Tänane kuupäev Neljapäev 18 Apr, 2024 9:48

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: New Yorkeri roolivõim
PostitusPostitatud: Kolmapäev 30 Mär, 2011 20:14 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 02 Dets, 2010 12:05
Postitusi: 23
Täiesti tyhja koha pealt ükspäev avastasin et rool suriseb peos ja võimupaak õlist tyhi. Sai täidetud, püsis 4 päeva sees, jälle tühi. Nüüd pms läheb päevaga vb kahe, oleneb palju sõitu on.otsustasin nüüd auto seisma jätta ja hakata uurima milles asi. Kas nüüd roolilatt või on mingied muid variante ka olemas millest see tingitud olla saab? igasugused soovitused, nõuaanded on teretulnud.
tänud ette juba :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 31 Mär, 2011 22:42 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 11 Juun, 2006 12:37
Postitusi: 501
Asukoht: Harjumaa
Igasugu variante on olemas, vigu võib olla mitmeid. Mul on (erinevatel autodel) mädanenud ära torusid ja Dodgel ussitas auguliseks roolivõimu korpus. Aga mis siin ikka oletada, nii suure lekke puhul peaks lekkekoht olema mitme meetri peale näha. Lase mõnes sõbralikumas ülevaatusepunktis auto korraks üles tõsta ja pilt kohe selge.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 01 Apr, 2011 22:12 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 02 Dets, 2010 12:05
Postitusi: 23
Ma tõesti loodan et latt jääb puutumata ja olen isegi mõelnud mingile vooliku või toru lekkele. see hakkas nagu pihta siis kui olid esimesed suured sulad ja tohutu suured lombid tee äärtes, mida lihsalt polnud võimalik vältida.võibolla neid läbides hooga võis midagi kahju teha, sest enne seda oli kõik nagu kella värk.või on lihtsalt kokkusattumus.aga hiedan pilgu peale tervele sellele süsteemile nüüd nv, vast saan targemaks ja taas liikvele.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 08 Apr, 2011 0:49 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 02 Dets, 2010 12:05
Postitusi: 23
Avastasin lahtise toru, mis tuleb pumbast üles roolisambasse. MInu arusaamise järgi on sellised torud tihkelt kinnised ja mingit lõtku kuhuile suunda ei tohiks sellel olla.Loodetavasti on asi selles, siis pääsen vast kõigest selle asendamisega ja leke peatub


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 5 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia