et kui kastis õli norm temp jõuab siis hakkas jama pihta, nimelt kadusid ära 1, 4 käik ja kui jätsin auto seisma tee äärde 1, 2 min siis jälle töötas ~10 min. Sai proovitud aju vahetust jne aga ei midagi. Õli vahetused ja kõik jutud. Tartus diagnosti ei saanud DIAst kuna ütlesid, et nad ei pääse ligi autole. Lõpuks sain Toppartsi diagnosti sealt öeldi, et auto oli avariiresiimis aga ühtegi aktiivset viga ei ole. Kustutati vead ära ja auto töötas natuke. Tuli pikem sõit teha ja hakkas jälle pihta. Viisin uuesti kohale nii, et lasin ilusti soojaks kõik, et viga välja tuleks ja siis lõpuks selgus, et solenoid ära. Kuna tean, et see jama päris paljudel ja keegi ei tea mis pull on siis lahendus peaks olema see. Igatahes müts maha Toppartsi vendade ees kuna Tartus sai käidud ikka väga paljudea kohtades ja ükski vend ei oskand midagi öelda.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 30 Okt, 2015 19:42 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 26 Apr, 2015 15:48
Postitusi: 10
Tere Stratus 95. Ega sa mäleta palju solenoid maksis ?


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia