Tänane kuupäev Kolmapäev 01 Mai, 2024 23:19

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: neon neelab õli
PostitusPostitatud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 17:08 
mul 96 neon 2,0 ja õlivahetusest õlivahetuseni vaja ikka paar liitrit juurde kallata. kas võib viga olla ainult klapisääretihendites või ka rõngaid ja muud vaja vahetada.
st kas kellegi teise neon ka õli joob.


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri: Re: neon neelab õli
PostitusPostitatud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 17:39 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1989 Jeep Wrangler

Liitunud: Kolmapäev 08 Veebr, 2006 0:03
Postitusi: 734
Asukoht: Eesti
arlis kirjutas:
mul 96 neon 2,0 ja õlivahetusest õlivahetuseni vaja ikka paar liitrit juurde kallata. kas võib viga olla ainult klapisääretihendites või ka rõngaid ja muud vaja vahetada.
st kas kellegi teise neon ka õli joob.



Mis õli kasutad? Täissünt? Poolsünt? Palju läbisõitu?
Mina seda 2 liitrit ei loe veel mingiks suureks õlineelajaks. Kui juba kuskil 5l peab juurde panema, siis peaks hakkama asja uurima. Kui masinal läbisõitu üle 100000 km siis võib juba vabalt masinale sisse kallata poolsündi, ise soovitan Valvoline Max-Life, mis on spetsiaalselt valmistatud üle 100000km sõitnud masinatele. Meil peres on PT Cruiser 2.0L 02' läbisõitu ca 150000km ja algselt oli ka täissünt sees ja Silberis soovitati juba kapremont teha, aga kui läksime Toppartsi, siis vahetati Mingi vaakum klapp ära. Ei oska täpselt nimetust öelda, ja sisse kallati poolsünt ja enam pole täheldanud et õli sööks/jooks. Nii et soovitaksin sul alustada odavamatest asjadest. Algselt vahetada ära klapisääretihendid ja siis edasi vaadata, mis juhtub. Igatahes minujaoks see 2l kuskil 10000km kohta pole palju. Iga auto tarbib õli ja tuleb teatud aja tagant õlitaset kontrollida ja vajadusel õli juurde kallata.


Parimat,
Siller

_________________
Jeep Wrangler 2,5l 1989 Müüdud - BMW 530d


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 18:23 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 02 Jaan, 2006 21:22
Postitusi: 356
Asukoht: Pärnu
Mobiil: 5123835
Kas plokikaane tihendi vahelt ei tilgu,see Neon1 tüüpviga.Mul omal küll pisut immitseb,aga ei tee välja.Valan juurde kui vaja.Iseenesest selle tihendi vahetus ei ole kallis,ca´3-4K.

_________________
CHRYSLER GV Executive LX 3.3L - 2005
HONDA CR-V Hybrid - 2019
----------------------------------------
www.oritra.ee - ventilaatorid,filtrid


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 16 Nov, 2006 0:12 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Olen vist seda siin juba kuskil maininud, et vanasti oli Lada mootori remondi piiriks õlikulu 2 liitrit 1000 km peale :)
Eks tänapäeva autodel ole muidugi teised normid aga paar liitrit 10 000 peale pole siiski mingi rike. Isegi osa uued autod ei saavat õlivahetusest õlivahetuseni vahepeal lisamata läbi.

Ei saa jätta lisamata, et minu kõige logum auto võttis õli 1 liitri 100 (saja) kilomeetri peale ja lisaks veel 50 liitrit bensu :angry:


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia