Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 13:47

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev 21 Okt, 2012 15:52 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 21 Okt, 2012 15:43
Postitusi: 6
Asukoht: Kerava
Ostsin äsja omale selle auto ja juhtus selline pull. Võti oli süütelukus ja avasin autokapoti ja lahkusin salongist, et kapoti alla vaadata. Uksed läksid lukku ja ise väljas ja teist võtit polnud ka kohe võtta.

Olen küll proovinud, neid ukselingi juures salongis olevaid nuppe igasse asendisse panna aga ikka lähevad uksed lukku. Alati mul kaks võtit taskus. Kesklukustus pulti mul pole.
Kindlasti on see lihtne rats aga naerge pealegi ma ei saa hakkama :) Ja veel, mis see "Track off" nupp teeb?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 22 Okt, 2012 14:02 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
"Track Off" lülitab välja veojõu kontrolli.
Kahtlustan, et siin on tegu mingi lisaks paigaldatud signa omapära/seadistusega. Chrysleri oma lukustamistoiming peaks uksed lukustama alles siis kui sõitma hakkad (kiirus 25km/h vist oli).


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 28 Okt, 2012 20:53 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 11 Juun, 2006 12:37
Postitusi: 501
Asukoht: Harjumaa
Lisaks aftermarket signa omadustele võib sama asja põhjustada ka juhiukse või kõrvalistuja ukse keskluku asendi anduri rike või paigast ära olek.

Kesklukk saab oma käsu uksed lahti teha või kinni panna juhiukse luku asendi kaudu (mõnikord lisaks ka kõrvalistuja luku asendi kaudu). Kui keskluku mootor (mille küljes tavaliselt on ka asendi andur) on paigast ära, siis võib juhtuda, et kesklukk ei saa juhi ukse luku asendist enam õigesti aru ja võib mõne väiksema müksu peale ise uksed lukku panna või siis lahti teha - oleneb, kumba pidi ta paigast ära on. Probleem süveneb külmadega, kui määrde hangumise või ukse sisu jäätumise tõttu nupud ei tööta sama amplituudiga kui soojade ilmadega ja võivad veelgi kergemini jääda vahepealsesse asendisse.

Kui ukse lukustusnupp seestpoolt käib raskelt või ei tule ise korralikult üles, võib kohe kindlasti seda varianti kahtlustada.

See probleem on võrdlemisi lihtne tuvastada ja lahendada siis, kui keskluku mootor ja asendi andurid ei ole integreeritud ukse lukuga. Kuidas Neonil see lugu on, seda ma ei tea.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia