Tänane kuupäev Reede 29 Mär, 2024 3:53

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Immo/uksluku pult nässus
PostitusPostitatud: Reede 14 Dets, 2012 14:23 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 14 Dets, 2012 14:09
Postitusi: 2
Chrysler Stratus 2,5LX 1998 .a. ukseluku/immobilisaatori mõlemad puldid loobusid väikese ajavahega töötamast ja nüüd ei saa immot maha ning seetõttu ka autot käima.

Soovitati otsida samasugune auto, millel pult ja immo töötab. Sellelt autolt immot laenates oleks võimalik ka minu immole uue puldi kood selgeks "õpetada" või teise variandina immo üldse deaktiviseerida ja selliselt auto uuesti töökorda saada.
See aga eeldab, et nii abistav auto kui ka minu oma oleksid samaaegselt teeninduses.

Kas keegi oskab midagi tarka soovitada, kuidas oma autole taas elu sisse saada või teab mõnda Stratust, millelt saaks immot üheks päevaks laenata ?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 21 Dets, 2012 19:23 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 27 Jaan, 2011 23:04
Postitusi: 74
Asukoht: Võru/Helsingi
Mobiil: 53472833
Enda 96a Voyager-il täpselt sama jant.Hommikul tegi uksed ilusti puldist lahti ja siis peale seda lakkas pult töötamast.Esimese hooga vahetasin patareid ära ja puhastasin puldil kõik kontaktid ää aga kasu ei miskit :angry: Võtmest keerates toimib kesklukk nagu peab ainult,et see k.... "ALARM SET" vilgub ja masin käima ei jää :angry: Siinkohal annaks ära pool kuningriiki inimesele kes selle "immo" üldse maha võtaks.Kuulu järgi pole seda võimalik maha võtta ning ainus variant pidi olema usa-st uus pult tellida(koos autoga :D :D :D ) aga loogiliselt võttes,et kui inimene on selle välja mõelnud siis inimene peaks selle ka maha saama võtta!Sellisel masinal pole minuarust üldse miskit immot vaja,sest seda autot varastama nüüd küll keegi mitte kunagi ei hakka-Voyat siis pidasin silmas!!!

_________________
Mis tähendab,vööri?!-Andke mu portfell siia!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 21 Dets, 2012 21:12 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 14 Dets, 2012 14:09
Postitusi: 2
Tere "hulgus",
Sain veast jagu, tänu ühele spetsile. Siiski on inimesi, kes saavad immoga hakkama.
Tema andmeid ma luba küsimata siia jätta ei taha, kuid kui huvi, siis helista ja saan inffi jagada. Minu nummer : viis null kaheksa kaks neli üheksa seitse.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 22 Dets, 2012 11:39 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 20 Okt, 2006 14:26
Postitusi: 212
Asukoht: Pärnumaa
Meenus kohe om saaga Mr Green http://chryslerclub.ee/foorum/viewtopic.php?f=31&t=8325

_________________
Juhm olla on tunduvalt kergem...


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia