Chrysler Club Foorum
http://chryslerclub.ee/foorum/

Neoni probleem lähi ja-kaugtuledega
http://chryslerclub.ee/foorum/viewtopic.php?f=29&t=13207
Leht 1 koguhulgast 1

Autor:  KristaL [ Laupäev 26 Apr, 2014 22:11 ]
Teema pealkiri:  Neoni probleem lähi ja-kaugtuledega

Tere,

Minu neonil on nimelt selline probleem, et kui lähituled on automaadi peal, siis töötab kõik ilusti, aga pimedas, et saada armatuurile valgust on vaja panna manuaalselt lähituled ja kaugtuled peale ning mõlemal juhul hakkab salongis imelik krõbin ning tuled vilguvad sõites. Seistes on kõik vait ja põlevad aga niikui sõitma hakata, siis hakkavad tuled vilkuma. Automaat lähituleasendis töötab kõik normaalselt. Milles võib viga olla ja mida tuleks teha? Oskab keegi aidata?

Autor:  L2M [ Esmaspäev 19 Mai, 2014 13:10 ]
Teema pealkiri:  Re: Neoni probleem lähi ja-kaugtuledega

Lõhnab väga roolisambal olevale tulede lüliti bloki maha põlemisele. Minu isendil on vähe paremini läind, ainult pistik sai natuke häda.

Autor:  KristaL [ Neljapäev 22 Mai, 2014 18:12 ]
Teema pealkiri:  Re: Neoni probleem lähi ja-kaugtuledega

Tänan vastuse eest!

Nüüd on olukord hoopis selline, et manuaalsed lähi ja-kaugtuled on tööle hakanud, aga enam ei lähe tuled automaatse peal põlema.
Roolisamba vastus on huvitav ka seetõttu, et auto annab mulle mootoritulehäiret mille koodi tähendus on just seotud midagi roolisamba lülitiga. Samas rooli endaga on kõik korras. Kas siis on võimalik, et see tulede teema on selle häirega kuidagi seotud? Ja kelle poole tuleks pöörduda, kas autoelektriku?

Leht 1 koguhulgast 1 Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/