Tänane kuupäev Neljapäev 23 Mai, 2024 6:41

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: automaatkäigukast
PostitusPostitatud: Pühapäev 17 Dets, 2006 22:21 
soovin osta stratust, ei tea millise käigukastiga valida, kas tavaline automaat või autostick. Milline kestab paremini ning mis neil vahet on???
kuulsin, et automaat pidi lagunema, kas siis autostickiga on sama lugu? :oops:


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 17 Dets, 2006 23:58 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Ameeriklased on sõitnud automaadiga juba .... aega. räägivad seda et kui korralikult hooldad siis pole nagu misket Mina isiklikult pooldaks seda mugavust ehk siis automaati, Autosticiga on see et võid vahepeal ära unustada et seal tuleb käike ka alla tagasi lapata, endal selline asi juhtus kui viljandis oli kogunemine


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 18 Dets, 2006 0:24 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Autostick ei tähenda midagi muud, kui automaatkastiga käsitsi käikude vahetamise võimalust. Liigutad käigukangi paremale ja vasakule käikude vahetamiseks. Minu autol on see peal ja niisama proovi korras olen paar korda kasutanud. Enamus ajast ikka D asendis.
Kas nüüd automaat- või manuaalkast..see on igavene küsimus. See et automaatkast rohkem laguneks on ka üks linnalegende. Kui tahta, võib iga käigukasti tükkideks ajada.
Automaatkäigukastiga on bensiinikulu küll natuke suurem (mitte liitrites mõõdetav) aga mugavam on see küll. Eriti pikkadel trassidel ja ka linnas.
Need kes räägivad manuaalkasti mäekõrgusest eelisest..teevad seda vaid sellepärast, et neil endal automaati ei ole :)
parim põhjendus, mida kuulnud olen on et "rooli taga peab ikka tööd tegema, mitte unistama" :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 18 Dets, 2006 1:07 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 02 Okt, 2006 21:04
Postitusi: 129
Asukoht: Tartu
Oberst kirjutas:
Ameeriklased on sõitnud automaadiga juba .... aega. räägivad seda et kui korralikult hooldad siis pole nagu misket Mina isiklikult pooldaks seda mugavust ehk siis automaati, Autosticiga on see et võid vahepeal ära unustada et seal tuleb käike ka alla tagasi lapata, endal selline asi juhtus kui viljandis oli kogunemine



hoolduse all mõtled õlivahetust siis.Kui tihti peax automaadil õli vahetama ja ei tea palju 2.7 sebringul seda sinna mahub???


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 18 Dets, 2006 8:59 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
isegi selle õlivahetuse juures tekkinud küsimusi. Õli ei saa välja lasta kuna pole korki - kas siis ongi selle vahetamisele mõeldud
Esindused ikka peaks teadma palju sinna õli peaks minema


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 18 Dets, 2006 9:07 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
manuaalkasti ainuke eelis on see, et kui oskad kasutada ja tead oma masina võimeid on sul võimalus sellega kiiremini ja ökonoomsemalt kulgeda. Samas on väga suur võimalus hoopis vastupidiseid tulemusi saada.
auto on liikumiseks, kui soovid kätega vehkida ja tööd teha võta labidas ja kaeva.

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 18 Dets, 2006 23:44 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 17 Apr, 2006 13:44
Postitusi: 935
Asukoht: Tallinn
Oberst kirjutas:
Ameeriklased on sõitnud automaadiga juba .... aega. räägivad seda et kui korralikult hooldad siis pole nagu misket Mina isiklikult pooldaks seda mugavust ehk siis automaati, Autosticiga on see et võid vahepeal ära unustada et seal tuleb käike ka alla tagasi lapata, endal selline asi juhtus kui viljandis oli kogunemine


Imelik!! Mulle tundub, et sel juhul su kast ei tööta õieti. Kirjeldatud juhtumil teeb allalülituse automaaatika ise ära. Vähemalt mul on selline kogemus.

_________________
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 19 Dets, 2006 0:19 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 02 Okt, 2006 21:04
Postitusi: 129
Asukoht: Tartu
mul vist probleem kui seisan foorialla käik sees tuleb mõnikord sellist kahtlast haisu.lasen käigu neutralile siis nagu ei tule.vb kujutan ette või siis haiseb ees seisev auto.Pole kellegil sarnast kogemust.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 19 Dets, 2006 0:42 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 17 Apr, 2006 13:44
Postitusi: 935
Asukoht: Tallinn
Point võib ka lihtsalt selles olla, et kuskilt immitseb õli väljalasketrakti peale ja seistes jõuab kärsakas kabiini. Sõites viib tuul selle minema. Kui käigukasti õlivarda välja võtad, ei tohi õli nuusutades tunda kõrbelõhna! Kui ei siis peaks ok olema ülekuumenemise suhtes.

_________________
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 19 Dets, 2006 8:13 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
ja kui õlil on kõrbelõhn juures siis on vaja kast lahti võta ja kettad ära vahetada.
Seda pole ma nüüd kohanud et joustik ise käiku alla tagasi vahetaks või pole see olnud siis see kast ( silberi platsil seda nagu kogesin


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 19 Dets, 2006 8:17 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
millist autot sa silberiplatsil mõtled - need millega mina rallisin Jeep commander, grand cherokee, 300C Voyager 2,8CRD kõik vahetasid käiku ka allapoole :think:

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 19 Dets, 2006 9:10 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 06 Juun, 2006 18:26
Postitusi: 367
Asukoht: Pärnu
andrus49 kirjutas:
Oberst kirjutas:
Ameeriklased on sõitnud automaadiga juba .... aega. räägivad seda et kui korralikult hooldad siis pole nagu misket Mina isiklikult pooldaks seda mugavust ehk siis automaati, Autosticiga on see et võid vahepeal ära unustada et seal tuleb käike ka alla tagasi lapata, endal selline asi juhtus kui viljandis oli kogunemine


Imelik!! Mulle tundub, et sel juhul su kast ei tööta õieti. Kirjeldatud juhtumil teeb allalülituse automaaatika ise ära. Vähemalt mul on selline kogemus.


Mis point siis autostickil üldse on kui ta ikka ise käike vahetab :think: ? Minu isendil ka autostick ja sellist alla lappamist see ise küll ei tee.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 19 Dets, 2006 19:04 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 02 Okt, 2006 21:04
Postitusi: 129
Asukoht: Tartu
Luuser kirjutas:
andrus49 kirjutas:
Oberst kirjutas:
Ameeriklased on sõitnud automaadiga juba .... aega. räägivad seda et kui korralikult hooldad siis pole nagu misket Mina isiklikult pooldaks seda mugavust ehk siis automaati, Autosticiga on see et võid vahepeal ära unustada et seal tuleb käike ka alla tagasi lapata, endal selline asi juhtus kui viljandis oli kogunemine


Imelik!! Mulle tundub, et sel juhul su kast ei tööta õieti. Kirjeldatud juhtumil teeb allalülituse automaaatika ise ära. Vähemalt mul on selline kogemus.


Mis point siis autostickil üldse on kui ta ikka ise käike vahetab :think: ? Minu isendil ka autostick ja sellist alla lappamist see ise küll ei tee.



kusjuures ka minul laseb käigu ise alla tagasi kui hoog raugeb 2.7 sebringul.Jutt 100% õige::D


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 19 Dets, 2006 21:19 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 17 Apr, 2006 13:44
Postitusi: 935
Asukoht: Tallinn
Kusjuures kui autostickiga või tiptronicuga (kuidas keegi nimetab) lasta mootor pöörete piirajasse, siis vahetab ta ka käiku ülespoole!

_________________
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 19 Dets, 2006 21:33 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
andrus49 kirjutas:
Kusjuures kui autostickiga või tiptronicuga (kuidas keegi nimetab) lasta mootor pöörete piirajasse, siis vahetab ta ka käiku ülespoole!


Vot seda ma pole veel proovinud. Kas ta seda ka siis teeb, kui lükkan esimese või kolmanda käigu sisse?


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia